Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Dzisiaj o 20:30
Jarosław Hampel pierwszy raz w triumfował w finale Złotego Kasku. Zawodnik Fogo Uniii Leszno dokonał tego na torze, na którym rozpoczął swoją karierę żużlowca. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś trzecie, zwycięzca biegu dodatkowego, Janusz Kołodziej. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Bezproblemowym zwycięstwem gospodarzy zakończyło się spotkanie pomiędzy Birmingham Brummies a Wolverhampton Wolves. Kluczem do sukcesu miejscowych był wyrównany skład. Z kolei dzie(...)
0
Zespół King's Lynn pokonał w środowym spotkaniu na własnym torze Belle Vue 52:38. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili Mads Korneliussen oraz startujący jako gość Cameron Woodward(...)
0
W jedynym poniedziałkowym spotkaniu Elite League ekipa Poole Pirates podejmowała na własnym torze zespół Eastbourne Eagles. Gospodarze bez problemu uporali się z "Orłami", pokonują(...)
0
Zespół The Lakeside Hammers pokonał w spotkaniu na własnym torze Birmingham Brummies 50:40. W zespole gospodarzy wystąpiła dwójka Polaków. Sebastian Ułamek zdobył trzy, a Piotr Świ(...)
0
W przedostatnim wyścigu rozstrzygnęły się losy spotkania Elite League pomiędzy Swindon Robins a Peterborough Panthers. Ostatecznie górą okazali się przyjezdni, a Pantery do zwycięs(...)
0
W pojedynku dwóch drużyn ze środkowych rejonów tabeli Elite League górą okazał się zespół Poole Pirates. Piraci pokonali w spotkaniu na własnym torze Coventry Bees 56:38. Z czwórki(...)
0
Żużlowcy Wolverhampton Wolves odnieśli pewne zwycięstwo na własnym torze nad drużyną Coventry Bees 55:37. Dwanaście punktów dla miejscowych zdobył Adam Skórnicki, który obok Taia W(...)
0
Zwycięstwem Eastbourne Eagles nad Birmingham Brummies zakończyło się poniedziałkowe spotkanie Elite League. Liderem gospodarzy byli Skandynawowie, a udany debiut w lidze angielskie(...)
0
Żużlowcy Swindon rozbili na własnym torze zawodników Belle Vue. Mecz był jednostronny, gospodarze od początku nadawali ton w tej rywalizacji. Goście odnieśli tylko dwa biegowe zwyc(...)
0
Żużlowcy King's Lynn pokonali na własnym torze zespół Peterborough czterema oczkami. Wynik spotkania przez znaczną część oscylował w granicach remisu, dopiero po dziesiątym biegu g(...)
0
Drużyna Brummies pokonała Orły z Eastbourne po zaciętym pojedynku dwoma oczkami. Gospodarze prowadzili do początku spotkania, ale ostatecznie zwyciężyli minimalnie. (...)
0
Żużlowcy Poole nie dali najmniejszych szans zawodnikom z Manchesteru i pokonali ich bardzo wyraźnie. Mecz od samego początku układał się po myśli gospodarzy, który nawet przez mo(...)
0
W King's Lynn rozegrano II półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Zawody zakończyły się wygraną reprezentacji Danii przed Wielką Brytanią, Stanami Zjednoczonymi i Szwecją. O ile Bryt(...)
0
Już jutro 15 lipca w King?s Lynn odbędzie się drugi z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Wezmą w nim udział drużyny: Szwecji, Wielkiej Brytanii, Danii i USA. (...)
0
Australijczyk Darcy Ward zalicza właśnie najlepszy sezon w swojej dotychczasowej karierze. Dostrzega to m.in. menadżer Poole Pirates - drużyny, której barwy Darky reprezentuje w ro(...)
0
Swindon wygrało na torze Lakeside Hammers czterema punktami. Atomowa końcówka w wykonaniu gości sprawiła, że najpierw Rudziki dogoniły rywali, a następnie w ostatnim biegu zapewnil(...)
0
Drużyna Coventry pokonała zespół z Manchesteru dwunastoma punktami. Do szóstego biegu prowadzili goście, jednak w dalszej części zawodów, to Pszczoły jeździły skuteczniej, co dopro(...)
0
Żużlowcy Peterborough pokonali na własnym torze ekipę King's Lynn piętnastoma punktami. Goście prowadzili w meczu tylko pierwszym biegu, później do głosu doszli gospodarze. Dzięki (...)
0
Zespół Swindon Robins pokonał na własnym torze ekipę Wolverhampton. Mecz był jednostronny, to gospodarze narzucili swój rytm. Całe zawody były pod kontrolą Rudzików, nawet na momen(...)
0
Piraci pokonali po bardzo zaciętym meczu zespół Wolverhampton dwoma punktami. Na początku spotkania prowadzili goście, później jednak do głosu doszli gospodarze. Wynik meczu rozstr(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com