Dzisiaj o 18:00
RKS Kolejarz Rawicz vs KSM Krosno
Data 10.06.2017 g. 16:00 Stadion Stadion żużlowy im. Floriana Kapały Rawicz Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
15. BIEG
Mariusz Fierlej - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Skórnicki pewnie wygrywa start, a Pawlak na przeciwległej prostej po zewnętrznej mija Bellego.
14. BIEG
Lars Skupień - powód zmiany: Rezerwa taktyczna. Gospodarze wygrywają start i przez niemal dwa okrążenia pokazują wspaniałą jazdę parową. Na trzecim okrążeniu Konopka za bardzo wypuszcza się na zewnętrzną co skrzętnie wykorzystuje najpierw Czałow a na kolejnym wyjściu z łuku również Puszakowski.
13. BIEG
Bieg przerwany - nierówny start. Konopka otrzymuje ostrzeżenie.

W powtórce równy start ale to goście na wyjściu z pierwszego łuku wychodzą na podwójne prowadzenie. Konopka będący na trzeciej pozycji stara się dogonić drugiego, Czałowa, lecz niestety bezskutecznie.
12. BIEG
Świetna walka już od samego startu pomiędzy Pawlakiem a Puszakowski. Pawlak nieznacznie wygrywa start ale Puszakowski po zewnętrznej próbował się napędzić, lecz zaatakował na trzecim okrążeniu po wewnętrznej. Pawlak szybko się zrewanżował Puzonowi, ale zawodnik gości ponownie wyprzedza Pawlaka i wpada na linię mety jako pierwszy.
11. BIEG
Roland Benko - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
10. BIEG
Bieg bez większych emocji. Bellego pewnie wygrywa start i nie daje szans rywalom.
9. BIEG
Roland Benko - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Skupień będąc na prowadzeniu przewraca się na pierwszym łuku drugiego okrążenia. Bieg przerwany. Skupień jako sprawca przerwania biegu zostaje wykluczony z powtórki. Upadający Skupień zahacza o kolegę klubowego i przez to Benko nie wystartuje w powtórce.

Od startu do mety goście nie zagrożeni na podwójnym prowadzeniu.