LUKAS FIENHAGE - Wiadomości
124
Lukas Fienhage oraz Broc Nicol pierwszym wzmocnieniem Polonii Piła.(...)
127
Niesprawujący się dobrze w tym sezonie 22- letni młody Niemiec w eWinner 1 lidze, został właśnie gościem niemieckiego klubu z drugiej ligi, MSC Wolfe Wittstock.(...)
0
W tegorocznym cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów wystartuje jeden reprezentant Niemiec. Barw tego kraju bronić będzie 18-letni Lukas Fienhage, dla którego awans do fin(...)
103
Polska ma już dwóch pierwszych reprezentantów w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W Pardubicach odbyła się pierwsza Runda Kwalifikacyjna do młodzieżowego czempionat(...)
0
W poniedziałek na torze w Landshut odbył się rewanżowy mecz finałowy niemieckiej Bundesligi, w którym miejscowy zespół Devils pokonał Wikinger Brokstedt 51:34. W dwumeczu ekipa Dev(...)