Get Well Toruń vs Stal Gorzów
Data 18.09.2016 g. 19:00 Stadion Motoarena Toruń Długość toru 325 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

100
W najbliższą niedzielę czekają nas nie lada emocje, finał PGE Ekstraligi. Stal Gorzów wybierze się do Torunia, aby powalczyć o złoto. (...)
7 Adrian Cyfer 1 0 1
Najlepiej ze startu gospodarze, rozdzielił ich Kasprzak. Duże przerwy pomiędzy zawodnikami.
Torunianie mają przed meczem rewanżowym mają 8 punktów przewagi.
Bieg przerwany, powód nie równy start. Bieg powtórzony zostanie w pełnej obsadzie. W powtórce biegu, zderzyli się Pawlicki, Miedziński i Vaculik. Obaj torunianie leżą na torze, wyjechała karetka. Słowak wstał z toru i zmierza do parkingu. Po chwili wstał też Adrian Miedziński.

Najlepiej ze startu Pawlicki, Zmarzlik z czwartej pozycji przedarł się na drugą lokatę.
Pawlicki na prowadzeniu, po chwili dołącza do niego Kasprzak. Goście wymienili się pozycjami. Na trzecim okrążeniu Vaculik wyprzedza "Shemka". Przerwa na równanie toru.
Zmarzlik toczy bój o pierwszą lokatę z Australijczykiem Chrisem Holderem, po ostrej szprycy zawodnik z Torunia ucieka Bartoszowi.
Kacper Gomólski - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Nierówny start, bieg przerwany. Hancock i Zagar rywalizują o dwa punkty, Zawodnik Stali Gorzów nie poddaje się, obronił dwa oczka.
Adrian Cyfer - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Znakomicie ze startu goście, którzy prowadzą 5:1. Zmarzlik toczy walkę z Miedzińskim i Holderem. Przebudzenie gorzowskiej Stali!
Przerwa na równanie toru.
Do ostatnich centymetrów walczyli Zagar i Vaculik, ostatecznie zwyciężył Martin.
Michael J. Jensen - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Na pierwszym okrążeniu zawodnicy wymieniali się pozycjami. Ostatecznie para gospodarzy wygrywa podwójnie.
Zmarzlik przed Vaculikiem! Natomiast Krzysztof Kasprzak daleko z tyłu. Przerwa na równanie toru.
Greg Hancock daleko z przodu. Pawlicki i Zagar przeszkadzają sobie na dystansie. Bardzo blisko Zagara, był Kopeć-Sobczyński, który próbował wywalczyć jedno oczko.