MDM KOMPUTERY TZ OSTROVIA OSTROW WLKP - Wiadomości
4
Polonia Bydgoszcz nie sprostała gościom z Ostrowa i uległa na własnym torze 34:55. (...)
211
Dziś na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbyła się 3. runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, najlepiej w nich zaprezentowali się reprezentanci klubu z województwa lubusk(...)
1193
W dniu dzisiejszym rozegrane zostaną trzy z czterech rund kwalifikacyjnych do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Z kolei w Rawiczu w meczu 2.Ligi żużlowej miejscowy Steiner Unia Ko(...)
238
W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 na torze w Opolu rozegrana zostanie 3 runda o DM 2.Ligi żużlowej, w którym miejscowy OK Kolejarz Opole zmierzy się z MDM Komputery TŻ Ostrov(...)