Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
227
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody jakie zapowiadane są w Manchesterze zdecydowano się odwołać dzisiejszy rewanż meczu półfinałowego angielskiej SGB Premiership pomiędzy Be(...)
100
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership obrońcy tytułu, Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 51:38. Mecz rewanżowy już w najbliższą środ(...)
100
W rewanżowym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership gospodarze, Swindon Robins pokonali Poole Pirates 51:38 i tym samym zapewnili sobie awans do meczów finałowych. W zespol(...)
302
Dzisiaj na torach w Wolverhampton oraz Swindon rozegrane zostaną mecze półfinałowe angielskiej SGB Premiership. Portaz ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza do śledzenia relacji na żywo(...)
104
Dzisiejszy mecz półfinałowy angielskiej SGB Premiership pomiędzy Belle Vue Aces a Wolverhampton Wolves został odwołany z powodu padającego deszczu. (...)
100
Szwed, Fredrik Lindgren zwyciężył w rozegranych na torze The National Speedway Stadium Manchester mistrzostwach angielskiej ligi, SGB Premiership. Popularny Fredka pokonał w biegu (...)
250
Swindon Robins pokonało dzisiaj na wyjeździe Pole Pirates 44:46, w pierszwm meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership, tym samym przybliżając się do awansu do finału. Na uwagę(...)
107
Dzisiaj po zakończeniu rundy zasadniczej angielskiej SGB Premiership poznaliśmy układ par półfinałowych. Lider tabeli, Swindon Robins zmierzy się z Poole Pirates, zaś Wolverhampton(...)
125
Po rozegraniu 12 biegów zakończył się ostatni mecz rundy zasadniczej, tegorocznego sezonu w angielskiej SGB Premiership. Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Kings Lynn S(...)
76
Rye House Rockets w ostatnim swoim meczu rundy zasadniczej pokonało na własnym torze Leicester Lions 55:38. W zespole gospodarzy super występ zaliczył Krzysztof Kasprzak, będąc w c(...)
0
W dzisiejszym meczu szlagierowym na zakończenie rundy zasadniczej SGB Premiership, Wolverhampton Wolves na własnym torze pokonał Swindon Robins 52:38. W zespole gości z dobrej stro(...)
123
Dzisiaj w angielskiej SGB Premiership rozegrane zostaną trzy ostatnie spotkania rundy zasadniczej. Na torze w Wolverhampton miejscowe Wilki odjadą dwa spotkania pod rząd. Najpierw (...)
100
W ostatnim z czterech piątkowych meczy angielskiej SGB Premiership, Rye House Rockets pokonało na własnym torze Swindon Robins 46:29, tym samym przerywając wspaniałą passę 16 wygra(...)
0
Leicester Lions w spotkaniu angielskiej SGB Premiership uległo dzisiaj na własnym stadionie Wolverhampton Wolves 41:49. (...)
0
Po zaciętym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Poole Pirates na wyjeździe w konfrontacji z Somerset Rebels dosłownie w ostatnim biegu przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stro(...)
154
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces pokonało na własnym stadionie Kings Lynn Stars 54:39. (...)
310
W dzisiejszym meczu na szczycie angielskiej SGB Premiership, lider Swindon Robins pokonał trzeci, Wolverhampton Wolves 52:40. W zespole zwycięskich gospodarzy wystąpił Tobiasz Mus(...)
74
W jednym z dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars uległo na swoim torze Poole Pirates 43:50. (...)
183
Poole Pirates na własnym torze rozbiło w środowym meczu SGB Premiership, Kings Lynn Stars 59:33. (...)
103
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces gładko pokonało na własnym torze Rye House Rockets 58:33. W zespole gości wystąpił Krzysztof Kasprzak, który w s(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com