Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
W dniu wczorajszym Główna Komisja Sportu Żużlowego zawiesiła drużynę MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia w związku z nie zapłaconą karą w wysokości 80 tysięcy złotych. (...)
0
4 lata temu
Fanów miniżużla z Bydgoszczy zapewne ucieszy wiadomość, że władze klubu postanowiły zrobić coś z obiektem imienia Mieczysława Połukarda, na którym ścigają się najmłodsi adepci spor(...)
0
Marzy o startach w Grand Prix i opowiada między innymi o kulisach odejścia z Tarnowa. Zapraszamy do lektury wywiadu z Mateuszem Borowiczem. (...)
0
W dniu dzisiejszym w bydgoskiej Polonii został podpisany kontrakt z trenerem Jackiem Woźniakiem. Trener Gryfów przy okazji powiedział o planach na nowy sezon. (...)
0
Chris Harris składając dzisiaj podpis pod kontraktem, zdecydował się przedłużyć o kolejny rok swój pobyt w klubie ŻKS ROW Rybnik. Brytyjczyk jednocześnie sprawił sobie prezent na 3(...)
0
Scott Nicholls w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy klubu z Ostrowa. W dniu dzisiejszym zdecydował się on podpisać list intencyjny na starty w owej drużynie. (...)
0
Duńczyk Nicolai Klindt podpisał niedawno list intencyjny z Orłem Łódź. W minionym sezonie 25 - latek zdobywał punkty w barwach PGE Marmy Rzeszów.(...)
0
Orzeł Łódź na swojej oficjalnej stronie poinformował, że dogadał się z dwójką zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy łódzkiej drużyny. Jedną podpowiedzią j(...)
1
Wciąż nie wiadomo czy PGE Marma Rzeszów w sezonie 2015 wystartuje w Enea Ekstralidze, gdyż po wycofaniu się Marty Półtorak w budżecie klubu brakuje kilku milionów złotych. Jak info(...)
1
ŻKS ROW Rybnik poinformował, iż w piątek klub pochwali się kontraktem z kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2015 będzie reprezentować barwy rybnickiej drużyny.(...)
0
Baliński nie jest jedynym nabytkiem drużyny z Rybnika, do zespołu dołączył również Troy Batchelor i Sebastian Ułamek. Jednak o przynależności klubowej Balińskiego w ostatnim czasie(...)
0
Według nieoficjalnych informacji zamieszczonych w Expressie Bydgoskiem zespół bydgoskiej Polonii skompletował już sklad na sezon 2015.(...)
0
Jacek Woźniak w sezonie 2015 wciąż będzie trenerem Polonii Bydgoszcz. Jak informuje Andrzej Polkowski nowa umowa z trenerem zostani podpisana w ciągu kilku dni.(...)
0
Dzisiaj pojawiła się informacja o tym, że Damian Baliński będzie reprezentował w przyszłym sezonie klub z Rybnika. ?Rekiny? zbroją się jednak bardzo poważnie. Listy intencyjne z ty(...)
0
Mateusz Borowicz w dniu dzisiejszym podpisał list intencyjny z beniaminkiem Nice Polskiej Ligi Żużlowej ? MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. (...)
0
4 lata temu
Damian Baliński przez 20 lat reprezentował barwy leszczyńskiego klubu, mało który kibic dopuszczał do siebie myśl, że legenda Byków kiedykolwiek opuści klub. W sezonie 2015 Bally b(...)
0
Marek Cieślak zarządził dowiezienie nawierzchni na ostrowski owal, aby ten stał się bardziej ofensywny i trudniejszy dla odczytania przez rywali. (...)
0
Karuzela transferowa kręci się w najlepsze. Kluby prowadzą negocjację z zawodnikami i podpisują z nimi kontrakty czy też listy intencyjne. Zawodnikiem, który wciąż nie podpisał umo(...)
0
4 lata temu
Honorowa prezes Orła Joanna Skrzydlewska poinformowała, iż kolejnym zawodnikiem, który podpisał list intencyjny z łódzkim klubem jest junior, Sebastian Niedźwiedź. (...)
0
Według informacji portalu polonia1920.pl prowadzi zaawansowane rozmowy z dwójką żużlowców. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com