Jutro o 15:00
MIKKEL MICHELSEN - Wiadomości
0
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w(...)
0
Na torze przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy w sobotni wieczór rozegrano 3 finał z cyklu Tauron SEC. W zawodach zwyciężył Duńczyk, Leon Madsen, który w biegu finałowym wyprzedził swo(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen, zaś trzeci uplasował się (...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Już 9 września na obiekcie sportowym w Bydgoszczy rozegrana zostanie trzecia rundy indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
0
Po rozegraniu dwóch finałów cyklu Tauron SEC na czele klasyfikacji generalnej nastąpiła zmiana. Mikkel Michelsen wskoczył na fotel lidera w miejsce Leona Madsena, który w niemiecki(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Andrzej Lebiediew(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa, szybko zaczęła budowę składu na sezon 2024. Pierwszym zawodnikiem który przedłużył współprace z klubem jest Mikkel Michelsen.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 runda Tauron SEC - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Szymon Woźniak.(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
166
ebut.pl Stal Gorzów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
49. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zakończyły się zwycięstwem Mikkela Michelsena. Na drugim miejscu uplasował się Maksym Drabik, a trzeci był Leon Madse(...)
130
Slangerup Speedway Klub, ogłosiła nazwisko kolejnego zawodnika który będzie w drużynie w 2023 roku. Jest nim uczestnik cyklu Speedway Grand Prix Mikkel Michelsen.(...)
583
Duńczyk, Mikkel Michelsen w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy częstochowskich Lwów.(...)
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
179
Aktualny Indywidualny Mistrz Europy, Mikkel Michelsen podjął decyzję o wycofaniu się z Grand Prix Szwecji w Malilli, które odbędzie się w najbliższą sobotę (17 września).(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)