Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra vs Get Well Toruń
Data 11.09.2016 g. 19:00 Stadion Swiss Krono Arena Długość toru 340 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

105
W niedzielę, 11 września o godzinie 19:00 na stadionie w Zielonej Górze przy Wrocławskiej 69 odbędzie się drugi mecz półfinałowy pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra w Get Well Toruń. W pierwszym meczu na Motoarenie pomiędzy tymi ekipami padł wynik (...)
7 Igor Kopeć-Sobczyński 0 0 0
Doyle najlepiej ze startu, niespodziewanie Dudek na ostatniej pozycji. Australijczycy stoczyli walkę o pierwszą pozycję.
Torunianie na 5:1, ale rozdzielił ich Hampel. Protasiewicz walczy o 3 pozycję, niestety nie daje rady. ANIOŁY Z TORUNIA W FINALE PGE EKSTRALIGI!!!
Dudek wywiózł Vaculika na pierwszym łuku. Dudek goni Miedzińskiego. Dzięki swojej przemyślanej jeździe Dudek wyprzedza Miedziaka. Karpov obronił trzecią lokatę. Przerwa na równanie toru.
Podwójne prowadzenie pary gości, ale na drugim łuku drugiego okrążenia Australijczyk wchodzi pod Przedpełskiego i przedostaje się na drugą pozycję.
Kacper Gomólski - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Ze startu najlepiej Hampel i Hancock. Kapitan Falubazu na ostatniej pozycji.
Doyle najlepiej ze startu. Karpov próbuje dołączyć do Australijczyka, lecz odległość pomiędzy nim, a Słowakiem jest zbyt duża. Przerwa na równanie toru.
Para gości na prowadzeniu, lecz na wejściu w drugi łuk Dudek rozdzielił parę Aniołów. Na drugim okrążeniu, tak w taki sam sposób Dudek wyprzedza Holdera.
Kolejne 4:2 dla gości. Dużo mijanek na torze. Torunianie są bardzo zdeterminowani by wygrać ten mecz.
4:2 dla Falubazu. Najlepiej ze startu Dudek, w pogoni za nim Vaculik i Przedpełski. Hampel się nie poddał i wywalczył jedno oczko. Przerwa na równanie toru.
Lepiej ze startu zawodnicy Aniołów, lecz parę rozdzielił Pepe, na trzeciej pozycji przez chwilę jechał Zgardziński. Kolejne biegowe zwycięstwo gości.