Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
30
Najlepszy zawodnik mijającego sezonu pilskiej Polonii, a 13. wśród wszystkich żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej postanowił zmienić klubowe barwy. W przyszłym roku przywdzieje p(...)
347
Orzeł Łódź do końca trzymał w niepewności swoich sympatyków i dwa dni po zakończeniu się okna transferowego podał cały przyszłoroczny skład drużyny. Oprócz siedmiu zupełnie nowyc(...)
27
W piątek poznaliśmy nazwisko nowego trenera oraz cały skład Orła Łódź na sezon 2019.(...)
19
Aleksandr Loktajew to ostatni senior w składzie MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (...)
1
W Tarnowie na poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do żużlowej elity. Kolejnym zawodnikiem, który ma pomóc w spełnieniu zadania jest Peter Ljung. Szwed podpisał dwuletni kontr(...)
1
tydzień temu
Grupa Azoty Unia Tarnów pozyskała nowego zawodnika. Dwuletnim kontraktem z „Jaskółkami” związał się Daniel Kaczmarek.(...)
18
Wczoraj Tomasz Gapiński poinformował, że w przyszłym sezonie zmieni żużlowe otoczenie. Dziś już wiemy, że „Gapa” dołączy do beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej MDM Komputery TŻ (...)
12
Ubiegły sezon spędził w ekstraligowym GKM – ie Grudziądz. Krystian Pieszczek nadal ma ważny kontrakt z MRGARDEN ale w przyszłym roku na zasadzie wypożyczania startować będzie w Zdu(...)
0
W nadchodzącym sezonie Artur Czaja wróci do tarnowskiego zespołu. (...)
0
2 tygodnie temu
Zmiany nie tylko w kadrze zawodniczej.(...)
32
Dzisiaj kolejna drużyna Nice 1. Ligi żużlowej przedstawiła swój skład w jakim przystąpi do rozgrywek w nadchodzącym sezonie. W zespole Zdunek Wybrzeże Gdańsk nastąpiły bardzo duże(...)
109
Dzisiaj w rzeszowskim Apart Hotel 12 włodarze Stali Rzeszów podczas konferencji "odkryli kart" i tym samym przedstawili skład zespołu w jakim walczyć będą w Nice 1.lidze żużlowej. (...)
0
Oskar Fajfer jeszcze przed weekendem osiągnął porozumienie z działaczami GTM Start Gniezno, a dzisiaj został zaprezentowany jako nowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie bro(...)
174
Nadzieja duńskiego żużla Frederik Jakobsen dołączył dzisiaj do składu Car Gwarant Startu Gniezno. Młody żużlowiec związał się z pierwszoligowym klubem dwuletnim kontraktem.(...)
0
Nicklas Porsing skierował wczoraj pod adresem Ireneusza Nawrockiego oraz Marcina Janika, będącymi osobami zarządzającymi rzeszowską Stalą, poważne oskarżenia.(...)
0
Andrzej Lebiediew po dwóch latach rozłąki powraca do swojego macierzystego klubu, Lokomotivu Daugavpils. Dzisiaj włodarze łotewskiego klubu poinformowały także, że w nadchodzącym(...)
122
Wczoraj dobiegł końca kontrakt Duńczyka, Nicklasa Porsinga z rzeszowską Stalą. Dzisiaj natomiast Porsing na swoim profilu jednego z portali społecznościowych umieścił bardzo kryty(...)
599
Speed Car Motor Lublin po znakomitym sezonie wywalczył awans do PGE Ekstraligi. Jednym z autorów tego sukcesu jest Oskar Bober. Młodzieżowiec był ważnym ogniwem pary juniorskiej, c(...)
27
3 tygodnie temu
Podczas dzisiejszego spotkania w Halo! Rybnik prezes rybnickiego ROW-u poinformował licznie zgromadzonych kibiców, że w przyszłym sezonie w barwach Rekinów startować będą: Kacper W(...)
157
Po udanym sezonie w rozgrywkach Nice 1.Ligi żużlowej włodarze GTM Start Gniezno postanowiły wzmocnić skład na przyszły rok, przez co zmuszeni zostali rozstać się z trzema zawodnika(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com