Wczoraj o 18:00
Euro Finannce Polonia Piła vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data 27.05.2017 g. 16:00 Stadion Asta Arena Długość toru 348 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

102
Już w najbliższą sobotę Euro Finannce Polonia Piła będzie rywalizować ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Jak pilanie poradzą sobie z kontuzją juniora?(...)
7 Marcin Turowski 1 1 0 2
Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego start.

Kolejny fenomenalny start pary gości, którzy jadąc parą odparli zaciekłe ataki Gapińskiego.
Troy Batchelor - powód zmiany: Rezerwa zwykła.

Kossakowski ukarany za utrudnianie startu.

Gomólski upada na tor na pierwszym łuku, który zostaje wykluczony za przerwanie biegu.

Najlepsi e startu gospodarze, Cyfer przepuścił kolegę z parya sam już pod koniec biegu musiał bronić się przed atakami Kossakowskiego.
Fantastyczny start Thomsena za nim uplasowała się para gospodarzy, która próbowała gonić jednak bardziej przeszkadzając sobie niż rywalom. Batchelor nie był w stanie nawiązać walki.
Już na pierwszym łuku defekt motocykla zaliczył Kościuch, osanotniony Grzegorczyk nie był wstanie nawiązać kontaktu z prowadzącą parą gości.
Przerwa na kosmetykę toru.

Kolejny dobry start gości, jednak już na pierwszym okrążeniu Gafurowa wyprzedził Szczepaniak, po chwili to samo uczynił Gapiński.
Piękny start pilan, którzy przez wszystkie cztery okrążenia prowadzili, szyki próbował im pokrzyżować Batchelor jednak zabrakło mu prędkości.
Pierwszy podwójnie wygrany start przez gospodarzy, którzy od początku do końca prowadzili. Ataki Gafurowa musiał odpierać Cyfer i robił to bardzo skutecznie.

Kolejny wygrany na 5:1 start zawodników z Gdańska, jednak za szeroko jechał Gomólski co od razu wykorzystał to Gapiński. Kapitan Polonii Piła próbował jeszcze doganiać Fajfera jednak bezskutecznie.
Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Troy Batchelor ukarany ostrzeżeniem, jest to drugie ostrzeżenie więc jest to równoznaczne z wykluczeniem.

Dobry start Szczepaniaka, który pewnie wygrywa, za jego plecami podążał atakowany przez Cyfera Kossakowski.
Zdecydowanie wygrany start prze Tomasza Gapińskiego, który dzielnie bronił się przed Thomsenem jednak Duńczyk był szybszy i na drugim łuku trzeciego okrążenia wyprzedził Gapińskiego.