Wczoraj o 18:00
Fogo Unia Leszno vs ROW Rybnik
Data 01.04.2017 g. 16:00 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Robert Chmiel 0 0 1 0 0 1
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie.

Musielak popisał się najlepszym starem i objął prowadzenie, którego nie oddał do mety. Woryna starał się rozdzielić parę z Leszna.
Baliński i Pedersen stoczyli walkę o zwycięstwo w pierwszej części biegu.Kubera starał się odbić drugą pozycję Balińskiego, ale ataki juniora z Leszna nie przyniosły skutku.
Peter Kildemand - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Musielak na trzecim okrążeniu musiał uznać wyższość Kołodzieja.
Świetna walka pomiędzy Balińskim, Pawlickim i Kuberą
Zdecydowanie lepiej ze startu wyszli zawodnicy z Rybnika, którzy objęli podwójne prowadzenie. Gizatulin musiał się bronić przed atakami leszczynian.
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w czteroosobowym składzie.W momencie przerwania wyścigu na prowadzeniu znajdował się Musielak.

Gospodarze po raz kolejny zwyciężyli podwójnie. Musielak starał się rozdzielić parę gospodarzy.Ostatecznie stawka mocno się rozciągnęła.

Przerwa na kosmetykę.
Sergiej Logachev - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Gospodarze wyszli na podwójne prowadzenie i nie oddali go do samej mety. W początkowej fazie biegu Woryna starał się rozdzielić parę z Leszna.
Denis Gizatullin - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Na torze utworzyły się dwie pary. Pedersen i Chmiel do ostatnich metrów toczyli walkę o jeden punkt.
Pewne zwycięstwo Woryny, za plecami młodzieżowca z Rybnika trwała walka o punkty.

Na drugim łuku drugiego okrążenia para gospodarzy zdołała minąć prowadzącego Szombierskiego.