Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAL GRUCHALSKI - Wiadomości
0
Michał Gruchalski z Włókniarza Częstochowa z kompletem punktów wygrał w Krośnie eliminację Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Awans do finału wywalczyli równi(...)
70
Dominik Kubera z Leszna wygrał rozgrywane w środę na torze w Pile eliminacje do Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Michał Gruchalski z Częstochowy, zaś trzecie kolejny Leszczyni(...)
1
Dzisiaj na na sztucznym lodowisku MOSiR w Częstochowie rozgrana została jubileuszowa XV Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Wśród okrojonej obsadz(...)
102
Młodzieżowiec Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski podpisał niedawno swój pierwszy zagraniczny kontrakt. Wychowanek biało-zielonych związał się roczną umową z duńskim Holsted (...)
1
Sezon powoli dobiega końca. Poczytajcie co do powiedzenia ma Michał Gruchalski.(...)
104
Zwycięstwem Michała Gruchalskiego zakończyła się IV runda Nice Cup rozgrywane dzisiaj na torze w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Davisa Kurmis, zaś na najniższym stopniu podium(...)
0
Na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka rozegrano dzisiaj turniej MACEC. W zawodach najlepszy okazał się Artur Czaja, drugie miejsce zajął Oskar Bober. Najniższym stopniu podium sta(...)
3
Krośnianie wzmacniają się przed półfinałem Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w którym zmierzą się z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.(...)
0
Na torze w Bydgoszczy odbyła się dziś III runda Nice Cup w grupie Północnej. Zawody wygrał Mike Trzensiok z GKM Grudziądz.(...)
0
W Częstochowie w miniony weekend po raz pierwszy na stadionie żużlowym zawarczały motocykle, gdyż zawodnicy Stowarzyszenia CKM Włókniarz odbyli pierwsze treningowe jazdy w 2015 rok(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com