Holistic - Polska Rawicz vs Kolejarz Opole
Data 25.09.2016 g. 15:00 Stadion Stadion żużlowy im. Floriana Kapały Rawicz Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

277
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Holistic-Polska Rawicz i Kolejarzem Opole. Spotkanie w Opolu zakończyło się pewnym zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 57:33. Mecz w Rawiczu zaplanowa(...)
7 Mateusz Burzyński 2 0 2* 0 w 4+1
Na pierwszym łuku na tor upada Mielniczuk. Powtórka w pełnej obsadzie.Zawodnik jest zdolny do dalszej jazdy.

Gizatulin popisał się najlepszym startem i wydawać się mogło, że obejmie prowadzenie w biegu. Gomólski zdołał wyprzedzić zawodnika z Opola i pewnie wygrał wyścig.
Kamil Kamiński - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Rempała po starcie wyszedł na prowadzenie, ale najpierw musiał uznać wyższość Kajzera, a za moment Lisieckiego, ostatecznie zawodnik z Opola nie ukończył biegu.

Rawiczanie na koniec sezonu zapewnili sobie pierwsze ligowe zwycięstwo.
Kamil Kamiński - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Na drugim łuku na tor upada Burzyński, a za moment Gomólski.

Uszkodzeniu uległa dmuchana banda.

Burzyński wstał o własnych siłach i udał się do parku maszyn.

Burzyński wykluczony z powtórki jako sprawca przerwania biegu.

Obaj zawodnicy są zdolni do dalszej jazdy.

Naprawa dmuchanej bandy została zakończona.

Gomólski przez cztery okrążenia musiał się bronić przed atakami Łopaczewskiego.
Mileniczuk popisuje się najlepszym startem i zakłada na pierwszym łuku resztę zawodników. Zawodnik z Rawicza musiał się jeszcze bronić przed atakami Rempały. Na drugim okrążeniu na tor upadł Gąsior, ale zawodnik szybko podniósł się z toru, a bieg nie został przerwany.
Na pierwszym łuku ostatniego okrążenia na tor upada Konopka. Zawodnik z Rawicza musiał się bronić przed atakami Chugonova.

Sędzia przerwał bieg, ale zdecydował się zaliczyć wyniki biegu. Chugunov jako sprawca przerwania biegu został z niego wykluczony.

Konopka wstał o własnych siłach i udał się do parku maszyn.
Przez większość biegu na prowadzeniu znajdował się Lisiecki, ale skutecznym atakiem Łopaczewski zdołał wyprzedzić zawodnika z Rawicza.

Przerwa na równanie.

Goście popisali się najlepszym startem i wyszli na podwójne prowadzenie.Przed atakami miejscowych zawodników musiał się bronić Rempała.
Kajzer popisał się najlepszym startem i wyszedł na prowadzenie którego nie oddał do mety. Potoniec starał się atakować drugą pozycję Chugonova, ale jego ataki były bezskuteczne.
W pierwszej części biegu o drugą pozycję walczyli Łopaczewski i Konopka. Zawodnik z Opola w drugiej części biegu starał się jeszcze odbić pierwszą pozycję Gomólskiego.