Dzisiaj o 20:30
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra vs MrGarden GKM Grudziądz
Data 24.07.2017 g. 20:00 Stadion Swiss Krono Arena Długość toru 340 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
6 Kamil Wieczorek 1 u 1
Krystian Pieszczek - powód zmiany: Rezerwa taktyczna.

Lepszy start gospodarzy, którzy wychodzą na prowadzenie. Zgardzińskiego do końca próbował atakować Buczkowski jednak młodzieżowiec jechał pewnie i nie popełnił żadnego błędu. Na ostatnim łuku motocykla nie opanował Lindbaeck, który zaliczył uślizg.
Na stadionie pada drobny deszcz.

Równy start Laguty i Hampela, jednak to reprezentant gospodarzy lepiej rozgrywa pierwszy łuk. Kłopoty na tym łuku ma również Wieczorek, który nie opanowuje motocykla i upada na tor. Bieg jednak nie zostaje przerwany bo młodzieżowiec bardzo szybko podnosi się z toru.
Defekt Niedźwiedzia na starcie. Słaby start Protasiewicz jednak wyjechał on na szeroką po czym ściął do krawężnika, gdzie miejsce zostawił mu Buczkowski i w ten sposób zielonogórzanin wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca wyścigu.
5. BIEG
Na tor upadł Antonio Lindbeack, który próbował atakować Dudka. Zawodnik podniósł się już z toru i udaje się do parku maszyn. Szwed zostaje wykluczony z powtórki, ponieważ to on był winny przerwaniu tego biegu.

Równy start całej trójki jednak na pierwszym łuku to zielonogórska para wychodzi na prowadzenie, którego nie oddaje do mety. Pieszczek jechał w kontakcie jednak nie był wstanie wyprzedzić Dudka.
4. BIEG
Najlepszy start Laguty, którego przez cały bieg ścigał napędzający się po szerokiej Piotr Protasiewicz. Brak walki na trasie o wszystkim zadecydowało rozegrania pierwszego łuku.

Przerwa na kosmetykę toru.
3. BIEG
Bardzo dobry start Buczkowskiego, który zamknął rywali na starcie. Nie najlepiej pierwszy łuk rozegrał Okoniewski, który po dobrym starcie znalazł się na czwartym miejscu jednak na trasie wyprzedził Doyle.
1. BIEG
Zawody rozpoczęły się wcześniej, ponieważ na godzinę 21 zaplanowane są opady deszczu.