Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą telewizje Eleven i Polsat.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Większość klubów polskich lig żużlowych ma już praktycznie skompletowane składy, wyjątkiem tu jest Kolejarz Opole, który nie ma wciąż ani jednego zawodnika. My postanowiliśmy przyj(...)
0
W dniu 8 lutego o godzinie 18:00 w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się prezentacja nowego zespołu Speedway Wanda Instal Kraków.(...)
0
Wanda Kraków zakontraktowała drugiego juniora w ekipie.(...)
0
Wiele się mówi w Rybniku o planowanej od miesięcy przebudowie toru. Prezes Mrozek zapowiadał, że nowy sezon ROW zacznie na nowym torze. Jak się jednak okazuje, jest to raczej mało (...)
0
Cameron Woodward podpisał umowę na starty w drużynie Lokomotivu Daugavpils. Ostatecznie jednak Australijczyk nie wystąpi w barwach łotewskiej ekipy, która ściga się w Nice Polskiej(...)
0
Zawodnicy "Speedway Wandy" Kraków udadzą się w Bieszczady na krótkie zgrupowanie w ramach przygotowań do nowego sezonu.(...)
0
W Ostrowie Wielkopolskim z niecierpliwością oczekuje się na start sezonu, ale jest też smutek z racji siedmiu drużyn w Nice PLŻ, jak opowiada prezes Mirosław Wodniczak ? ucierpi na(...)
0
W Rybniku rozdano pierwsze miejskie dotację na rzecz sportu, lecz drużyna żużlowa ich nie otrzymała. Co to oznacza dla Klubu? (...)
0
Oskar Ajtner Gollob opowiada o swoim wujku i tacie, którzy są wybitnymi żużlowcami. Jak opowiada najmłodszy z rodu Gollobów miał spore szczęście, że został żużlowcem. (...)
0
Na 14 lutego czyli w Święto Zakochanych, na stadionie miejskim w Gnieźnie zostanie zaprezentowana drużyna Łączyńscy Carbon Startu Gniezno. (...)
0
Opublikowano terminarz Nice Polskiej Ligi Żużlowej na sezon 2015.(...)
0
W niedzielę 8 marca odbędzie się prezentacja drużyny ŻKS ROW Rybnik. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 18. (...)
0
Roman Chromik postanowił podpisać kontrakt ze swoim macierzystym klubem ŻKS ROW-em Rybnik. Jest to jednak tzw. "umowa warszawska".(...)
0
Bydgoski klub rozpoczął poszukiwania podprowadzających na sezon 2015.(...)
0
Drużyna MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia otrzymała dotację z miasta na szkolenie młodzieży. (...)
0
W dniu dzisiejszym drużyna MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia otrzymała licencję na starty w pierwszej lidze. (...)
0
4 lata temu
W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, że w nadchodzącym sezonie w Polskiej Lidze Żużlowej zobaczymy tylko 7 zespołów. (...)
0
Za Chrisem Harrisem słaby sezon, w którym mało kiedy przypominał walczącego i zadziornie jeżdżącego Brytyjczyka, który potrafił swoją jazdą porywać kibiców. Jego słabszy okres mocn(...)
0
W Ostrowie Wielkopolskim zaplanowany został okres przygotowawczy drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów. (...)
0
5-8 lutego to termin obozu kondycyjnego na jaki wyjadą zawodnicy Speedway Wandy Instal Kraków. Zawodnikom będzie towarzyszyć sztab trenerski i medyczny.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com