Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
2
Zawodnicy Poole Pirates ponownie wygrali z Coventry Bees i zdobyli Tarczę Elite League. Tym razem Piraci pokonali Pszczoły 47:43. W spotkaniu wystąpiło aż trzech reprezentantów Pol(...)
6
W pierwszym spotkaniu o Tarczę Elite League gospodarze Poole Pirates pokonali Coventry Bees . W obu zespołach nie zabrakło Polaków. Wśród piratów zobaczyć można było Krzysztofa Buc(...)
1
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują nam, że już niedługo sezon żużlowy w Polsce się zacznie. Pogoda niestety nie jest łaskawa. Co prawda w niektórych ośrodkach żużlowych zac(...)
1
Kacper Woryna zadebiutuje w tym roku w rogrywkach brytyjskiej Elite League. Dla rybnickiego juniora to kolejny krok naprzód w kierunku rozwijania swojej kariery. Wiele mówi się o p(...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
0
Lewis Bridger nie możę się doczekać, by zacząć jeździć, po podpisaniu kontraktu z Lakeside.(...)
1
Lewis Bridger powróci do ścigania w Elite League w barwach Lakeside. (...)
4
Trzykrotny mistrz świata, Jason Crump wsparł Rohana Tungate'a w podpisaniu kontraktu ze Swindon Robins, by ten szturmem wdarł się do Elite League w tym sezonie.(...)
1
Wartościowy zawodnik Poole Pirates, Dakota North wycofał się ze startów w klubie w roku 2016 z powodu trwających problemów ze zdrowiem jego taty. (...)
0
Trener zespołu "Piratów", Neil Middleditch powiedział, że opuści klub tylko, gdy promotor Matt Ford powie "stop". (...)
4
Szwedzki as, Andreas Jonsson mówi, że powrót do Elite League w barwach Lakeside był dobrym ruchem. Czułem się pewniej na motocyklu w połowie sezonu - przyznał. (...)
0
Szef Poole Pirates, Neil Middleditch przewiduje trudnego wyzwania rzuconego przez Belle Vue i Swindon w tegorocznych rozgrywkach Elite League, jednak przyznaje: Mamy zespół, któr(...)
0
Szef Swindon, Alun Rossiter wierzy, że jego zespół jest w stanie wspiąć się na wyżyny umiejętności i podjąć wyzwanie w świetnie zapowiadającym się meczu otwarcia przeciwko Poole. (...)
0
Gwiazda Wolves, Freddie Lindgren wezwał swój zespół, by skończyć swoje wakacje i zacząć sezon szybko po ogłoszeniu terminarzu Elite League. (...)
3
Eleven Sports Network podpisała wieloletnią umowę z Pitch International na transmisje z British Speedway Elite League na wyłączność na terenie Polski. Dzięki temu polscy kibice będ(...)
1
Lakeside ogłosiło powrót Richarda Lawsona i Piotra Świderskiego do Purfleet w sezonie 2016.(...)
0
Leicester i Sheffield ogłosiły plany, by zacząć sezon w Inter-League Challenge pomiędzy tymi dwoma klubami. (...)
0
Belle Vue jest bliskie skompletowania składu przed meczem otwarcia na National Speedway Stadium.(...)
0
King’s Lynn Stars otworzy sezon 2016 meczem z polskim zespołem Betard Spartą Wrocław w ramach drugiej odsłony International Pre-Season Cup. Mecz odbędzie się 18 marca na stadionie (...)
1
Leicester ogłosiło, że Nicolai Klindt ponownie dołączy do ich zespołu w nadchodzącym sezonie. Będzie to jego druga przygoda w klubie. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com