Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Kyle Newman został nowym żużlowcem beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. (...)
0
Rybniczanie ustalili daty pierwszych sparingów. Żużlowcy ŻKS ROW-u Rybnik 28 i 29 marca zmierzą się z PGE Stalą Rzeszów.(...)
0
Wciąż nie wiadomo w jakim klubie w przyszłym roku startować będzie Robert Kościecha. "Kostek" niedawno spotkał się z prezesem Polonii - Andrzejem Polkowskim. Tematem rozmów były da(...)
0
W Ostrowie zbudowali ciekawy skład, przed biało-czerwonymi nie ma stawianego konkretnego celu o czym tłumaczy szef żużlowej Ostrovii Mirosław Wodniczak. (...)
0
Trzech nowych zawodników zasiliło szeregi Orła Łódź.(...)
0
Rosyjski żużlowiec Vitaly Belusov postanowił nie przedłużać kontraktu z Victorią Piła. (...)
0
Rybniccy działacze kompletują skład ze spokojem, jak podkreślają mają czas do 19 grudnia. Wiemy jednak, że juniorami zostaną ich wychowankowie. (...)
0
Antonio Lindbaeck miał kolejny sezon reprezentować barwy łódzkiego Orła, jednak w miniony piątek Lokomotiv Daugavpils doszedł do porozumienia ze Szwedem. Zaskoczenia z tego powodu(...)
0
W miniony piątek Lokomotiv Daugavpils doszedł do porozumienia z kolejnym zawodnikiem, mianowicie jest to Antonio Lindbeack, który parafował z klubem wstępny list intencyjny, a ofic(...)
0
Wychowanek bydgoskiej Polonii w sezonie 2015 będzie reprezentował barwy Orła Łódź(...)
0
W Rybniku postanowili rozpocząć nabór do szkółki żużlowej. Poszukiwani są chłopcy w wieku 12, 13 lat.(...)
0
21 grudnia 2014r odbędzie się prezentacja drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
0
Jak wiele znaczy pomoc innych, pamięć, wsparcie materialne oraz duchowe przekonują się osoby, które doznały poważnych urazów. W sporcie żużlowym każdy dzień jest drogą w nieznane. (...)
0
Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja jakoby młody Czech, Vaclav Milik zdecydował związać się kontraktem z wrocławskim Betardem Spartą. Według samego zawodnika prawda je(...)
0
Marek Cieślak ? trener beniaminka pierwszej ligi nie ukrywa zdenerwowania na Kenniego Larsena, zawodnik ten rozmawiał z Ostrovią odnośnie startów w lidze, po czym wyłączył telefon (...)
0
W dniu dzisiejszym dowieziono na Stadion Miejski 300 ton sjenitu. Pracom na ostrowskim owalu przyglądał się Marek Cieślak. Mirosław Wodniczak tłumaczy nam dlaczego tak ważne jest d(...)
0
W dniu dzisiejszym Zespół ds. Licencji dla Klubów Polskiego Związku Motorowego podjął decyzję odnośnie licencji dla klubów na sezon 2015. Poniżej treść oświadczenia.(...)
0
Władze bydgoskiego zespołu podały ceny biletów i karnetów na sezon 2015.(...)
0
Panująca cisza wokół zawierania umów z zawodnikami, nie oznacza że nie są prowadzone negocjacie. Dziś już wiadomo, że w ŻKS Polonia Bydgoszcz SA startowac będzie Robert Miśkowiak. (...)
0
21 grudnia zawodnicy pierwszoligowej drużyny ? MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia zostaną zaprezentowani ostrowskiej publiczności. Będzie to pierwsza tego typu prezentacja w histori(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com