Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
LIGA DUNSKA - Wiadomości
214
Slangerup Speedway pokonał(a) na wyjeździe Soenderjylland Elite Speedway w stosunku 37:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
217
Holsted Tigers pokonał(a) na wyjeździe Nordjysk Elite Speedway w stosunku 40:47 w drugiej rundzie duńskiej Dansk Metal Speedway League.(...)
365
GSK Liga pokonał(a) na wyjeździe Slangerup Speedway w stosunku 40:44 w 2 kolejce duńskiej Dansk Metal Speedway League.(...)
0
Soenderjylland Elite Speedway pokonał(a) na wyjeździe Esbjerg Vikings w stosunku 35:52 w 2 rundzie duńskiej Dansk Metal Speedway League.(...)
266
Team Fjelsted pokonał(a) na własnym torze Region Varde Elitesport w stosunku 49:37 w drugiej kolejce duńskiej Dansk Metal Speedway League.(...)
103
W pierwszym meczu sezonu Dansk Metal Speedway League miejscowy GSK Liga pokonał Nordjysk Elite Speedway 52:35.(...)
102
W pierwszej kolejce ligi duńskiej miejscowy Holsted Tigers pokonał Esbjerg Vikings 52:34.(...)
0
SES Soenderjylland Elite Speedway pokonał(a) na własnym torze Fjelsted Speedway w stosunku 45:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
184
Slangerup Speedway pokonał(a) na wyjeździe Region Varde Elitesport w stosunku 41:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
90
4 lata temu
Na 21. kwietnia zaplanowano start rozgrywek w Danii. My poznaliśmy składy w jakich przystąpią do tych rozgrywek zespoły. Kontrakty z drużynami duńskimi podpisało 6 Polaków: (...)
0
Po roku przerwy swoje rozgrywki ma wznowić liga duńska. Start ligi został zaplanowany na 21. kwietnia. Po jednej rundzie fazy zasadniczej zespoły powalczą o medale. Drużynowego Mis(...)
135
Powrót do rozgrywek żużlowych w Danii zostało pozytywnie odebrane przez czołowych zawodników światowego globu.(...)
79
Po roku przerwy do rozgrywek żużlowych mają powrócić także w Danii. Prócz rywalizacji ligowej, która wyłoni Drużynowego Mistrza Danii w planach jest także zorganizowanie Pucharu Li(...)
4
Od wtorku (21.04) żużlowcy mogą trenować na duńskich torach. Tamtejsza federacja wyraziła na to zgodę pod warunkiem zachowania wielu ograniczeń. Czerwiec pada jako możliwy termin p(...)
145
Cztery zespoły walczyły w Slangerup w wielkim finale duńskiej Metal Speedway League. Po mistrzostwo sięgnęła drużyna Team Fjelsted, której najlepszym dziś zawodnikiem był zdobywca (...)
87
Team Fjelsted bezproblemowo pokonał dziś Region Varde Elitesport 56:28 i uzupełnił skład wielkiego finału Metal Speedway League. Oprócz dzisiejszych zwycięzców w zaplanowanej na śr(...)
26
Po ubiegłotygodniowych problemach z pogodą zaległości nadrabia Metal Speedway League. Wiemy już, że gospodarzem finału będzie zespół Slangerup SK. W imprezie wystąpią też drużyny (...)
102
Dwumecz wyłoni gospodarza turnieju finałowego z udziałem czterech zespołów. Dziś Slangerup SK pokonał zwycięzcę fazy grupowej Holsted Tigers 47:40. Najlepszymi zawodnikami w swoich(...)
129
Rozpoczęła się faza play-off Metal Speedway League. W pierwszej odsłonie dwumeczu, którego stawką jest awans do finałowej czwórki, drużyna Esbjerg Vikings pokonała Grindsted Speedw(...)
0
Dobiegła końca faza grupowa duńskiej Metal Speedway League. Po zaciętym spotkaniu Region Varde Elitesport musiał uznać wyższość Slangerup Speedway Klub przegrywając 40:43. Najwięce(...)