Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzów - Edwarda Jancarza.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
7
The Lakeside Hammers podobnie jak w dniu wczorajszym pokonało Leicester Lions 33:56. Tym razem Młoty pokonały Lwy na ich własnym torze. Wśród polskich zawodników ponownie najlepszy(...)
9
W rozegranym w piątek spotkaniu brytyjskiej Elite League The Lakeside Hammers pokonało Leicester Lions 56:34. Spośród czwórki Polaków biorących udział w tym meczu tylko Piotr Świde(...)
0
Dzisiaj w brytyjskiej Elite League rozegrane zostały dwa spotkania. W pierwszym z nich Swindon Robins pokonało u siebie Coventry Bees 55:35. W zespole gości wystąpił Kacper Woryna (...)
1
W rozegranym przed chwilą meczy brytyjskiej Elite League, Kings Lynn Stars uległo na własnym torze Belle Vue Aces 39:54. (...)
0
Dzisiejszy mecz brytyjskiej Elite League pomiędzy Wolverhampton Wolves a Belle Vue Aces nie dojdzie do skutku z powodu opadów deszczu, który uniemożliwił zawodnikom wyjazd na tor. (...)
2
Zawodnicy Poole Pirates ponownie wygrali z Coventry Bees i zdobyli Tarczę Elite League. Tym razem Piraci pokonali Pszczoły 47:43. W spotkaniu wystąpiło aż trzech reprezentantów Pol(...)
6
W pierwszym spotkaniu o Tarczę Elite League gospodarze Poole Pirates pokonali Coventry Bees . W obu zespołach nie zabrakło Polaków. Wśród piratów zobaczyć można było Krzysztofa Buc(...)
1
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują nam, że już niedługo sezon żużlowy w Polsce się zacznie. Pogoda niestety nie jest łaskawa. Co prawda w niektórych ośrodkach żużlowych zac(...)
1
Kacper Woryna zadebiutuje w tym roku w rogrywkach brytyjskiej Elite League. Dla rybnickiego juniora to kolejny krok naprzód w kierunku rozwijania swojej kariery. Wiele mówi się o p(...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
0
Lewis Bridger nie możę się doczekać, by zacząć jeździć, po podpisaniu kontraktu z Lakeside.(...)
1
Lewis Bridger powróci do ścigania w Elite League w barwach Lakeside. (...)
4
Trzykrotny mistrz świata, Jason Crump wsparł Rohana Tungate'a w podpisaniu kontraktu ze Swindon Robins, by ten szturmem wdarł się do Elite League w tym sezonie.(...)
1
Wartościowy zawodnik Poole Pirates, Dakota North wycofał się ze startów w klubie w roku 2016 z powodu trwających problemów ze zdrowiem jego taty. (...)
0
Trener zespołu "Piratów", Neil Middleditch powiedział, że opuści klub tylko, gdy promotor Matt Ford powie "stop". (...)
4
Szwedzki as, Andreas Jonsson mówi, że powrót do Elite League w barwach Lakeside był dobrym ruchem. Czułem się pewniej na motocyklu w połowie sezonu - przyznał. (...)
0
Szef Poole Pirates, Neil Middleditch przewiduje trudnego wyzwania rzuconego przez Belle Vue i Swindon w tegorocznych rozgrywkach Elite League, jednak przyznaje: Mamy zespół, któr(...)
0
Szef Swindon, Alun Rossiter wierzy, że jego zespół jest w stanie wspiąć się na wyżyny umiejętności i podjąć wyzwanie w świetnie zapowiadającym się meczu otwarcia przeciwko Poole. (...)
0
Gwiazda Wolves, Freddie Lindgren wezwał swój zespół, by skończyć swoje wakacje i zacząć sezon szybko po ogłoszeniu terminarzu Elite League. (...)
3
Eleven Sports Network podpisała wieloletnią umowę z Pitch International na transmisje z British Speedway Elite League na wyłączność na terenie Polski. Dzięki temu polscy kibice będ(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com