2 runda SEC - Gustrow

Data 15.07.2017 g. 17:30 Stadion Stadion żużlowy w Güstrow Długość toru 0 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
BIEG FINAŁOWY

/br>Lebiediew na prowadzeniu przy wyjściu z pierwszego łuku traci panowanie nad motocyklem co skrzętnie po wewnętrznej wykorzystuje Laguta. Rosjanin obiera najlepsze ścieżki i tym samym triumfuje w Gustrow.
21. BIEG
BIEG OSTATNIEJ SZANSY

Świetny start Huckenbecka ale na wyjściu z pierwszego łuku podnosi mu przednie koło i upada na tor przez co wyścig zostaje przerwany. Niemiec zostaje wykluczony z powtórki.

Polacy najlepiej ze startu lecz Szczepaniak wpada na wyjściu z pierwszego łuku w tą samą dziurę co Huckenbeck i spada na koniec stawki, grzebiąc jednocześnie szanse na awans do finału. Milik próbuje jeszcze wyprzedzić Kasprzaka ale KK dojeżdża pierwszy.
20. BIEG
Dobry start Kasprzaka i Gomólskiego. Kasprzak na pierwszym łuku wypycha Gingera i wychodzi na prowadzenie, które traci dosłownie na ostatnich metrach. Jonsson mocno napędzony wchodzi pod łokieć Kasprzaka.
19. BIEG
Kolejny dobry start zawodnika ustawionego pod samą bandą. Kolejność ustalona zaraz po starcie.
18. BIEG
Laguta najlepiej wystrzelił spod taśmy i nałożył się na resztę zawodników. Przez pierwsze dwa okrążenia wszyscy jechali w kontakcie lecz nikt nie zdołał wyprzedzić rywala.
17. BIEG
Bieg przerwany - nierówny start. Ostrzeżenie otrzymuje Klindt.

W powtórce Milik wygrywa start. Na drugim łuku Huckenbeck mija po wewnętrznej Bjerre i zabiera się do wyprzedzenia Czecha , lecz Milik nie daje szans Niemcowi.
16. BIEG
Szczepaniak szybko odjeżdża reszcie stawki i notuje pewne zwycięstwo w tym biegu.
Pawlicki wygrywa start i jedzie cały czas przy krawężniku zaś atakujący go Huckenbeck po zewnętrznej. Niemiec na drugim okrążeniu wyprzedza Polaka. Bieg nagle zostaje przerwany przez sędziego. Arbiter dostrzegł przekroczenie dwoma kołami środkowej linii przez Pawlickiego. Duże zdziwienie kibiców i zawodników na taką decyzję. Pawlicki wykluczony z powtórki.

W powtórce pewna wygrana od startu do mety Huckenbecka.
Świetny bieg. Walka do samej mety pomiędzy pierwszą trójką zawodników. Rosjanin na kresce okazuje się być najszybszy.