Iveston PSŻ Poznań vs Polonia Bydgoszcz
Data 29.07.2018 g. 16:30 Stadion Stadion POSiR Golęcin Długość toru 345 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
Marzenia o play - offach z każdą kolejką odjeżdżają poznaniakom. (...)
13. BIEG
Mateusz Borowicz - powód zmiany: Rezerwa zwykla.
12. BIEG
Rene Bach - powód zmiany: Rezerwa taktyczna. 2 minuty przerwy dla Golloba. Bydgoszczanin startuje bieg po biegu.
11. BIEG
Bellego jednym atakiem.minal dwojke polonistow. Kosmetyka toru. Berge dostal upomnienie za stwprzenie groznej sytuacji w pierwszym luku.
10. BIEG
Mateusz Jagła - powód zmiany: Rezerwa taktyczna.

Borowicz upadl na pierwszym luku. Karetka na torze. Polewaczka na torze. Czekamy na komplet dwoch karetek do dyspoztcji zawodow. Jedna bada zawodnika, druga wyjechala z kibicem do szpitala. Zapowiada sie dluzsza przerwa.
Borowicz niezdolny do dalszej jazdy. Jakobsen na kresce minal Golloba, ktory systematycznie tracil przewage z wygranego startu.
9. BIEG
Karetka udziela pomocy kibicowi. Czekamy.

Berge prowadzil od startu do mety.
8. BIEG
Dobry start Polonistow. Na prostej Bach stracil panowanie i upadl. Lutowicz nie zdazyl go ominac i w niego wjechal.Dwie karetki na torze.

Bach na noszach. Lutowicz wstal o wlasnych silach.

Powtorka bez Francuza. Zdaniem sedziego jest sprawca przerwania biegu.

Lutowicz zdolny do dalszej jazdy.

Korespondecyjny pojedynek kibicow obu zespolow na doping. Bach opuszcza stadion w karetce .

W powtorce najlepszy okazal sie Grobauer. Polewaczka na torze.

Grobauer z ostrzezeniem za utrudnianie startu.
7. BIEG
Od startu do mety prowadzili gospodarze. Przerwa na kosmetyke toru. Goscie niezbyt dobrze radza sbie na pznanskim walu. Gdyby nie obecnosc Becha, ktory na ostatni moment zdazyl na mecz wygladaloby to jeszcze gorzej.