Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Ryan Sullivan, który przed tym sezonem ogłosił koniec kariery wraca do żużla. Na początku czerwca Saletra objął funkcję menadżera w zespole Peterborough Panters.(...)
0
Zawodnicy Birmingham Brummies potwierdzili swoją wysoką formę i zwyciężyli w środowym spotkaniu Elite League z Belle Vue 54:39. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Chris Harris, z(...)
0
Bezproblemowym zwycięstwem gospodarzy z Manchesteru zakończył się drugi z poniedziałkowych pojedynków Elite League. Belle Vue, z Arturem Mroczką w składzie, pokonało Eastbourne Eag(...)
0
Zespół The Lakeside Hammers pokonał na własnym torze Coventry Bees 55:40. Z dobrej strony w drużynie gospodarzy pokazali się Piotr Świderski oraz Sebastian Ułamek. Prawdziwą rewela(...)
0
Już dzisiaj o godzinie osiemnastej na torze w Cardiff odbędzie się kolejna runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy świata będą ścigali się na torze w Cardi(...)
0
Już jutro o godzinie osiemnastej rozpocznie się kolejna runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy świata będą ścigali się na torze w Cardiff. Dzisiaj rozloso(...)
0
Dzisiaj swój mecz miała rozegrać brytyjska Elite League, gdzie w Swindon Robins podejmować mieli Poole Pirates. Niestety podobnie jak w Polsce również na Wyspach Brytyjskich pogoda(...)
0
Wolverhampton Wolves przegrało z Birmingham Brummies 41:49 w rozgrywkach brytyjskiej Elite League. Niestety słaby występ zaliczył Adam Skórnicki, który w czterech startach zdobył j(...)
0
W dzisiejszym meczu Elite League Coventry Bees pokonało Peterborough Panthers 50:40. (...)
0
W meczu brytyjskiej Elite League Poole Pirates pokonało King's Lynn Stars 47:43. Dobry mecz zanotowali Przemysław Pawlicki oraz Maciej Janowski, którzy zdobyli odpowiednio 10 i 9 p(...)
0
Zespół Eastbourne Eagles pokonał na własnym torze Swindon Robins 48:42. Liderem gospodarzy byli Bjarne Pedersen oraz Lukas Dryml. W drużynie przyjezdnych wystąpił Kacper Gomólski, (...)
0
Zespół Swindon Robins uległ na własnym torze drużynie Birmingham Brummies dwoma oczkami. Biorąc pod uwagę formę gospodarzy od początku sezonu, możemy mówić o małej niespodziance. (...)
0
Aktualny lider rozgrywek uległ na wyjeździe zespołowi Birmingham Brummies dwoma oczkami. Wilki musiały radzić sobie bez Adama Skórnickiego, za którego stosowano zastępstwo zawodnik(...)
0
Wyjazdowym zwycięstwem The Lakeside Hammers zakończyło się poniedziałkowe spotkanie Elite League w Manchesterze. W barwach miejscowego Belle Vue gościnnie wystąpił dzisiaj Chris Ha(...)
0
W piątek w Elite League odbyło się jedno spotkanie, w którym The Lakeside Hammers podejmowało Birmingham Brummies. Mecz był niezwykle zacięty, a o losach pojedynku zadecydował dopi(...)
0
Piraci z Poole doczekali się wygranej, pokonali zespół King's Lynn na ich torze jedenastoma oczkami. Mecz miał dość dramatyczny przebieg, efektem czego były kontuzje dwóch zawodnik(...)
0
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończył się poniedziałkowy finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii, który rozegrano w Wolverhampton. Skład podium uzupełnili Scott Nicholls (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Eastbourne Eagles pokonało Coventry Bees 51 : 39.(...)
0
Zwycięstwem Coventry Bees nad Eastbourne Eagles zakończył się mecz brytyjskiej Elite League. W zwycięskiej drużynie wystąpili Polacy : Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Zengota oraz Mic(...)
0
W jedynym rozegranym dzisiaj meczu Elite League Pantery rozbiły na własnym torze Piratów z Poole 59:34. Był to mecz drużyn zajmujących miejsca w dolnej części tabeli. Żużlowcy Pool(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com