Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 4 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 4 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 44:16. Prezentujemy (...)
100
Piątkowym zwycięstwem na własnym torze z ROW-em Rybnik, drużyna Speed Car Motoru Lublin zapewniła sobie pozycję lidera po czwartej kolejce Nice 1.Ligi żużlowej. Beniaminek z Lublin(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 4 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
479
W najbliższy piątek meczem w Lublinie rozpocznie się czwarta kolejka spotkań Nice 1. Ligi Żużlowej. Rywalem miejscowego Speed Car Motoru będzie ROW Rybnik. Dzisiaj poznaliśmy awizo(...)
145
Po meczu w Poznaniu doszło do spięcia pomiędzy juniorami rzeszowskiej Stali: Mateuszem Rząsą oraz Aureliuszem Bielińskim. (...)
14
W niedzielnym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej Orzeł Łódź zmierzył się na wyjeździe z ROW-em Rybnik. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 48:42. Liderem drużyny z Łodzi był Nor(...)
22
W niedzielnym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zmierzył się na własnym torze z Orłem Łódź. Mecz zakończył się zwycięstwem ROW-u 48:42. Dobry występ w tym spotkaniu zalicz(...)
0
We wczorajszym spotkaniu trzeciej kolejki ligowej Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Orła Łódź 48:42. Gospodarzy do wygranej poprowadził Kacper Woryna, który(...)
0
- Jestem załamany postawą naszych krajowych seniorów. Na treningach przerzucali silnik za silnikiem, a efekt każdy widział. To jest katastrofa - powiedział Lech Kędziora, trener Zd(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 58:32. Prezentuj(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 56:34. Prezentujemy(...)
210
Zdunek Wybrzeże Gdańsk poniosło pierwszą porażkę na własnym torze w tym sezonie. W sobotę zawodnicy zmierzyli się z Speed Car Motorem Lublin i to właśnie goście okazali się silniej(...)
165
W najbliższą niedzielę na torze przy ulicy Wrzesińskiej spotkają się zespoły, które radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach ze zmiennym szczęściem. W miniony weekend Gnieźnianie pol(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu (...)
27
Już w najbliższą niedzielę na stadionie w Rybniku odbędzie się spotkanie trzeciej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Orłem Łódź. Mecz rozpocznie si(...)
54
Wtopa, klęska, blamaż? W otoczeniu krakowskiego żużla nadal panuje zima, a chłód bije tak mocno, że trudno się do nich zbliżyć. (...)
49
Aleksander Łoktajew miał wypadek na torze motocrossowym w Chełmnie. Ukrainiec jest kontuzjowany i na pewno nie zobaczymy go w barwach Orła Łódź w najbliższą niedzielę w spotkaniu w(...)
0
Już w najbliższą niedzielę w ramach trzeciej kolejki ligowej Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zmierzy się na własnym torze z Orłem Łódź. Poznaliśmy dzisiaj awizowane składy na to s(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com