Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W drugim dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators rozgrywanym w Szadryńsku w niemal identycznym stylu triumfowała ekipa Rosji i tym samym sięgnęli po kolejny, 36 w historii, złoty medal. Drugie miejsce, które zapewniło srebro w zawodach zdobyli Szwedzi. Brąz przypadł drużynie Austrii.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Poniedziałkowa operacja Chrisa Holdera zakończyła się sukcesem. W szpitalu w Coventry angielscy lekarze z powodzeniem przeprowadzili zabieg nastawienia uszkodzonego biodra i miedni(...)
0
Dla Chrisa Holdera to już prawdopodobnie koniec żużlowego sezonu. Urazy, jakich Mistrz Świata nabawił się w ubiegły piątek podczas meczu angielskiej Elite League, okazały się bardz(...)
0
Ekipa Swindon pokonała w meczu wyjazdowym drużynę z Manchesteru. Mecz na początku był wyrównany, później goście odskoczyli rywalom, choć pod koniec Asy znów zbliżyły się do Rudzikó(...)
0
Żużlowcy z Wolverhampton pokonali na własnym torze zespół Poole Pirates. Całe zawody przebiegały pod dyktando gospodarzy, choć w końcówce meczu Piraci zdołali częściowo zniwelować (...)
0
Kontuzja Chrisa Holdera zszokowała cały żużlowy świat. Najbardziej zmartwieni są oczywiście kibice klubów, których barw bronił popularny Chrispy: Unibaxu Toruń, Poole Pirates czy s(...)
0
Wiele wskazuje na to, iż Chris Holder nieprędko wróci na żużlowe tory. Po wczorajszym upadku w meczu angielskiej Elite League u Mistrza Świata zdiagnozowano złamanie lewego biodra,(...)
0
Zwycięstwami gospodarzy zakończyły się piątkowe mecze Elite League. The Lakeside Hammers pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 52:38. Po upadku w swoim trzecim starcie z zawodów(...)
0
Pech nie opuszcza ekipy Unibaxu Toruń. Po kontuzjach Warda, Miedzińskiego i Brzozowskiego urazu doznał kolejny zawodnik klubu z Grodu Kopernika. (...)
0
W meczu na szczycie brytyjskiej Elite League żużlowcy Birmingham Brummies pokonali na własnym torze zespół Swindon Robins. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando gospodarz(...)
0
Poznaliśmy skład reprezentacji Danii oraz Wielkiej Brytanii. Obie reprezentacje o awans do finału w Pradze powalczą w Kings Lynn 15 lipca. (...)
0
Żużlowcy Poole Pirates pokonali na własnym torze zespół Belle Vue czternastoma punktami. Do trzeciego biegu mecz był wyrównany, jednak w kolejnych gonitwach gospodarze wypracowali(...)
0
Podopieczni Aluna Rossitera pokonali na wyjeździe zespół King's Lynn i zainkasowali tym samym cztery punkty meczowe. Pozwoliło to drużynie Swindon awansować na trzecią pozycję w ta(...)
0
Pewną wygraną zespołu Wolverhampton zakończyło się spotkanie Wilków z ekipą Eastbourne Eagles. Goście do piątego biegu walczyli, ale później swoją siłę pokazali gospodarze. (...)
0
Piraci zaczynają się odbijać od ligowego dna. Zwycięstwo nad żużlowcami z Manchesteru powinno dodać im pewności siebie i jednocześnie dać kibicom Poole nadzieje, na lepszą przyszło(...)
0
Wysokie zwycięstwo na własnym torze odnieśli w piątek zawodnicy Coventry Bees, którzy pokonali zespół Swindon Robins 56:38. Aktualni mistrzowie Wielkiej Brytanii desygnowali na to (...)
0
The Lakeside Hammers pokonało na własnym torze Wolverhampton Wolves 53:39. Kluczowe dla losów spotkania okazały się wyścigi numer dziewięć i dziesięć, wygrane podwójnie przez gospo(...)
0
Wysokim wyjazdowym zwycięstwem Poole Pirates zakończył się piątkowy pojedynek Elite League w Eastbourne. Piraci, którzy zwyciężyli 55:35, skorzystali z usług aż czterech gości, z k(...)
0
Środowy mecz ligi angielskiej pechowo zakończył się dla Thomasa Jonassona i Dawida Stachyry. Obaj zaliczyli upadki i ich starty w najbliższych meczach stoją pod znakiem zapytania.(...)
0
Żużlowcy Birmingham Brummies pokonali na własnym torze drugi zespół zeszłorocznych rozgrywek, pokazując tym samym, że zasłużenie zajmują miejsce premiujące ich awansem do fazy play(...)
0
Wilki pokonały Pantery ośmioma punktami. Od pierwszego biegu gospodarze objęli prowadzenie, które w pewnym momencie wynosiło już piętnaście oczek. Ostatecznie gościom udało się zni(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com