Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Za 4 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa p(...)
0
Za 7 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa p(...)
0
Z dziesięciu zespołów będzie składała się brytyjska Elite League. Do grona ośmiu ekip dołączyli: Coventry Bees oraz Peterborough Panthers. Po długich i trudnych negocjacjach, Pszcz(...)
0
Za 12 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa (...)
0
Za 17 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa (...)
0
Po sobotnim wypadku w Gillman, wczoraj Joe Haines został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. U Brytyjczyka przeprowadzono także szczegółowe badania, które nie wykazały urazów k(...)
0
Kennethn Bjerre w następnym sezonie ponownie będzie startował w barwach Peterborough Panthers. Duńczyk bez wahania przedłużył kontrakt ze swoim dotychczasowym pracodawcą. - Cieszę (...)
0
Chris Harris został wybrany najlepszym żużlowcem drużyny Coventry Bees w minionym sezonie. Anglik poprowadził swój zespół do tytułu Drużynowych Mistrzów Wielkiej Brytanii. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com