Wczoraj o 18:00
LXVI Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno

Data 30.09.2016 g. 18:30 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

113
W piątek 30 września na stadionie imienia Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie 66 memoriał ku pamięci legendy leszczyńskiego żużla. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 18.30. (...)
12. BIEG
Tungate prowadził od startu do mety. Australijczyk musiał się bronić przed atakami Sajfutdinowa.

Zawody zostały przerwane. Tor po opadach deszczu nie nadawał się do rywalizacji.
11. BIEG
Dudek wygrywa start i zwycięża w biegu. Zengota starał się odbić drugą pozycję Trofimova
10. BIEG
Na torze utworzyły się dwie pary. Okoniewski na czwartym okrążeniu na czwartej pozycji notuje defekt.

Opady są coraz bardziej intensywne.
9. BIEG
Baliński wygrywa start, ale na dystansie musiał uznać wyższość Protasiewicza, a później Musielaka. Smektała dojechał do mety daleko za pozostałą trójką.

Znowu zaczyna padać.
8. BIEG
Pewna wygrana Sajfutdinowa. Bieg bez historii. Zawodnicy jechali w dużych odległościach między sobą.
7. BIEG
Smektała prowadził w biegu, ale musiał uznać wyższość Pawlickiego. Junior z Leszna walczył o dwa punkty z Dudkiem, ale podczas trzeciego okrążenia upadł na tor.

Smektała jako sprawca przerwania biegu zostaje wykluczony z powtórki. Zawodnik wstał o własnych siłach i udał się do parku maszyn.

Cały czas pada, a zawodnicy nie wyjeżdżają do powtórki.

W parkingu trwa narada.

Kibice zaczynają się niecierpliwić, a na trybunach można coraz częściej usłyszeć gwizdy.

Oficjalna informacja na temat tego czy zawody będą kontynuowane jeszcze nie zapadła.

Przestało padać, na torze trwają konsultacje na temat tego czy zawody będą kontynuowane.

Zawody będą kontynuowane. Zawodnicy szykują się do powtórki biegu.

Pawlicki pewnie wygrywa w biegu.
6. BIEG
Lambert najpierw o punktowaną pozycję walczył z Balińskim, a później starał się odbić pierwszą lokatę Kaczmarka.

W Lesznie znowu pada.
5. BIEG
Zengota pewnym atakiem po zewnętrznej na pierwszym łuku wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do mety. Musielak w pierwszej fazie biegu walczył o trzecią pozycję. Stawka w dalszej części biegu rozciągnęła się.
4. BIEG
. W Lesznie znowu pada.

Tunagate prowadził przez trzy okrążenia, ale ostatecznie musiał uznać wyższość Protasiewicza.

Trwa równanie toru, a nad stadionem zaczyna coraz mocniej padać.

W Lesznie nadal pada. Wyjazd do kolejnego biegu został wstrzymany.
3. BIEG
Pewna wygrana Smektały. Kubera i Zengota przez cztery okrążenia walczyli o drugą pozycję.
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?