Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 16:15
Dzisiaj na torze w Rybniku miejscowy ROW podejmować będzie u siebie lidera Nice 1.Ligi żużlowej, Speed Car Motor Lublin. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Junior tarnowskiej Unii, Edward Mazur został wypożyczony do pierwszoligowego Orła Łódź.(...)
0
Trochę nietypowo bo dzisiaj rozegrany zostanie jeden z meczów 6 rundy Nice PLŻ, w którym to niepokonana w tym sezonie PGE Marma Rzeszów zmierzy się z łotewskim Lokomotivem Daugavpi(...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie będzie można usłyszeć ryk żużlowych motorów gdyż w ramach 6 rundy Nice PLŻ rozegrany zostanie mecz pomiędz(...)
0
O godzinie 17:00 na torze w Bydgoszczy, miejscowa Polonia podejmować będzie lidera Nice PLŻ, Carbon Start Gniezno. Szkoleniowcy obu zespołów podali już do wiadomości awizowane skła(...)
0
Szkoleniowcy Orła Łódź oraz ŻKS ROW Rybnik podali awizowane składy w jakich przystąpią do spotkania 6 rundy Nice PLŻ pomiędzy tymi zespołami. (...)
0
W sobotę meczem PGE Marma Rzeszów z Lokomotivem Daugavpils zainaugurowana zostanie 6 runda Nice PLŻ. Znane już są awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy poniżej. (...)
0
Mecz 5 rundy Nice PLŻ pomiędzy PGE Marma Rzeszów a GKM Grudziądz miał być hitem kolejki gdyż na przeciwko siebie stanęły teoretycznie najsilniejsze ekipy ligi. Dodatkowego smaczku (...)
0
Carbon Start Gniezno odniósł kolejne zwycięstwo i jak dotąd w tym sezonie nie zaznali jeszcze smaku porażki. Jednym z ojców wygranej w meczu z Orłem Łódź był bez wątpienia Adrian G(...)
0
W 5 rundzie Nice PLŻ KMŻ Lublin odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując na własnym torze Polonię Bydgoszcz 48:42. (...)
0
W szlagierowym spotkaniu 5 kolejki Nice PLŻ, rzeszowska PGE Marma pokonała GKM Grudziądz (...)
0
Drużyna łotewskiego Lokomotivu Daugavpils wygrali na własnym torze z ŻKS ROW Rybnik 54:36 w ramach 5 rundy Nice PLŻ. (...)
0
Duńczyk, Lasse Bjerre został dzisiaj zatwierdzony przez Główną Komisję Sportu Żużlowego jako zawodnik pierwszoligowej Polonii Bydgoszcz. (...)
0
W ramach 5 rundy Nice PLŻ lubelski KMŻ podejmowac będzie u siebie Polonie Bydgoszcz. Poznalismy już awizowane składy na to spotkanie, które w niedzielę rozpocznie sie o godzinie 17(...)
0
W piątej rundzie Nice PLŻ na torze w łotewskim Daugavpils miejscowy Lokomotiv podejmować będzie ŻKS ROW Rybnik. Znane są już awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy po(...)
0
W najbliższą niedzielę lider Nice PLŻ, Carbon Start Gniezno podejmować będzie Orzeł Łódź. Znane już są awizowane składy na to spotkanie. (...)
0
W najbliższą niedzielę żużlowcy bydgoskiej Polonii zainaugurują rozgrywki ligowe w NICE Polskiej Lidze Żużlowej. Podopieczni Jacka Woźniaka podejmą na własny obiekcie Lokomotiv Dau(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com