Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
240
Orzeł Łódź po zaciętym meczu zremisował w pierwszym meczu półfinałowym fazy play-off z Unią Tarnów 45:45, ale dzięki pozycji po rundzie zasadniczej, to goście są bliżej jazdy w fin(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 15 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:44. Prezentujemy Pa(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 15 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu(...)
0
W najbliższą niedzielę tj. 20.08 Orzeł Łódź w ramach półfinału Nice 1.Ligi żużlowej podejmować będzie na swoim stadionie Grupę Azoty Unię Tarnów. Dzisiaj trenerzy obu zespołów poda(...)
4
W minioną niedzielę Lokomotiv Daugavpils zmierzył się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Gospodarze okazali się silniejsi. (...)
3
W deszczowej oprawie Arge Speedway Wanda Kraków odniosła zwycięstwo nad przyjezdnym Orłem Łódź w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej! Spotkanie zakończyło się wynikiem 48:42(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Stal Rzeszów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wyn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 50:28. Prezentujemy Pa(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wyn(...)
1133
10 miesięcy temu
Na godzinę 12:45 zaplanowany jest początek pierwszego meczu żużlowej niedzieli. Na dziewięciu stadionach będzie można emocjonować się zmaganiami PGE Ekstraligi, 1.Ligi żużlowej ora(...)
58
Bydgoszczanie żegnają się z ligą. (...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk w najbliższym spotkaniu Nice 1.Ligi żużlowej l łotewskim Lokomotivem w Daugavpils wystąpi bez Kacpra Gomólskiego, który jako jedyny dotychczas wystąpił we ws(...)
0
W najbliższą niedzielę pod Wawelem Arge Speedway Wanda Kraków rozegra swój ostatni mecz w obecnie trwającym sezonie. W ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej do Nowej Huty zawi(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 61:29. Prezentujem(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 57:32. Prezentujemy Państwu (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wyn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 52:37. Prezentujemy Państwu wyni(...)
793
11 miesięcy temu
Na godzinę 14:45 zaplanowany jest początek pierwszego meczu żużlowej niedzieli. Na dziewięciu stadionach będzie można emocjonować się zmaganiami PGE Ekstraligi, 1.Ligi żużlowej ora(...)
108
Kibice Zdunek Wybrzeża mogą odetchnąć z ulgą. Stan zdrowia Renata Gafurowa pozwala na to aby mógł bez problemów wystąpić w dzisiejszym spotkaniu z Polonią Bydgoszcz. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com