Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
303
W jednym z niedzielnych spotkań szóstej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zdeklasował na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno 68:22. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził (...)
291
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 69:21. Prezentujemy (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Już dzisiaj na torze w Rybniku odbędzie się spotkanie VI kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek spotkania o godzi(...)
2
Daniel Bewley został oficjalnie zawodnikiem ROW-u Rybnik. Młody Brytyjczyk związał się z rybnickim klubem dwuletnim kontraktem.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wyni(...)
27
Już o 17.45 rozpoczną się zmagania w ramach 1. Ligi Żużlowej. Na obiekt czerwonej latarni przyjeżdża główny faworyt rozgrywek. Czy jadąca po raz szósty z rzędu na wyjeździe łódzka (...)
14
Już w piątkowy wieczór na torze przy ulicy Bydgoskiej wyjadą zespoły pilskiej Polonii oraz łódzkiego Orła. Będzie to kolejny wyjazdowy pojedynek ekipy z województwa łódzkiego.(...)
305
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
We wczorajszym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40. Spotkanie było bardzo atrakcyjne dla kibiców z powodu wielu mijanek(...)
12
W rozegranym wczoraj spotkaniu piątej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zmierzył się na własnym torze z gdańskim Wybrzeżem. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospod(...)
125
Niedzielne spotkanie drużyn Arge Speedway Wandy Kraków oraz Euro Finannce Polonii Piły zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, 47:43. Dla krakowian wygrana ta jest o tyle cenna, pon(...)
23
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 47:43. Prezentuj(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
151
W najbliższą niedzielę Arge Speedway Wanda Kraków w ramach 5 kolejki Nice I Ligi Żużlowej, po raz drugi z rzędu, podejmie gości na swoim torze. Tym razem będzie to Euro Finannce Po(...)
92
Już w najbliższą niedzielę dojedzie do starcia dwóch kandydatów do awansu do PGE Ekstraligi. W piątej kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik na własnym torze zmierzy się z gdańsk(...)
0
Niedzielny mecz pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk a Orłem Łódź już od początku przysporzył wszystkim wielu emocji. Wynik długo pozostawał remisowy, dopiero pod koniec zawodów gdańsz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com