Cash Broker Stal Gorzów vs Fogo Unia Leszno
Data 21.05.2017 g. 19:00 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

99
W niedzielny wieczór dojdzie do pojedynku pomiędzy Cash Broker Stalą Gorzów i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania na stadionie im. Edwarda Jancarza zaplanowano na godzinę 19.00.(...)
15. BIEG
Doskonale ze startu Piotr Pawlicki, niespodziewanie wyprzedzili go gospodarze. Pewna wygrana gospodarzy.
14. BIEG
Janusz Kołodziej - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Najlepiej ze startu para gości, na drugim okrążeniu Pawlicki wyprzedził Pedersena.
13. BIEG
Wyścig przerwany. Powrót nierówny start. Podwójne zwycięstwo gospodarzy.
12. BIEG
Dominik Kubera - powód zmiany: Rezerwa taktyczna Doskonale ze startu Smektała. Wyprzedził go jednak Przemek Pawlicki, który później upadł na tor wraz z motocyklem. Wstał o własnych siłach. Starszy z braci Pawlickich wykluczony z powtórki biegu. Szczotka najlepiej ze startu, ale na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedzili go goście.
11. BIEG
Bieg przerwany. Na torze leżą trzej zawodnicy. Powtórka biegu w pełnym składzie. Najlepiej ze startu gospodarze. Pawlicki zaczął pogoń za Linusem, lecz nie jest wystarczająco szybki aby wyprzedzić rywala.
10. BIEG
Najlepiej ze startu gospodarze, na wyjściu z pierwszego łuku rozdzielić ich Pedersen. Smektała cały czas naciskał na Pawlickiego.
9. BIEG
Bieg przerwany. Iversen upadł na pierwszym łuku. Powtórka biegu w pełnym składzie. W powtórce biegu kapitanie ze startu Pawlicki, który prowadził od startu do mety. Kołodziej na trzecim okrążeniu wyprzedził Iversena. Na ostatnich metrach Kołodziej próbował wyprzedzić Linusa, lecz zabrakło mu kilku metrów.
8. BIEG
Idealnie wystrzelił się w taśmę Bartosz Zmarzlik. Na początku problemy miał Rosjanin Emil Sajfutdinow, który musiał walczyć z juniorem Stali o jeden punkt. W pewnym momencie Karczmarz zanotował uslizg, lecz wstał i jechał dalej, za walkę fair play należą mu się brawa.
7. BIEG
Nicki Pedersen najlepiej rozegrał pierwszy łuk dzięki czy do mety dowiózł cenne trzy punkty.
6. BIEG
Najlepszy ze startu był Kołodziej, lecz wyprzedził go Zmarzlik, który zna tor jak własną kieszeń. Koldi próbował Bartka. Daleko z tyłu Alan Szczotka.