Wczoraj o 20:30
Wolverhampton vs Belle Vue
Data 25.09.2017 g. 20:30 Stadion Ladbroke Stadium Wolverhampton Długość toru 264 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Rob Shuttleworth 0 0 1 1
Świetna jazda Lindgrena, który z ostatniego miejsca mija dwóch zawodników gości i daje podwójną wygraną Wilkom. Worrall notuje jeszcze upadek na trzecim okrążeniu przez co bieg zostaje przerwany, ale wyniki zaliczone.
Thorssell z toru zewnętrznego zakłada się na resztę zawodników i wychodzi na prowadzenie. Tungate zahacza o tylne koło Thorssella i upada na tor. Szwed traci po tym uderzeniu panowanie nad motocyklem i z dużym impetem uderza w bandę na przeciwległej prostej. Bieg przerwany. Thorssell opuszcza tor w karetce.

Riss zdecydowanie wygrywa powtórkę. Greaves upada na tor po tym jak uderza przednim kołem w motocykl Bewleya. Bieg jest kontynuowany a Greaves szybko opuszcza tor.
Fricke wygrywa start i obejmuje pewne prowadzenie. Bewley napędzony po zewnętrznej mija na drugim łuku pierwszego okrążenia Greavesa.
Ostra walka o 2 punkty pomiędzy Bjerre a Mastersem. Goście wygrywają 5:1. Pewna wygrana Worralla.
Ciasno w pierwszym łuku. Na torze leżą obaj zawodnicy gości. Bieg przerwany. Powtórka we czterech.

W powtórce Tungate upada na tor. Australijczyk zostaje wykluczony z powtórki.

W powtórce Lindren wygrywa start, a o drugie miejsce toczy się walka między Howarthem a Fricke. Ostrym atakiem po wewnętrznej Howarth zdobywa drugą pozycję i nie oddaje go do mety.
Gospodarze obejmują prowadzenie lecz Cook nie odpuszcza. Na drugim łuku Schlein wypycha Cooka, który decyduje się położyć motocykl i notuje upadek. Cook zostaje wykluczony z powtórki.

Para gospodarzy wygrywa z olbrzymią przewagą nad Shutteleworthem.
Howarth wychodzi na wyjściu z pierwszego łuku na prowadzenie ale Worrall po wewnętrznej wchodzi w drugi łuk i wypycha zawodnika gospodarzy. Riss będąc na końcu stawki upada na tor. Bieg przerwany ale wyniki z biegu zaliczone.
Goście wychodzą na podwójne prowadzenie ale Tungate nie opanował motocykla i upada na tor. Bieg zostaje przerwany. Z powtórki Tungate zostaje wykluczony.

W powtórce zdecydowana wygrana Fricke.
Nierówny start - bieg przerwany. Howarth otrzymuje ostrzeżenie.

W powtórce Lindgren z Howarthem wyskakują na 5:1. Goniący parę gospodarzy Cook upada na drugim łuku trzeciego okrążenia. Bieg zostaje zaliczony.