2. Półfinał DPŚ w Vastervik
g. 19:00   Zobacz
Drużynowy Puchar Świata
Dominacja Danii w Vastervik (relacja)

Zwycięstwem reprezentacji Danii zakończył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik. Awans do turnieju barażowego wywalczyli Szwedzi i Czesi.(...)
0

Zwycięstwem juniorów gospodarzy w biegu dodatkowym zakończyły się dzisiaj niezwykle emocjonujące eliminacje do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par K(...)
0
El. MMPPK - Gniezno (awizowane składy)

Jutro o godzinie 18:00 na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. (...)
0
El. MMPPK - Rzeszów : Awans Włókniarza i ROW - u

Juniorzy Kantor Online Włókniarz Częstochowa wygrali dzisiaj eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na Stadionie Miejskim(...)
2
Juniorzy Włókniarza ze złotymi medalami MMPPK

W czwartek na torze w Gdańsku odbył się zaległy finał MMPPK. Zawody z 24 punktami na koncie wygrali zawodnicy Włókniarza Częstochowa. Drugie miejsce zajęli(...)
0
Dzisiaj powtórka MMPPK

Już dzisiaj o godzinie 17:00 na gdańskim torze rozegrany zostanie zaległy finał młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych. Wstęp na podstawie programu (...)
0
Znamy nowy termin MMPPK

W czwartek 3 października rozegrany zostanie zaległy finał MMPPK. Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła dziś nowy termin gdańskiej imprezy.(...)
0
El. MMPPK: Unibax i Polonia wywalczyły awans w Grudziądzu

Zwycięstwem Unibaxu Toruń zakończyły się zawody rozgrywane w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbyły się wczoraj na t(...)
0
El. MMPPK Krosno: Włókniarz i Unia Tarnów w finale

Dospel Włókniarz Częstochowa oraz Unia Tarnów awansowały z eliminacji rozgrywanych dzisiaj na torze w Krośnie do gdańskiego finału Młodzieżowych Mistrzostw(...)
0
Eliminacje MMPPK w Pile (wynik)

Zwycięstwem żużlowców Betardu Sparty Wrocław zakończyły się pilskie eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Obok wrocławian awans do gdań(...)
0
MMPPK w Grudziądzu już dziś! (składy)

Już dziś o godzinie 16:30 w Grudziądzu odbędą się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Składy drużyn na MMPPK

Już w najbliższą środę na torach w Grudziądzu, Pile i Krośnie odbędą się turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. GKSŻ w swoim (...)
0
Szczegóły dotyczące zawodów półfinałowych MMPPK

Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o szczegółach organizacji zawodów półfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Poniżej przeds(...)
0
Fotorelacja z finału MMPPK

W sobotę w Gnieźnie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrali młodzieżowcy Azotów Tauronu Tarnów. Prezentujemy Państwu (...)
0
Łukasz Sówka: Jechaliśmy mocno osłabieni

Trzecie miejsce i brązowy medal pomimo wielkiego osłabienia zdobyła ekipa WTS Warszawa w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Impreza w Gnieźn(...)
0
Kacper Gomólski: To już moje czwarte złoto w tym roku

Wczoraj juniorzy Tauronu Azotów Tarnów sięgnęli po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Jednym z ojców sukcesu był na pewno wychowanek klub(...)
0
Azoty Tarnów MMPPK

Juniorzy Azotów Tarnów zostali złotymi medalistami w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Wicemistrzami kraju zostali juniorzy Polonii Bydgos(...)
0
Finał MMPPK na żywo w Zuzelend.com

Już dzisiaj o godzinie 15:00 w Gnieźnie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. O miano najlepszej młodzieżowej drużyny powalczą (...)
0
Finał MMPPK - Gniezno : 20.10, godz.15:00

Jutro w klimacie zawodów żużlowych z PRL w Gnieźnie zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody te pierwotnie rozegrane(...)
0
Żużel w klimacie PRL czyli Finał MMPPK w Gnieźnie

Już w najbliższą sobotę, tj. 20 października, o godzinie 15:00, wielkie zakończenie sezonu żużlowego w Gnieźnie. Na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskie(...)
0
Finał MMPPK 20 października

Na 20 października została wyznaczona nowa data finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:30. W zmaganiach (...)

6    Kolejarz Opole72+7
ZUZELEND.com - Zuzel: Informacje, wyniki, tabele, spolecznosc - Swiat Speedway -a