Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 20:30
Wczoraj o 20:30
Do emocjonującego meczu doszło w niedzielne popołudnie na poznańskim Golęcinie. Spotkanie pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Stalą Gorzów zakończyło się podziałem punktów.(...)
Statystyki zawodników
Tabele ligowe

1. Stal Gorzów
m
3
pkt
5
+/-
+28

2. Get Well Toruń
m
3
pkt
4
+/-
+8

3. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
m
3
pkt
4
+/-
+1

4. MRGARDEN GKM Grudziądz
m
4
pkt
4
+/-
-14

5. ROW Rybnik
m
2
pkt
2
+/-
+17

6. Fogo Unia Leszno
m
4
pkt
2
+/-
-12

7. Unia Tarnów
m
3
pkt
2
+/-
-24

8. Betard Sparta Wrocław
m
2
pkt
1
+/-
-4

1. Lokomotiv Daugavpils
m
5
pkt
10
+/-
+87

2. Polonia Piła
m
6
pkt
8
+/-
+54

3. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
m
5
pkt
6
+/-
+51

4. Orzeł Łódź
m
4
pkt
6
+/-
+32

5. Stal Rzeszów
m
5
pkt
6
+/-
-28

6. Speedway Wanda Instal Kraków
m
5
pkt
4
+/-
+2

7. Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
m
4
pkt
4
+/-
-16

8. Kolejarz Opole
m
2
pkt
2
+/-
-26

9. Polonia Bydgoszcz
m
6
pkt
2
+/-
-34

10. Holistic - Polska Rawicz
m
1
pkt
0
+/-
-34

11. KSM Krosno
m
5
pkt
0
+/-
-88
MMPPK - Wiadomości
16
Juniorzy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów triumfowali przed chwilą w finale Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych rozgrywanym na własnym torze stadionu im. Edwarda Jancarz(...)
5
W najbliższą sobotę, 26 września na torze w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na god(...)
0
Dość niespodziewanym zwycięstwem juniorów z Ostrowa zakończyły się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drudzy byli zawodnicy miejscowych, a awansu do finał(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
Zwycięstwem juniorów gospodarzy w biegu dodatkowym zakończyły się dzisiaj niezwykle emocjonujące eliminacje do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych w G(...)
0
Jutro o godzinie 18:00 na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. (...)
0
Juniorzy Kantor Online Włókniarz Częstochowa wygrali dzisiaj eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Drugie miej(...)
0
W czwartek na torze w Gdańsku odbył się zaległy finał MMPPK. Zawody z 24 punktami na koncie wygrali zawodnicy Włókniarza Częstochowa. Drugie miejsce zajęli juniorzy Unibaxu Toruń z(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 17:00 na gdańskim torze rozegrany zostanie zaległy finał młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych. Wstęp na podstawie programu zawodów w cenie 10 złotyc(...)
0
W czwartek 3 października rozegrany zostanie zaległy finał MMPPK. Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła dziś nowy termin gdańskiej imprezy.(...)
0
Zwycięstwem Unibaxu Toruń zakończyły się zawody rozgrywane w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbyły się wczoraj na torze grudziądzkiego GKM-u(...)
0
Dospel Włókniarz Częstochowa oraz Unia Tarnów awansowały z eliminacji rozgrywanych dzisiaj na torze w Krośnie do gdańskiego finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Zwycięstwem żużlowców Betardu Sparty Wrocław zakończyły się pilskie eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Obok wrocławian awans do gdańskiego finału uzyskał tak(...)
0
Już dziś o godzinie 16:30 w Grudziądzu odbędą się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Już w najbliższą środę na torach w Grudziądzu, Pile i Krośnie odbędą się turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. GKSŻ w swoim komunikacie podała listę (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o szczegółach organizacji zawodów półfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Poniżej przedstawiamy treść komunikatu (...)
0
W sobotę w Gnieźnie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrali młodzieżowcy Azotów Tauronu Tarnów. Prezentujemy Państwu fotorelację z tych zawodó(...)
0
Trzecie miejsce i brązowy medal pomimo wielkiego osłabienia zdobyła ekipa WTS Warszawa w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Impreza w Gnieźnie była ostatnią w krótki(...)
0
Wczoraj juniorzy Tauronu Azotów Tarnów sięgnęli po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Jednym z ojców sukcesu był na pewno wychowanek klubu na torze, którego zosta(...)
0
4 lata temu
Juniorzy Azotów Tarnów zostali złotymi medalistami w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Wicemistrzami kraju zostali juniorzy Polonii Bydgoszcz, zaś brąz wywalczyli (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com