Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
Belle Vue Aces
Get Well Toruń vs Fogo Unia Leszno
Data 26.06.2016 g. 19:30 Stadion Motoarena Toruń Długość toru 325 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

22
W niedzielę o godzinie 19.30 na toruńskiej MotoArenie dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń i Fogo Unią Leszno. W pierwszym w tym roku spotkaniu na stadionie im. Alfreda Smoczyka lepsi okazali się zawodnicy leszczyńskich Byków, którzy zwyciężyli 50(...)
7 Dominik Kubera 0 2 0 2
Walka pomiędzy Sajfutdinowem, a Holderem. Ostatecznie górą gospodarz. Zengota od początku nie liczył się w biegu.
Bieg przerwany po niebezpiecznej sytuacji jaką stworzył Adrian Miedziński. Sprawca tej sytuacji został wykluczony. W trakcie biegu defekt zaliczył Vaculik. Zwycięstwo Fogo Unii 5:0
Najlepiej ze startu Smektała, ale wyprzedził go Holder, a następnie Przedpełski. Bartek Smektała ostatecznie przyjechał na czwartej pozycji.
Kacper Gomólski - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Peter Kildemand - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Piotr Pawlicki wygrał start, ale podnoisło mu motor na wyjściu z pierwszego łuku przez co spadł na ostatnią pozycję. Emil przedarł się na pierwszą pozycję, której nie oddał do końca.
Pewne zwycięstwo gospodarzy. Przerwa na równanie toru.
Nicki Pedersen - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Upadek Martina Vaculika na wyjściu z pierwszego łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. Podwójna wygrana leszczyńskich Byków.
Piotr Pawlicki i Greg Hancock toczyli zaciętą walkę o pierwsze miejsce. Piter mądrze się bronił dzięki czemu po stronie ekipy z Leszna znalazło się pierwsze zwycięstwo w biegu. Kildemand nie liczył się w tym biegu.
Martin Vaculik najlepiej ze startu tuż za nim GinGer, ale szybko minął go Zengota. Daleko z tyłu Smektała. Przerwa na równanie toru.
Hancock po za zasięgiem rywali. Emil Sajfutdinow bronił się przed atakami Przedpełskiego. Defekt na czwartym okrążeniu zaliczył Nicki Pedersen.