Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Davey Watt szybko zakończył swoją krótkotrwałą rozłąkę z Elite League, po tym jak dołączył do Leicester. (...)
0
Po bardzo zaciętym spotkaniu 2 rundy Elitserien, na torze w Malilli, miejscowa Dackarna uległa dosłownie dwoma punktami Piraternie Motala. W zespole Dackarny to Polacy : Patryk Dud(...)
0
Po bardzo zaciętym spotkaniu brytyjskiej Elite League pomiędzy Leicester Lions a Poole Pirates padł remis 46:46. Aktualni mistrzowie dzięki podwójnej wygranej w ostatniej gonitwie (...)
2
Po trzymającym w napięciu niemal przez całe spotkanie brytyjskiej Elite League, Coventry Bees pokonało minimalnie na własnym torze Wolverhampton Volwes 46:44. Pszczoły do zwycięstw(...)
4
W drugim środowym spotkaniu brytyjskiej Elite League, The Lakeside Hammers pokonało zdecydowanie na własnym torze Belle Vue Aces 53:39. Po stronie gospodarzy dobre zawody odjechał (...)
4
Pewnym zwycięstwem Poole Pirates 51:39 zakończyło się spotkanie brytyjskiej Elite League, w którym to Piraci mierzyli się z Wolverhampton Wolves. W drużynie gospodarzy bardzo dobre(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees na własnym torze uległy Swindon Robins 42:50. W drużynie gospodarzy dobre spotkanie w szczególności w jej koń(...)
2
W zakończonym przed chwilą spotkaniu brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves pokonało bez większych problemów aktualnych mistrzów ligi, Poole Pirates 55:35. W zespole gości (...)
1
Mające odbyć się w dniu dzisiejszym spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Kings Lynn Stars a Poole Pirates zostało odwołane z powodu zbyt mokrej nawierzchni po wcześniejszych(...)
2
Poole zwolniło kapitana zespołu Daveya Watta. W jego miejste "Piraci" sprowadzili byłego zawodnika tego klubu - Bjarne Pedersena. (...)
2
W brytyjskiej Elite League rozegrano dzisiaj tylko jedno spotkanie. Po bardzo emocjonującej walce w niemal w każdym biegu gospodarze, Coventry Bees pokonali tylko jednym punktem Po(...)
3
W jedynym środowym meczu brytyjskiej Elite League Poole Pirates rozgromiło Coventry Bees 60:29. W spotkaniu tym wystąpiło dwóch Polaków : Krzysztof Buczkowski oraz Krzysztof Kasprz(...)
4
W jedynym dzisiejszym spotkaniu jakie zostało rozegrane na wyspach Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Lakeside Hammers 54:38. W zespole gości wystąpił Piotr Świderski(...)
0
W zakończonym niedawno spotkaniu brytyjskiej Elite League, Swindon Robins uległo minimalnie na swym torze Wilkom z Wolverhampton 44:46. (...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Leicester Lions pokonało na własnym torze Swindon Robins 50:42. Bardzo dobry mecz zaliczył Szymon Wożniak notują na swoim ko(...)
4
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars po zaciętej walce pokonało minimalnie Coventry Bees 46:44. Doskonałe spotkanie "zaliczył" Krzysztof Kasprz(...)
13
Dzisiaj wieczorem w Kings Lynn miejscowe Gwiazdy podejmowały zespół Coventry Bees. Niestety na Norfolk Arena w biegu czternastym doszło do fatalnego upadku, w którym uczestniczyli (...)
0
Dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a Kings Lynn Stars zostało odwołane z powodu padającego deszczu.(...)
3
W piątkowym meczy brytyjskiej Elite League, Lakeside Hammers pokonało Poole Pirates 50:40. Młoty powzięły rewanż za niedawną dotkliwą porażkę na torze w Poole. W zespole gospodarzy(...)
0
Padający deszcz nie pozwolił na rozegranie dzisiejszego spotkania brytyjskiej Elite League pomiędzy Swindon Robins a Wolverhampton Wolves.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com