Stal Gorzów vs Get Well Toruń
Data 25.09.2016 g. 19:00 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
W niedzielę, 25 września o godzinie 19:00, Stadion im. Edwarda Jancarza będzie najgorętszym miejscem na ziemi. Bowiem o tej porze zostanie rozegrany mecz rewanżowy o najważniejsze żużle trofeum w Polsce. W finale Drużynowych Mistrzostw Polski zmierzy się (...)
Kacper Gomólski - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Najlepiej ze startu para gospodarzy, lecz po wyjściu z pierwszego łuku na pierwszą pozycję przedarł się Amerykanin Greg Hancock. Bartosz Zmarzlik nie poddał się i ostro atakował trzykrotnego mistrza świata, aż przedarł się na pierwszą pozycję.
STAL GORZÓW DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI 2016
Adrian Miedziński - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Goście na podwójnym prowadzeniu! Daleko z tyłu para gospodarzy.
Na torze leży Greg Hancock. Powtórka biegu w czterech.
Zmarzlik na prowadzeniu, za nim Hancock, którego goni Adrian Cyfer!
Na prowadzeniu gospodarze. Za Duńczykiem w pogoń rzucił się Holder. Przerwy między zawodnikami robią się coraz większe. Pewna wygrana Stali Gorzów.
Igor Kopeć-Sobczyński - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Przedpełski wygrywa start, po chwili dołączył do niego Słowak. Przemysław Pawlicki ma ogromne problemy z płynną jazdą.
Przerwa na równanie toru.
Cóż za emocje na wyjściu z pierwszego łuku szarpnęło Vaculika, który z pierwszego miejsca spadł na ostatnie. Podwójne prowadzenie zawodników Stali Gorzów.
Kasprzak na prowadzeniu, tuż za nim Gomólski. Na ostatnim miejscu Bartosz Zmarzlik. Na dystansie czwartego okrążenia Amerykanina wyprzedził junior Stali Gorzów.
Na prowadzeniu Duńczyk Niels Kristian Iversen. Po pięknym ataku na Martinie Vaculiku na drugą pozycję przedarł się Michael J. Jensen. Przerwa na równanie toru.
Gospodarze mają bardzo duży problem z wygrywaniem startów. Ponownie zawodnik z Torunia pewnie wygrywa start i na metę wpada jako pierwszy.