Wczoraj o 18:00
Fogo Unia Leszno vs Unia Tarnów
Data 10.07.2016 g. 17:00 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

8
Już w najbliższą niedzielę na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się zaległy mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Unią Tarnów. Czy Jaskółki powalczą o zwycięstwo?(...)

Pewne zwycięstwo Nickiego Pedersena.
Dzięki znakomitej końcówce w wykonaniu Byków. Bonus i 2 pkt zostają w Lesznie.
Piotr Świderski - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Pewna wygrana gospodarzy.
Gospodarze prowadzili od startu do mety nie dając najmniejszych szans tarnowianom.
Gospodarze wyszli na podwójne prowadzenie, ale na dystansie Madsen zdołał rozdzielić parę z Leszna.
Leszczynianie wygrali start, ale na dystansie musieli uznać wyższość Kennetha Bjerre. Sajfutdinow starał się odbić pierwszą pozycję zawodnika z Tarnowa, ale jego ataki były bezskuteczne.
Pedersen wygrywa z dużą przewagą. Zengota o jeden punkt walczył z Rolnickim. Junior tarnowian nie opanował motocykla i upadł na tor. Zawodnik szybko wstał z toru, a bieg nie został przerwany.

Przerwa na kosmetykę.
Michelsen popisał się najlepszym starem, ale na szczycie pierwszego łuku Pawlicki zamknął zawodnika z Tarnowa i wyszedł na prowadzenie.
Najlepiej ze startu wyszedł Sajfutdiniow, ale na dystansie musiał uznać wyższość Madsena.
Bieg został przerwany. Sędzia po obejrzeniu powtórek uznał, że Madej nie dotknął taśmy. Zawodnik dostał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Pawlicki z Kołodziejem walczyli o pierwszą pozycję.
Sajfutdinow starał się rozdzielić parę zawodników z Tarnowa, ale jego ataki były bezskuteczne.