Kolejarz Opole vs Speedway Wanda Instal Kraków
Data 12.06.2016 g. 14:00 Stadion Stadion żużlowy im.Mariana Spychały Opole Długość toru 321 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
Nieoczekiwanie ale zasłużenie odnieśli zwycięstwo.Gratulacje
Rempała zapewnił zwycięstwo Kolejarzowi Opole . Ambicją utarli nosa pewnym siebie Krakusom.
Rezerwa taktyczna Hougaard za Mazura .
Wygrana Miesiąca po fantastycznym ataku na dwójkę krakowian na wejściu w drugi łuk
Upadek Grobauera na drugim łuku .Hougaard wykluczony za spowodowanie upadku.
Upadek Budzynia w pierwszym biegu , wykluczony z powtórki
Upadek Łopaczewskiego na wejściu w drugi łuk,wylkuczony. Wyścig bez emocji krakowianie prowadzili od startu. Sędzia znowu udaje się o parkingu .Przerwa w zawodach ,kierownik startu jest badany na obecność alkoholu w organizmie
Zawody odbywają się bez kierownika startu .
Ze startu para Kolejarza wychodzi na 5:1, na drugim łuku Walasek mija parę gospodarzy
Nierówny start -wyscig przerwany .
Sędzia udał się do parkingu uspokoić sytuację ,kierownik startu został usunięty z toru
Budzyń wykluczony , za nieregulaminowy motocykl brak osłony tylnego koła. Walasek wykluczony za przekroczenie 2 minut