Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MMPPK - Wiadomości
0
W czwartek na torze w Gdańsku odbył się zaległy finał MMPPK. Zawody z 24 punktami na koncie wygrali zawodnicy Włókniarza Częstochowa. Drugie miejsce zajęli juniorzy Unibaxu Toruń z(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 17:00 na gdańskim torze rozegrany zostanie zaległy finał młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych. Wstęp na podstawie programu zawodów w cenie 10 złotyc(...)
0
W czwartek 3 października rozegrany zostanie zaległy finał MMPPK. Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła dziś nowy termin gdańskiej imprezy.(...)
0
Zwycięstwem Unibaxu Toruń zakończyły się zawody rozgrywane w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbyły się wczoraj na torze grudziądzkiego GKM-u(...)
0
Dospel Włókniarz Częstochowa oraz Unia Tarnów awansowały z eliminacji rozgrywanych dzisiaj na torze w Krośnie do gdańskiego finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Zwycięstwem żużlowców Betardu Sparty Wrocław zakończyły się pilskie eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Obok wrocławian awans do gdańskiego finału uzyskał tak(...)
0
Już dziś o godzinie 16:30 w Grudziądzu odbędą się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Już w najbliższą środę na torach w Grudziądzu, Pile i Krośnie odbędą się turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. GKSŻ w swoim komunikacie podała listę (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o szczegółach organizacji zawodów półfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Poniżej przedstawiamy treść komunikatu (...)
0
W sobotę w Gnieźnie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrali młodzieżowcy Azotów Tauronu Tarnów. Prezentujemy Państwu fotorelację z tych zawodó(...)
0
Trzecie miejsce i brązowy medal pomimo wielkiego osłabienia zdobyła ekipa WTS Warszawa w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Impreza w Gnieźnie była ostatnią w krótki(...)
0
Wczoraj juniorzy Tauronu Azotów Tarnów sięgnęli po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Jednym z ojców sukcesu był na pewno wychowanek klubu na torze, którego zosta(...)
0
13 lat temu
Juniorzy Azotów Tarnów zostali złotymi medalistami w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Wicemistrzami kraju zostali juniorzy Polonii Bydgoszcz, zaś brąz wywalczyli (...)
0
Już dzisiaj o godzinie 15:00 w Gnieźnie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. O miano najlepszej młodzieżowej drużyny powalczą zawodnicy Unii Tarnów, Wł(...)
0
Jutro w klimacie zawodów żużlowych z PRL w Gnieźnie zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody te pierwotnie rozegrane miały zostać przed miesi(...)
0
Już w najbliższą sobotę, tj. 20 października, o godzinie 15:00, wielkie zakończenie sezonu żużlowego w Gnieźnie. Na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej 25, najlepsi juniorzy k(...)
0
Na 20 października została wyznaczona nowa data finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:30. W zmaganiach wystąpią: Tauron Azoty Ta(...)
0
Z powodu opadów deszczu jakie przeszły przez Gniezno, finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych został odwołany.(...)
0
W najbliższą sobotę, tj. 22 września, o godzinie 16:00 na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. D(...)
0
W Krakowie odbył się ostatni, trzeci półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W imprezie zwyciężyli zawodnicy startujący w barwach WTS-u Warszawy, czyli bracia Przem(...)