Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
1
W trzecim piątkowym spotkaniu brytyjskiej Elite League, The Lakeside Hammers pokonało bez większych problemów Wolverhampton Wolves 55:37. (...)
1
W innym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions uległo nieznacznie na własnym torze Belle Vue Aces 42:48. W zespole gospodarzy nienajlepsze zawody odjechał (...)
8
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Poole Pirates uległo na własnym torze Coventry Bees 43:47. Wielki udział w zwycięstwie miał Krzysztof Kasprzak, który w swoim dorob(...)
0
W dzisiejszej lidze angielskiej drużyna King's Lynn Stars pewnie wygrywa z Leicester Lions w stosunku 54:38. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był prawie bezbłędny Niels Kristian I(...)
2
W dzisiejszym meczu ligi angielskiej gospodarze pewnie wygrali z ekipą Lakeside Hammers w stosunku 52:41. W teamie Poole najlepiej spisał się Paul Starke inkasując na swoim koncie (...)
2
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees uległo dosłownie jednym punktem po zaciętej walce Kings Lynn Stars 46:47. Świetne zawody zaliczył Krzysztof (...)
0
W dzisiejszym meczu Elite League drużyna Swindon Robins wygrała z przyjezdnymi w stosunku 50:41.W ekipie gospodarzy prawie bezbłędny okazał się Jason Doyle gromadząc na swoim konci(...)
2
W jedynym rozegranym w dniu dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces minimalnie bo tylko dwoma punktami pokonało Wolverhampton Wolves 46:44. Dla Asów jest to(...)
2
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elit League, Swindon Robins bez większych problemów pokonał na własnym torze Coventry Bees 55:36. W zespole gości wystąpiło dwóch zawodni(...)
0
Lider brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves pokonał w dniu dzisiejszym na własnym torze Leicester Lions 50:40. Bardzo dobre zawody (komplet drugich miejsc) zaliczył Szymon(...)
0
Leicester Lions w dniu dzisiejszym na własnym torze pokonało lidera brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves 47:43. (...)
0
W drugim rozegranym w piątek spotkaniu brytyjskiej Elite League, Lakeside Hammers uległo na własnym torze Poole Pirates 42:48. (...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym stadionie Kings Lynn Stars 45:21. Zawody przerwano po jedenastym biegu gdy nad torem za(...)
0
Ze względu na złe warunki torowe spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a Swindon Robins zostało odwołane. (...)
0
W jedynym dzisiaj, niezwykle emocjonującym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions pokonało na własnym torze Coventry Bees 46:44. W spotkaniu wystąpiło aż trzech Polakó(...)
0
Promoter Matt Ford obawia się, że Poole dozna przytłaczającej porażki w Lakeside w piątek, gdy pięciu z siedmiu zawodników opuści to starcie. (...)
0
Dziś na Wyspach odbył się mecz ligi angielskiej pomiędzy Swindon Robins a Lakeside Hammers. Gospodarze pewnie prowadzili przez całe spotkanie, a najlepszym duetem Swindon okazał si(...)
8
w dzisiejszym meczu Elite League goście wygrali z drużyną gospodarzy w stosunku 41:49. Wśród ekipy King's Lynn Niels Kristian Iversen wraz z Robertem Lambertem nie byli w stanie sp(...)
1
W zakończonym przed chwilą meczu brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves pokonało nieznacznie Belle Vue Aces 46:43. (...)
1
Zespół Belle Vue Aces wygrał w dzisiaj rozgrywanym spotkaniu brytyjskiej Elite League z Wolverhampton Wolves 56:37. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com