Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Grudziądzanie ujawnili kevlary, w których startować będą w meczach PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Żółto-niebiescy w nadchodzących rozgrywkach prezentować się będą w podobnej kolorystyce, jak w minionym roku. W nowym projekcie dokonano jedynie kilku korekt.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
103
W niedzielę 1 lipca o godz. 14.45 do pierwszego biegu ruszą zawodnicy lidera Nice 1 LŻ Speed Car Motoru Lublin i zazwyczaj solidnie dysponowanego Lokomotivu Daugavpils. Szkoleniowc(...)
2
W niedzielę na torze w Rybniku rozegrano awansem spotkanie XI kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy ROW-em Rybnik a Speed Car Motorem Lublin. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyn(...)
1
W rozegranym wczoraj spotkaniu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej Speed Car Motor Lublin wygrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 43:47. Jednym z liderów drużyny przyjezdnej był Robert L(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
388
Dzisiaj na torze w Rybniku miejscowy ROW podejmować będzie u siebie lidera Nice 1.Ligi żużlowej, Speed Car Motor Lublin. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żyw(...)
31
Dzisiejszy mecz Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Euro Finnance Polonią Piła a Lokomotiv Daugavpils przegrał niestety z pogodą. (...)
0
Głowna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie potwierdziła wypożyczenie z Cash Broker Stali Gorzów do Euro Finnace Polonii Piła niemieckiego zawodnika Erika Rissa. (...)
2
29 i 30 lipca Orzeł Łódź ma rozegrać pierwsze mecze na nowym stadionie. Władze miasta chcą, żeby odbyły się one bez udziału publiczności. Łódzki klub nie zgadza się z taką propozyc(...)
251
W środę zarząd pilskiej Polonii zorganizował spotkanie z kibicami. (...)
71
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do meczu dwóch na ten moment najsilniejszych ekip Nice 1LŻ pomiędzy ROWem Rybnik i Speed Car Motorem Lublin. Trenerzy podali awizowane składy na (...)
0
Andersa Thomsena pechowo zakończył wtorkowy występ w szwedzkiej Eliteserien pomiędzy Rospigarną Hallstavik, a Indianerną Kumla. Duńczyk, który upadł tor po zderzeniu z Jasonem Doyl(...)
226
Doświadczony żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc nie mógł zaliczyć początku pierwszoligowego sezonu na plus. Ostatnie mecze pokazują, że zawodnik być może wyszedł na pr(...)
12
W rozwinięciu wiadomości znajdą Państwo informacje dotyczące wyników konkursu z Eleven Sports, w którym do wygrania były trzy miesięczne kody na dostęp do serwisu elevensports.pl.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 48:42. Prezentujemy Pań(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 64:26. Prezentujemy Pańs(...)
162
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wyni(...)
139
W niedzielne popołudnie dojdzie do pojedynku ostatniej i pierwszej drużyny w tabeli Nice 1 LŻ. Pierwszy mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Lublinian 69:21. Znamy awizowane skła(...)
39
Już dzisiaj na torze w Gnieźnie odbędzie się mecz IX kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Car Gwarant Start Gniezno zmierzy się z ROW-em Rybnik. Początek spotkania zaplanowano n(...)
500
Na godzinę 17:45 zaplanowany jest początek meczu Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy Car Gwarant Start Gniezno a ROW-em Rybnik. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich do śled(...)
462
Od kilku sezonów błyszczy w Anglii, od zeszłego roku na polskich torach w barwach Speed Car Motoru Lublin. Przed wczoraj Robert Lambert wywalczył swój pierwszy tytuł indywidualnego(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com