Grand Prix Danii - Horsens

Data 11.06.2016 g. 19:00 Stadion CASA Arena w Horsens Długość toru 0 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

13
11 czerwca, CASA Arena, godzina 19:00. Właśnie wtedy odbędzie się trzeci akt walki o koronę Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Horsens, na co dzień znane w Danii z najcięższego więzienia w kraju Hamleta. Jednak już w najbliższą sobotę stanie się żużl(...)
23. BIEG
Upadek na pierwszym łuku. Pedersen z problemami wpada niemal na bande i przy okazji powoduje upadek Woffindena. Pedersen jako sprawca przerwania biegu zostaje wykluczony z powtórki. Woffinden po dłuższej chwili podnosi się o własnych siłach z toru i maszeruje do parkingu. Janowski najlepiej ze startu. Wspaniała walka pomiędzy Holderem a Janowskim. Prowadzenie zmieniało się czterokrotnie ale w końcu Polak zostaje triumfatorem Grand Prix Danii.
22. BIEG
Jonsson wstrzela się w taśmę. Bieg przerwany. W powtórce równy start ale z pierwszego łuku na prowadzenie wychodzi Janowski. Na drugie miejsce dostaje się Woffinden. Magic w finale !
21. BIEG
Bieg przerwany po tym jak Lindbaeck upada na tor po zdecydowanym ataku Pedersena. Lindbaeck zostaje wykluczony z powtórki.
W powtórce Holder wyprzedza Hancocka, który chwilę później popełnia koszmarny błąd przez co traci drugą pozycję dającą mu awans do biegu finałowego.
20. BIEG
Zdecydowana wygrana od samego startu Woffindena. Janowski będący na drugiej pozycji daje wyprzedzić się Zagarowi.
19. BIEG
Równy start ale na wyjściu z pierwszego łiku Pedersen wychodzi na prowadzenie. Kildemand wyprzedza rodaka po zdecydowanym ataiem od wewnętrznej. Na trzecim okrążeniu Hancock również po wewnętrznej wyprzedza słabnącego Pedersena.
18. BIEG
Holder doskonale wychodzi spod taśmy na prowadzenie. Harris atakami po zewnętrznej nękał Holdera lecz bez efektu na mecie.
17. BIEG
Doyle wygrywa start. Pawlicki rozpędzony na prostej wchodzi na wewnętrzną i za jednym zamachem wyprzedza Lindbaecka oraz Doylea.
16. BIEG
Holder najlepiej ze startu ale Hancock mija Australijczyka po zewnętrznej. Zaraz po Hancocku, Woffinden wyprzedza Holdera.
Kolejne idealne wstrzelenie się w taśmę Pawlickiego. Bieg przerwany. Już od samej mety Pawlicki walczył z Jonssonem o zwycięstwo. Jonsson jechał cały czas po zewnętrznej a od wewnętrznej części toru Pawlicki. Szwed okazał się być szybszym w tym biegu. Na trzecim okrążeniu Zmarzlik mija Lindgrena i dowozi jeden punkt.
Równy start. Kildemand z Iversenem walczą o trzy punkty w biegu. Iversen wychodzi na prowadzenie a Thomsen mija Kildemanda.