ROW Rybnik vs TŻ Start Gniezno
Data 24.08.2014 g. 14:00 Stadion Stadion Miejski w Rybniku Długość toru 357 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
6 Adrian Gała w 0 u 0
w końcu dobry start gnieźnian North wyprzedza Pedersena to samo uczynił Bridger, bieg kończy się remisem bonus również dla ROW-u
Woryna w miejsce Michała Szczepaniaka dobry start Gomólskiego jednak świetnym atakiem przy krawężniku Woryna odbija pierwszą pozycję Milik atakował Gomólskiego jednak bez rezultatu
po raz kolejny rybniczanie wychodzą najlepiej ze startu bieg bez historii
świetny start Tarasienki jednak szybko wyprzedzili go Woryna i Szombierski, na tor upada Gała, 5:1 dla gospodarzy przerwa na równanie toru
Davidsson wjechał w taśmę bieg przerwany Szwed został wykluczony w jego miejsce pojedzie Wawrzyniak, dobry start rybniczan, Gomólski ostro zaatakował rywali jednak spadł na drugą pozycję z powodu ataku Milika, Szczepaniak do końca atakował Gomólskiego zdecydowanie najciekawszy bieg w tym spotkaniu w dotychczasowych biegach
Woryna zastepuje Szombierskiego, Pedersen równo wystartował z rybniczanami był przez chwilę drugi jednak Bridger wyprzedził duńczyka zwycięstwo ROW-u w meczu zapewnione, przerwa na kosmetykę toru
Gomólski za Adamczaka, Gomólski dobrze ze startu Szczepaniak na prostej wyprzedził Gomólskiego, który na drugim łuku upadł z własnej winy i został wykluczony powtórka w trzyosobowym składzie, nad stadionem świeci słońce, słaby start Davidssona rybniczanie powiększali przewagę i bezdyskusyjnie wygrali bieg podwójnie
cwane zachowanie rybniczan na pierwszym łuku wyszli przez chwilę na 5:1 ale Gomólski wyprzedził Wieczorka ,Milik z olbrzymią przewagą wygrywa bieg
Bjarne Pedersen najlepiej ze startu jednak na drugim łuku North wyprzedził Pedersena , Szczepaniak mocno atakował duńczyka ale bez skutecznie
Adamczak dobrze wystartował jednak Milik wypchnął gnieźnianina, kolejne 5:1 dla ROW-u przerwa na kosmetykę toru