Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICE 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
75
Żużlowiec rybnickiego ROW-u, Daniel Bewley od kilku dni jest już w Polsce, a konkretnie w mikołowskiej klinice Salwator Park, gdzie uczestniczy w drugim turnusie rehabilitacyjnym. (...)
0
W nowym sezonie szkolenie żużlowych adeptów klubu z Gniezna ma wyglądać już w pełni profesjonalnie. Mentorem młodych zawodników został Mirosław Jabłoński, który należy do najbardzi(...)
0
Początek nowego roku niesie ze sobą pewne zmiany w klubie z Gniezna. Jedną z nich są drobne korekty w strukturach Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego „Start”.(...)
21
Przedsezonowa prezentacja zespołu Zdunek Wybrzeża Gdańsk odbędzie się już 25 stycznia. Podobnie jak w ubiegłym roku gdańscy zawodnicy zaprezentują się kibicom w Klubie Muzycznym Pa(...)
103
Orzeł Łódź poinformował, że w przyszłym sezonie w zespole startować będzie dwóch nowych juniorów. (...)
0
2 miesiące temu
Dzisiaj w Rybniku odbyło się spotkanie zarządu z kibicami, podczas którego władze klubu poinformowały o wzmocnieniach. Nowymi zawodnikami miejscowego ROW-u zostali Zbigniew Sucheck(...)
1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ogłosiło kolejny transfer. Do drużyny prowadzonej przez trenera Mirosława Berlińskiego dołączył Nowozelandczyk Bradley Wilson-Dean.(...)
38
2 miesiące temu
MDM Komputery TŻ Ostrovia dokonała kolejnych wzmocnień. Po roku występów w Lublinie do Ostrowa powraca Sam Masters. Wiemy również że w przyszłym sezonie w barwach klubu z Ostrowa n(...)
135
3 miesiące temu
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transfero(...)
1
Po podsumowaniu rozgrywek PGE Ekstraligi przyszedł czas na kolejny poziom ligowy - Nice 1. Ligę Żużlową. Kto znalazł się w najlepszym zestawieniu tego sezonu?(...)
183
W niedzielę odbyło się rewanżowe spotkanie barażowe o PGE Ekstraligę. W nim ROW Rybnik zremisował z Falubazem Zielona Góra 45:45. Ostatecznie to drużyna z Zielonej Góry utrzymała s(...)
320
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy mecz barażowy o start w PGE Ekstralidze, w którym zmierzą się Falubaz Zielona Góra oraz ROW Rybnik. Początek spotkania zaplanowano (...)
359
Wiemy, która telewizja pokaże dwumecz barażowy o starty w PGE Ekstralidze. W przetargu najlepszą ofertę złożyła stacja nSport+, dzięki czemu kibice czarnego sportu zobaczą oba spot(...)
54
Spotkaniami w Rybniku oraz Gnieźnie o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do śle(...)
856
Spotkaniami w Lublinie oraz w Krakowie o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do (...)
543
6 miesięcy temu
Od godziny 17:00 w dniu dzisiejszym rozpocznie się zaległe spotkanie ligowe pomiędzy Orłem Łódź a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Godzinę później w Gdańsku czeka nas arcyciekawa walka o t(...)
1505
Spotkaniami w Gnieźnie oraz Łodzi rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do śledzenia na żywo rela(...)
754
7 miesięcy temu
Spotkaniami w Gdańsku oraz w Lublinie o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do ś(...)
18
8 miesięcy temu
Eleven Sports przygotował dla naszych czytelników konkurs z nagrodami. Wszystkie informacje znajdują się w rozwinięciu newsa.(...)
1197
8 miesięcy temu
Spotkaniami w Gdańsku i Lublinie o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do śledze(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com