Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą telewizje Eleven i Polsat.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
462
Od kilku sezonów błyszczy w Anglii, od zeszłego roku na polskich torach w barwach Speed Car Motoru Lublin. Przed wczoraj Robert Lambert wywalczył swój pierwszy tytuł indywidualnego(...)
0
Już w najbliższy piątek odbędzie się spotkanie dziewiątej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Car Gwarant Start Gniezno zmierzy się z ROW-em Rybnik. Dzisiaj poznaliśmy awizowan(...)
43
Speed Car Motor Lublin na własnym torze rozgromił Euro Finannce Polonia Piła w meczu 8 rundy Nice 1.Ligi żużlowej. Oto co zaraz po zawodach powiedzieli główni aktorzy spotkania.(...)
1
W niedzielę Speed Car Motor Lublin wypunktował Euro Finannce Polonię Piła 64:26. Mecz z pewnością najbardziej zapamięta wychowanek koziołków Emil Peroń, który debiutował w Nice 1 L(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 64:26. Prezentujemy (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 46:44. Prezentujemy (...)
93
Po inauguracyjnym remisie z Orłem Łódź wśród opuszczających stadion lubelskich kibiców słychać było narzekania na formę Dawida Lamparta i Daniela Jeleniewskiego. Oprócz lekkiego ni(...)
303
Kibice doczekali się prawdziwego transferowego hitu na zapleczu PGE Ekstraligi. Do drużyny ROW-u Rybnik dołączył Andrzej Lebiediew, który został wypożyczony z Betard Sparty Wrocław(...)
588
Już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany mecz 8. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy ROW-em Rybnik a Arge Speedway Wandą Kraków. Poznaliśmy już awizowane składy obu drużyn (...)
419
Rybnicki klub pochwalił się kolejnym wzmocnieniem. Nowym zawodnikiem ROW-u został młody Australijczyk - Jye Etheridge.(...)
6
Lech Kędziora zrezygnował z funkcji trenera Zdunek Wybrzeża Gdańsk, choć jeszcze w poniedziałek twierdził, że nie zamierza podawać się do dymisji. Szkoleniowiec zrezygnował z pracy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:44. Prezentujemy (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 49:41. Prezentujemy Pańs(...)
0
Do tej pory niepokonana na zapleczu PGE Ekstraligi jest drużyna dowodzona przez Dariusza Śledzia. Czy ta piękna seria zakończy się w Wielkopolsce?(...)
0
Bez Chrisa Harrisa po mimo wcześniejszych zapowiedzi, wystąpi zespół Euro Finannce Polonia Piła w niedzielnym spotkaniu Nice 1.Ligi żużlowej z Speed Car Motor Lublin. (...)
222
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
40
Zaplanowane na niedzielne popołudnie spotkanie siódmej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arge Speedway Wandą Kraków a ROW-em Rybnik zostało przełożone.(...)
303
W jednym z niedzielnych spotkań szóstej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zdeklasował na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno 68:22. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził (...)
291
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 69:21. Prezentujemy (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com