Dzisiaj o 20:30
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra vs Unia Tarnów
Data 25.08.2016 g. 19:30 Stadion Swiss Krono Arena Długość toru 340 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

17
Już dziś powtórka odwołanego meczu eKantor.pl Falubaz Zielona Góra z Unią Tarnów. Zielonogórzanie na czele z trenerem Cieślakiem będą chcieli wygrać wysoko mecz , aby po rundzie zasadniczej zająć pierwsze miejsce w tabeli. Żeby tak się stało, muszą wygrać(...)
6 Patryk Rolnicki 1 0 d 1
Najlepiej spod taśmy ruszył Dudek i objął prowadzenie. Na prostej przeciwległej dołączył do niego Doyle.
Kapitalny start Hampela, który znalazł się na czele stawki. Od bandy rozpędzony Protasiewicz z ostatniego miejsca znalazł się na drugim.
Dobry start gospodarzy, którzy wyjechali na podwójne prowadzenie. Kołodziej nie miał szans, żeby ich dogonić. Czwarta przerwa na kosmetykę toru.
Najlepszy start spod taśmy zanotował Doyle i objął prowadzenie. Na pierwszym wirażu drugie miejsce zajął Zgardziński. Na dystanie Zgardzińskiego wyprzedził Bjerre. Podczas trzeciego okrążenia, jadący na ostatnim miejscu Rolnicki zanotował defekt motocykla.
Kapitalny start Hampela, który objął prowadzenie. Na dystansie napędzał się Madsen, który odpierał ataki Protasiewicza. Pierwszy wygrany bieg przez Hampela w tym sezonie. Zielona Góra już jest pewna, że otrzyma punkt bonusowy.
Dobry start spod taśmy zaliczyli gospodarze. Na drugim łuku zawodników Zielonej Góry dogonił Kołodziej. Januszowi udało się wyprzedzić Karpova i zająć drugie miejsce. Trzecia przerwa na kosmetykę toru.
Do pierwszego wirażu najszybciej dojechał Hampel. Do niego dołączył jego kompan z drużyny- Dudek. Ostatecznie z ekipy gospodarzy pierwszy na mecie był Dudek.
Najlepszy spod taśmy był Michelsen i to on objął prowadzenie. Bjerre wyprzedził Pieszczka i zajął trzecie miejsce.
Na pierwszym łuku upadek zaliczył Rolnicki i rozpoczął się efekt domina. Bieg został przerwany. Rolnicki jest zdolny do dalszej jazdy. Powtórka biegu w pełnej obsadzie. W powtórce biegu kapitalny start Kołodzieja, który objął prowadzenie. W pościg za nim ruszył Dudek, ale ostatecznie zajął drugą lokatę. Piąty remis. Druga przerwa na kosmetykę toru.
Zawodnicy Unii Tarnów najszybciej dojechali do pierwszego wirażu. Protasiewicz szybko uporał się z Świderskim. Tuż przed metą Protasiewicz wyprzedził Madsena. Czwarty remis.