Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
LODZ - wyszukaj wiadomości
1
Sztab szkoleniowy Fogo Unii Leszno podjął decyzję, że najbliższym spotkaniu ligowym z KS Apator Toruń na toruńskiej MotoArenie leszczyńskie Byki wystąpią bez Janusza Kołodzieja.(...)
2
Do nieprzyjemnej sytuacji doszło po meczu w Rzeszowie pomiędzy kibicami H.Skrzydlewska Orzeł Łódź a .... jego zawodnikiem, Oskarem Polisem.(...)
1
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Luke Becker, zawodnik H. Skrzydlewska Orzeł Łódź otrzymał dziką kartę na ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha, które odbędą się 5 kwietn(...)
0
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha odbędą się 5 kwietnia (początek zawodów o godz. 19:00) na łódzkiej Moto Arenie. Gwiazdy światowego żużla przyja(...)
2
Kapitan Fogo Unii Leszno od jakiegoś czasu widywany jest w specjalnej ortezie utrzymującej bark. Janusz Kołodziej w rozmowie przyznał co mu dolega i jaki musiał przejść zabieg.(...)
0
Wczoraj pod wieczór w łódzkim Hotelu Rubin zaprezentowana została drużyna H.Skrzydlewska Orzeł Łódź.(...)
8
Stało się to o czym spekulowany od dłuższego czasu kontrakt z Skrzydlewską Orłem Łódź podpisał Oliver Berntzon.(...)
0
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź do następnego sezonu przystąpi w zupełnie odmienionym składzie w składzie z poprzedniego sezonu zostali tylko Tomasz Gapiński oraz juniorzy.(...)
0
Benjamin Basso dołącza do drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź i będzie reprezentował barwy klubu w sezonie 2024.(...)
0
W środę podczas spotkania z mediami oficjalnie zaprezentowany został nowy trener drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W sezonie 2024 będzie nim Maciej Jąder. (...)
0
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)
0
Na torze przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy w sobotni wieczór rozegrano 3 finał z cyklu Tauron SEC. W zawodach zwyciężył Duńczyk, Leon Madsen, który w biegu finałowym wyprzedził swo(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen, zaś trzeci uplasował się (...)
0
Janusz Kołodziej zwyciężył na łódzkiej Moto Arena Łódź w 3 finale Canal+ Online IMP. Tuż za zawodnikiem Fogo Unia Leszno w biegu finałowym przyjechał Bartosz Zmarzlik, który zapewn(...)
0
Już 9 września na obiekcie sportowym w Bydgoszczy rozegrana zostanie trzecia rundy indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
1
3 Finał Canal+ online IMP, które dwukrotnie (dzień po dniu) nie doszły do skutku na torze w Krośnie, decyzją GKSŻ zostały przeniesione na Moto Arena Łódź i odbędą się 4 września o (...)
1
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.(...)
10
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór rywalizowała w ćwierćfinale z Betrad Spartą Wrocław. Leszczynianie zostali pokonani przed własną publicznością przez podopiecznych Dariusza Śl(...)