Swindon vs Coventry
Data 04.07.2016 g. 20:30 Stadion Abbey Stadium Swindon Długość toru 363 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Josh Bates 3 0 u 0 d 3
Gospodarze najlepiej spod taśmy. Harris na ostatnim okrążeniu wyprzedza Morrisa.
Na ostatnim okrążeniu defektuje motocykl Kasprzaka będącego na ostatniej pozycji.
Kolejny bardzo dobry start gości ale bieg zaraz zostaje przerwany. Nierówny start. W powtórce na wyjściu z pierwszego łuku upada Wright i kolejny raz bieg zostaje przerwany. Wright zostaje wykluczony z powtórki.
Świetny start pary gości, którzy wychodzą na 5:1. Doyle próbował na ostatnim okrążeniu wyprzedzić Harrisa ale bezskutecznie
Kolejny start, który gospodarze wygrywają podwójnie.
Bieg przerwany upadek Woryny na pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce para gospodarzy od startu na podwójnym prowadzeniu.
Punkty Kinga będą liczyć się podwójnie. King po mimo problemów na pierwszym łuku zdołał rozdzielić parę gospodarzy. Sedgmen wygrywa z dużą przewagą.
Para Swindon od startu do mety na prowadzeniu.
Gospodarze wygrywają start ale Harris po zewnętrznej zdołał ich rozdzielić.