Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ:
Reklama
Dmitrij Chomicewicz triumfował w drugim dniu 1 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w Krasnogorsku. Drugie miejsce podobnie jak wczoraj zajął Dmitrij Kołtakow, tym samy objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Najniższy stopień podium przypadł dla zwycięzcy z dnia wczorajsze(...)
MMPPK - Wiadomości
16
5 miesięcy temu
Juniorzy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów triumfowali przed chwilą w finale Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych rozgrywanym na własnym torze stadionu im. Edwarda Jancarza. Srebro po zwycięstwie w biegu dodatkowym przypadło ekipie Fogo Unia Leszno, zaś trzecie miejsce zdobył Spar Falubaz Zielona Góra. (...)
5
5 miesięcy temu
W najbliższą sobotę, 26 września na torze w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 15:00. Poznaliśmy szczegółową listę startową tego turnieju. (...)
0
8 miesięcy temu
Dość niespodziewanym zwycięstwem juniorów z Ostrowa zakończyły się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drudzy byli zawodnicy miejscowych, a awansu do finału nie wywalczyli juniorzy Betard Sparty Wrocław.(...)
0
rok temu
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przypadło młodym jeźdźcom gospodarzy, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli młodzieżowcy Unibaxu Toruń. (...)
0
2 lata temu
Zwycięstwem juniorów gospodarzy w biegu dodatkowym zakończyły się dzisiaj niezwykle emocjonujące eliminacje do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych w Gnieźnie. Drugie miejsce również premiowane awansem zajęli juniorzy Unibaxu Toruń. (...)
0
2 lata temu
Jutro o godzinie 18:00 na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. (...)
0
2 lata temu
Juniorzy Kantor Online Włókniarz Częstochowa wygrali dzisiaj eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Drugie miejsce premiowane również awansem uzyskali młodzieżowcy ŻKS ROW Rybnik. Na trzecim miejscu uplasowali się młodzi zawodnicy Betard Sparta Wrocław. (...)
2
3 lata temu
W czwartek na torze w Gdańsku odbył się zaległy finał MMPPK. Zawody z 24 punktami na koncie wygrali zawodnicy Włókniarza Częstochowa. Drugie miejsce zajęli juniorzy Unibaxu Toruń zaś trzecie gospodarze.(...)
0
3 lata temu
Już dzisiaj o godzinie 17:00 na gdańskim torze rozegrany zostanie zaległy finał młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych. Wstęp na podstawie programu zawodów w cenie 10 złotych.(...)
0
3 lata temu
W czwartek 3 października rozegrany zostanie zaległy finał MMPPK. Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła dziś nowy termin gdańskiej imprezy.(...)
0
3 lata temu
Zwycięstwem Unibaxu Toruń zakończyły się zawody rozgrywane w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbyły się wczoraj na torze grudziądzkiego GKM-u. Najlepszym indywidualnie zawodnikiem turnieju był Paweł Przedpełski. Obok torunian awans do dalszej fazy rozgrywek wywalczyła ekipa składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz.(...)
0
3 lata temu
Dospel Włókniarz Częstochowa oraz Unia Tarnów awansowały z eliminacji rozgrywanych dzisiaj na torze w Krośnie do gdańskiego finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
3 lata temu
Zwycięstwem żużlowców Betardu Sparty Wrocław zakończyły się pilskie eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Obok wrocławian awans do gdańskiego finału uzyskał także Stelmet Falubaz Zielona Góra. (...)
0
3 lata temu
Już dziś o godzinie 16:30 w Grudziądzu odbędą się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
3 lata temu
Już w najbliższą środę na torach w Grudziądzu, Pile i Krośnie odbędą się turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. GKSŻ w swoim komunikacie podała listę zawodników zgłoszonych przez drużyny do rozgrywek. (...)
0
3 lata temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o szczegółach organizacji zawodów półfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Poniżej przedstawiamy treść komunikatu Komisji. (...)
0
4 lata temu
W sobotę w Gnieźnie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrali młodzieżowcy Azotów Tauronu Tarnów. Prezentujemy Państwu fotorelację z tych zawodów. Autorem zdjęć jest Dominik Kik.(...)
0
4 lata temu
Trzecie miejsce i brązowy medal pomimo wielkiego osłabienia zdobyła ekipa WTS Warszawa w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Impreza w Gnieźnie była ostatnią w krótkiej bo dwuletniej historii warszawskiego klubu. (...)
0
4 lata temu
Wczoraj juniorzy Tauronu Azotów Tarnów sięgnęli po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Jednym z ojców sukcesu był na pewno wychowanek klubu na torze, którego został rozegrany finał, Kacper Gomólski. (...)
0
4 lata temu
Juniorzy Azotów Tarnów zostali złotymi medalistami w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Wicemistrzami kraju zostali juniorzy Polonii Bydgoszcz, zaś brąz wywalczyli zawodnicy WTS-u Warszawa.(...)
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Nice PLŻ:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
PLŻ 2:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Grand Prix:
  - Aktualnosci
  - Klasyfikacja
  - Terminarz
Inne:
  - Kontakt
  - Zostań redaktorem
  - Regulamin portalu
Serwisy:
  - Społeczność
  - Galeria
  - Wideo
  - Live