Dzisiaj o 14:30
Fogo Unia Leszno vs ROW Rybnik
Data 01.04.2017 g. 16:00 Stadion Stadion im.Alfreda Smoczyka w Lesznie Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
5:1
Składy potwierdzone. W Lesznie jest słonecznie i zawody nie są zagrożone.

Zawodnicy wyjeżdżają do pierwszego biegu.

Na pierwszym łuku na tor upada Baliński. Powtórka w pełnej obsadzie. Zawodnik wstał o własnych siłach i udał się do parku maszyn.Wychowanek leszczyńskiej drużyny jest zdolny do jazdy.

Miejscowi zawodnicy popisali się dobrym starem i objęli podwójne prowadzenie, którego nie oddali do mety.
Grzegorz Zengota 3
Damian Baliński 1
Denis Gizatullin 0
2 Dominik Kubera 1*3:3
8:4
Woryna przez cztery okrążenia musiał się bronić przed atakami Smektały.
Bartosz Smektała 2
Kacper Woryna 3
Robert Chmiel 0
3 Piotr Pawlicki 2*5:1
13:5
Szombierski na pierwszym łuku starał się rozdzielić parę z Leszna, ale ostatecznie spadł na ostatnią pozycję.
Janusz Kołodziej 3
Rafał Szombierski 0
Sergiej Logachev 1
4 Nicki Pedersen 1*3:3
16:8
Musielak musiał się bronić przed atakami miejscowych zawodników.

Przerwa na kosmetykę.
Tobiasz Musielak 3
5 Piotr Pawlicki 35:1
21:9
Najlepszym startem popisał się Baliński, który na pierwszym okrążeniu musiał uznać wyższość Pawlickiego. Kołodziej do ostatnich metrów atakował drugą pozycję Balińskiego, którego zdołał minąć na ostatnich metrach.
Janusz Kołodziej 2*
6 Nicki Pedersen 35:1
26:10
Na drugim łuku drugiego okrążenia para gospodarzy zdołała minąć prowadzącego Szombierskiego.
Dominik Kubera 2*
Rafał Szombierski 1
Sergiej Logachev 0
7 Peter Kildemand 22:4
28:14
Pewne zwycięstwo Woryny, za plecami młodzieżowca z Rybnika trwała walka o punkty.

Grzegorz Zengota 0
Tobiasz Musielak 1
8 Nicki Pedersen 02:4
30:18
Denis Gizatullin - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Na torze utworzyły się dwie pary. Pedersen i Chmiel do ostatnich metrów toczyli walkę o jeden punkt.
Damian Baliński 3
Denis Gizatullin Robert Chmiel 1
9 Peter Kildemand 35:1
35:19
Sergiej Logachev - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Gospodarze wyszli na podwójne prowadzenie i nie oddali go do samej mety. W początkowej fazie biegu Woryna starał się rozdzielić parę z Leszna.
Grzegorz Zengota 2*
Sergiej Logachev Kacper Woryna 1
10 Piotr Pawlicki 2*5:1
40:20
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w czteroosobowym składzie.W momencie przerwania wyścigu na prowadzeniu znajdował się Musielak.

Gospodarze po raz kolejny zwyciężyli podwójnie. Musielak starał się rozdzielić parę gospodarzy.Ostatecznie stawka mocno się rozciągnęła.

11 Nicki Pedersen 01:5
41:25
Zdecydowanie lepiej ze startu wyszli zawodnicy z Rybnika, którzy objęli podwójne prowadzenie. Gizatulin musiał się bronić przed atakami leszczynian.
Peter Kildemand - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Musielak na trzecim okrążeniu musiał uznać wyższość Kołodzieja.
Tobiasz Musielak 2
BIEGI NOMINOWANE
14 Dominik Kubera 14:2
54:30
Baliński i Pedersen stoczyli walkę o zwycięstwo w pierwszej części biegu.Kubera starał się odbić drugą pozycję Balińskiego, ale ataki juniora z Leszna nie przyniosły skutku.
Nicki Pedersen 3
Damian Baliński 2
15 Grzegorz Zengota 1*3:3
57:33
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie.

Musielak popisał się najlepszym starem i objął prowadzenie, którego nie oddał do mety. Woryna starał się rozdzielić parę z Leszna.