Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Speed Car Motor Lublin vs SC Lokomotiv Daugavpils
Data 01.07.2018 g. 14:30 Stadion Stadion żużlowy w Lublinie Długość toru 388 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

103
W niedzielę 1 lipca o godz. 14.45 do pierwszego biegu ruszą zawodnicy lidera Nice 1 LŻ Speed Car Motoru Lublin i zazwyczaj solidnie dysponowanego Lokomotivu Daugavpils. Szkoleniowcy obu ekip, Dariusz Śledź i Nikołaj Kokin, podali awizowane składy na to s(...)
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
9 Dawid Lampart 3 3 3 3 d 12
10 Paweł Miesiąc 2* 0 2* 2* 6+3
11 Daniel Jeleniewski 3 3 3 0 1 10
12 Robert Lambert 2* 2* 2* 2* 3 11+4
13 Andreas Jonsson 1* 3 2* 3 3 12+2
14 Oskar Bober 1 0 1 2
15 Wiktor Lampart 3 2* 3 8+1
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Kjastas Puodżuks 1 1 1 2* 1 6+1
2 Davis Kurmis 0 0 0 0
3 Wadim Tarasienko 1 2 0 1 4
4 Jewgienij Kostygow 0 1* 1 0 2+1
5 Timo Lahti 3 2 0 1 2 8
6 Artjom Trofimov 0 1* 3 2 6+1
7 Oleg Mihailovs 2 0 0 1 0 3
Bieg Zawodnik Zastępstwo PKT Wynik Komentarz
1 Dawid Lampart 35:1
5:1
Paweł Miesiąc 2*
Kjastas Puodżuks 1
Davis Kurmis 0
2 Oskar Bober 14:2
9:3
Wiktor Lampart 3
Artjom Trofimov 0
Oleg Mihailovs 2
3 Daniel Jeleniewski 35:1
14:4
Robert Lambert 2*
Wadim Tarasienko 1
Jewgienij Kostygow 0
4 Andreas Jonsson 1*3:3
17:7
Wiktor Lampart 2*
Timo Lahti 3
Oleg Mihailovs 0
5 Daniel Jeleniewski 35:1
22:8
Robert Lambert 2*
Kjastas Puodżuks 1
Davis Kurmis 0
6 Andreas Jonsson 33:3
25:11
Oskar Bober 0
Wadim Tarasienko 2
Jewgienij Kostygow 1*
7 Dawid Lampart 33:3
28:14
Paweł Miesiąc 0
Timo Lahti 2
Artjom Trofimov 1*
8 Andreas Jonsson 2*5:1
33:15
Davis Kurmis - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Wiktor Lampart 3
Kjastas Puodżuks 1
Davis Kurmis Oleg Mihailovs 0
9 Dawid Lampart 35:1
38:16
Paweł Miesiąc 2*
Wadim Tarasienko 0
Jewgienij Kostygow 1
10 Daniel Jeleniewski 35:1
43:17
Robert Lambert 2*
Timo Lahti 0
Oleg Mihailovs 1
11 Andreas Jonsson 35:1
48:18
Paweł Miesiąc 2*
Wadim Tarasienko 1
Davis Kurmis 0
12 Daniel Jeleniewski 01:5
49:23
Oskar Bober 1
Kjastas Puodżuks 2*
Artjom Trofimov 3
13 Dawid Lampart 35:1
54:24
Robert Lambert 2*
Timo Lahti 1
Jewgienij Kostygow 0
BIEGI NOMINOWANE
14 Daniel Jeleniewski 14:2
58:26
Davis Kurmis - powód zmiany: Rezerwa zwykła Jewgienij Kostygow - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Robert Lambert 3
Davis Kurmis Artjom Trofimov 2
Jewgienij Kostygow Oleg Mihailovs 0
15 Dawid Lampart d3:3
61:29
Andreas Jonsson 3
Timo Lahti 2
Kjastas Puodżuks 1
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy