Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Polska
vs
Rosja
Dzisiaj o 17:00
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego województwa. Teraz Polonia jeździ w Nice PLŻ a pojedynki derbowe są pomiędzy ekipami z Torunia i Grudziądza. Już jutro o(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe

1. Stal Gorzów
m
9
pkt
18
+/-
+96

2. Get Well Toruń
m
9
pkt
13
+/-
+31

3. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
m
8
pkt
12
+/-
+21

4. MRGARDEN GKM Grudziądz
m
9
pkt
9
+/-
-22

5. Betard Sparta Wrocław
m
8
pkt
7
+/-
-18

6. Fogo Unia Leszno
m
9
pkt
6
+/-
-15

7. ROW Rybnik
m
7
pkt
5
+/-
-25

8. Unia Tarnów
m
8
pkt
4
+/-
-68

1. Orzeł Łódź
m
10
pkt
20
+/-
+117

2. Lokomotiv Daugavpils
m
11
pkt
19
+/-
+119

3. Stal Betad Leasing Rzeszów
m
11
pkt
16
+/-
+31

4. Polonia Piła
m
11
pkt
13
+/-
+65

5. Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
m
10
pkt
12
+/-
+30

6. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
m
11
pkt
11
+/-
+45

7. Speedway Wanda Instal Kraków
m
11
pkt
8
+/-
-40

8. KSM Krosno
m
11
pkt
7
+/-
-66

9. Polonia Bydgoszcz
m
11
pkt
6
+/-
-92

10. Kolejarz Opole
m
5
pkt
4
+/-
-56

11. Holistic - Polska Rawicz
m
6
pkt
0
+/-
-153
MMPPK - Wiadomości
16
Juniorzy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów triumfowali przed chwilą w finale Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych rozgrywanym na własnym torze stadionu im. Edwarda Jancarz(...)
5
W najbliższą sobotę, 26 września na torze w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na god(...)
0
Dość niespodziewanym zwycięstwem juniorów z Ostrowa zakończyły się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drudzy byli zawodnicy miejscowych, a awansu do finał(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
Zwycięstwem juniorów gospodarzy w biegu dodatkowym zakończyły się dzisiaj niezwykle emocjonujące eliminacje do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych w G(...)
0
Jutro o godzinie 18:00 na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. (...)
0
Juniorzy Kantor Online Włókniarz Częstochowa wygrali dzisiaj eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Drugie miej(...)
0
W czwartek na torze w Gdańsku odbył się zaległy finał MMPPK. Zawody z 24 punktami na koncie wygrali zawodnicy Włókniarza Częstochowa. Drugie miejsce zajęli juniorzy Unibaxu Toruń z(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 17:00 na gdańskim torze rozegrany zostanie zaległy finał młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych. Wstęp na podstawie programu zawodów w cenie 10 złotyc(...)
0
W czwartek 3 października rozegrany zostanie zaległy finał MMPPK. Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła dziś nowy termin gdańskiej imprezy.(...)
0
Zwycięstwem Unibaxu Toruń zakończyły się zawody rozgrywane w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbyły się wczoraj na torze grudziądzkiego GKM-u(...)
0
Dospel Włókniarz Częstochowa oraz Unia Tarnów awansowały z eliminacji rozgrywanych dzisiaj na torze w Krośnie do gdańskiego finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Zwycięstwem żużlowców Betardu Sparty Wrocław zakończyły się pilskie eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Obok wrocławian awans do gdańskiego finału uzyskał tak(...)
0
Już dziś o godzinie 16:30 w Grudziądzu odbędą się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Już w najbliższą środę na torach w Grudziądzu, Pile i Krośnie odbędą się turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. GKSŻ w swoim komunikacie podała listę (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o szczegółach organizacji zawodów półfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Poniżej przedstawiamy treść komunikatu (...)
0
W sobotę w Gnieźnie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrali młodzieżowcy Azotów Tauronu Tarnów. Prezentujemy Państwu fotorelację z tych zawodó(...)
0
Trzecie miejsce i brązowy medal pomimo wielkiego osłabienia zdobyła ekipa WTS Warszawa w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Impreza w Gnieźnie była ostatnią w krótki(...)
0
Wczoraj juniorzy Tauronu Azotów Tarnów sięgnęli po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Jednym z ojców sukcesu był na pewno wychowanek klubu na torze, którego zosta(...)
0
4 lata temu
Juniorzy Azotów Tarnów zostali złotymi medalistami w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Wicemistrzami kraju zostali juniorzy Polonii Bydgoszcz, zaś brąz wywalczyli (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com