Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
152
W jednym z trzech, rozegranych w dniu dzisiejszym, meczów angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces zwyciężyło na własnym torze z Somerset Rebels 49:41. (...)
101
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions uległo na własnym torze Belle Vue Aces 40:50.(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels uległo na własnym torze Swindon Robins 37:53. W zespole gości bardzo dobrze zaprezentował się Tobiasz Musielak,(...)
489
Kacper Woryna jest objawieniem tego sezonu PGE Ekstraligi. Młody rybniczanin notuje świetne wyniki w tym sezonie. Dobra dyspozycja poskutkowała znalezieniem klubu w lidze angielski(...)
0
W ostatnim, trzecim spotkaniu angielskiej SGB Premiership Rye House Rockets po niezwykle zaciętej końcówce meczu pokonało na własnym stadionie Belle Vue Aces 48:44. W zespole gospo(...)
0
Poole Pirates pokonało dzisiaj u siebie Wolverhampton Wolves 48:45. Gospodarze już od pierwszego biegu objęli prowadzenie i do ostatniego nie dali sobie wyrwać gościom. Dobre zawod(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars pokonało na własnym stadionie Leicester Lions 50:40. Z kompletem pięciu zwycięstw mecz zakończył zawod(...)
164
Remisem 42:42 zakończyło się dzisiejsze spotkanie brytyjskiej SGB Premiership, w którym to miejscowy Somerset Rebels podejmowało Leicester Lions. Zawody zw względu na coraz to mocn(...)
114
W jedynym rozegranym dzisiaj spotkaniu brytyjskiej Premiership Leicester Lions pokonało na własnym torze Rye House Rockets 46:44. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzi Josh Bates i D(...)
101
W jedynym piątkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership, Belle Vue Aces pokonało u siebie Kings Lynn Stars 48:43. Asy do zwycięstwa poprowadzili Kenneth Bjerre wspólnie ze Steve Worr(...)
101
Poole Pirates poniosło dzisiaj straszliwą klęskę na własnym torze z Rye House Rockets. Piraci ulegli Rakietom 30:60. W zespole gości wystąpił Krzysztof Kasprzak, który jeszcze na p(...)
41
Somerset Rebels w spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership pokonało minimalnie bo różnicą zaledwie jednego punktu Wolverhapton Wolves 45:44. Po mimo zwycięstwa, to żaden z zawodników (...)
123
Dzisiejsze spotkanie SGB Premiership pomiędzy Rye House Rockets a Kings Lynn Stars zostało odwołane z powodu niekorzystnych warunków pogodowych jakie zapowiadane są na godzinę 20:3(...)
0
Somerset Rebels pokonało w dzisiejszym meczu angielskiej Premiership, Belle Vue Aces 55:33. Goście w mocno okrojonym składzie nie zdołali nawiązać walki z gospodarzami z Somerset. (...)
100
W jedynym dzisiejszym spotkaniu, angielskiej Premiership, jaki doszedł do skutku Swindon Robins pokonało na wyjeździe Kings Lynn Stars 40:50. Goście po mimo straty ich lidera Jason(...)
103
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, Belle Vue Aces bez większych problemów pokonało na własnym torze Poole Pirates 59:31. W zespole gospodarzy dwójka zawodników: Kenne(...)
0
Zaplanowane na dzisiaj na godzinę 20:30 spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Somerset Rebels a Wolverhampton Wolves zostało przełożone na 9 sierpnia również na godzinę 20(...)
104
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, Swindon Robins na własnym stadionie nie dał najmniejszych szans Poole Pirates i zwyciężyło 56:34. W zespole gospodarzy dobre zawody(...)
102
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, Piraci z Poole po niesamowicie zaciętym spotkaniu ulegli minimalnie Somerset Rebels 44:45. (...)
0
Promotor Kings Lynn Stars, Keith Chapman przyznał, że był zmuszony podjąć decyzję o odwołaniu dzisiejszego spotkania pomiędzy miejscową drużyną z Kings Lynn a Wolverhampton Wolves (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com