Holistic - Polska Rawicz vs Orzeł Łódź
Data 15.05.2016 g. 16:30 Stadion Stadion żużlowy im. Floriana Kapały Rawicz Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

1
W zaległym meczu 4 kolejki Nice PLŻ, Holistic-Polska Rawicz podejmie na własnym torze Orła Łódź. Dla gospodarzy będzie to dopiero drugie spotkanie w sezonie i szansa na rehabilitację za dotkliwą porażkę w premierowym meczu. Zaś goście jadą do Rawicza z my(...)
7 Michał Piosicki 0 0 0 0
Odbywa się narada sędziego z reprezentantami drużyn odnośnie kontynuacji spotkania. Mimo, że w Rawiczu już nie pada, tor może okazać się zbyt trudny dla słabszych zawodników. Ostatecznie spotkanie nie zostanie przerwanie.Marcel Kajzer - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Niedźwiedź źle się poczuł w polu startowym i stracił równowagę. Sebastian wykluczony z biegu.
Mecz po 9 biegu został zakończony ze względu na zły stan toru.
Zawodnicy od początku do końca utrzymywali swoje pozycje. Tomasz Przywieczerski - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Po rozpoczęciu trzeciego okrążenia, nieskuteczny atak na Gapińskiego i upadek zaliczył Kajzer, który podczas wyprzedzania, zahaczył o jego tylne koło. Kajzer został wykluczony z powtórki, a na tor wyjechała karetka. Podobnie jak Niedźwiedź w poprzednim biegu, Kajzer będzie brał udział w spotkaniu.
Niedźwiedź podczas walki o punkt z Puszakowskim, upadł na tor. Bieg został przerwany, a Niedźwiedź wykluczony z powtórki. Zawodnik gospodarzy może brać udział w spotkaniu z Orłami.
Zaczął padać deszcz w Rawiczu.
Od startu po zwycięstwo pewnie jechał Jamróg.
5. BIEG
Bober na trzecim okrążeniu wyprzedził Pulczyńskiego i doprowadził do remisu po pięciu biegach.
Tomasz Przywieczerski - powód zmiany: Rezerwa zwykła
4. BIEG
Pewny start Gapińskiego, który nie dał innym szans na zwycięstwo. Przerwa na kosmetykę toru.
3. BIEG
Pomimo dobrego startu spod taśmy gospodarzy, Jamróg na prostej wyprzedził kolejno Lisieckiego i Pulczyńskiego. Puszakowski na trzecim okrążeniu wyprzedził Lisieckiego i na metę nie dojechał ostatni.
2. BIEG
Gospodarze znakomicie wyszli spod taśmy i do końca nie pozwolili wyprzedzić się zawodnikom z łódzkiego klubu.
1. BIEG
Zawodnicy pojadą wg pierwszego zestawu startowego.
Tor sprawdzali z drużyny gości: Miśkowiak i Puszakowski, a z ekipy gospodarzy Lisiecki i Pulczyński.
Przywieczerski nie dojechał do mety przez defekt.