Get Well Toruń vs Fogo Unia Leszno
Data 07.05.2017 g. 19:00 Stadion Motoarena Toruń Długość toru 325 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Bartosz Smektała 3 2 0 5
Cóż za bieg! Fogo Unia Leszno wygrywa mecz w Toruniu!
Miedziński od początku na prowadzeniu. Próbował do niego dołączyć Holder, nawet mu się to udało, jednak zawodnicy z Leszna nie dali za wygraną i wyprzedzili Australijczyka.
Kapitalnie ze startu para gości. Niesamowitą prędkość osiągnął Chris Holder, który na początku wyprzedził Kołodziej a następnie Pedersena. Z podwójnego prowadzenia gości zrobił się remis.
Sajfutdinow pięknym atakiem wyprzedza Adriana Miedzinskiego na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia. Zawodnik Aniołów atakował Rosjanina do końca.
Lepiej ze startu gospodarze, daleko z tyłu Kildemand i Pawlicki. Bieg bez historii.
Przełamanie Nickiego Pedersena, który dowozi trójkę do mety. Pomógł mu w tym Bartosz Smektała, który ostatecznie przyjechał na ostatniej pozycji. Przerwa na równanie toru.
Kołodziej najlepiej ze startu na przeciwległej prostej dołączył do niego Piotr Pawlicki. Do samego końca atakowali ich gospodarze.
Najlepiej ze startu wyjechał Greg Hancock. W pogoń za nim rzuciła się para gości. Kaczmarek przez cztery okrążenia gonił Kildemanda.
Nicki Pedersen zamknięty przez Chrisa Holderem. W dalszej fazie biegu Jepsen Jensen przedzie się na prowadzenie, a Pedersen walczył o drugą pozycję z Holderem. Przerwa na równanie toru.
Najlepiej ze startu Amerykanin Greg Hancock, w pogoni za nim Janusz Kołodziej. Piotr Pawlicki walczy o jeden punkt z juniorem z Torunia. Ostatecznie lepszym okazał się Igor Kopeć-Sobczyński