Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
76
Niedzielne spotkanie Zunek Wybrzeża Gdańsk z Polonią Bydgoszcz będzie dla Gdańszczan ostatnim w rundzie zasadniczej Nice 1.Ligi żużlowej przed własną publicznością. Szkoleniowiec (...)
0
To będzie jeden z najtrudniejszych sprawdzianów dla Arge Speedway Wandy Kraków. Już w najbliższą niedzielę krakowscy żużlowcy udadzą się do Tarnowa, gdzie podejmie ich lider ligi, (...)
111
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik (...)
67
Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk już dzisiaj o 19:00 zmierzą się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z miejscową Stalą. Gdańszczanie na ten mecz udają się niemal z biegu, gdyż jeszcze(...)
0
Unia Tarnów pokonała w wyjazdowym meczu Orła Łódź 42:47, dzięki czemu zapewniła sobie zwycięstwo w rundzie zasadniczej. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 49:41. Prezentujemy (...)
14
W sobotę odbędzie się zaległe spotkanie, w którym zmierzą się drużyny z Gdańska i Piły. Znamy już składy awizowane na ten mecz.(...)
107
W najbliższą sobotę w Gdańsku odbędzie się zaległy mecz 8. kolejki Nice Polskiej Ligii Żużlowej między lokalną drużyną a gośćmi z Piły. Dziś poznaliśmy składy awizowane obu ekip na(...)
104
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 51:39. Prezentujemy Państ(...)
103
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Orzeł Łódź zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na wyjeździe Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na własnym torze Stal Rzeszów w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu w(...)
706
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsza żużlowa sobota. O godzinie 14:30 w Rybniku rozpocznie się walka o tytuł najlepszego juniora w Polsce. Ponad dwie godziny później w Poznaniu(...)
0
Porażka w Rzeszowie mocno skomplikowała sytuację Bydgoszczan. (...)
83
Po tym jak władze Miasta Łódź poinformowały, że po analizie formalno-prawnej nie ma możliwości aby na tym etapie budowy nowego stadionu żużlowego powiększyć zadaszenie obiektu o 20(...)
68
Stal Rzeszów w dzisiejszym meczu Nice 1.Ligi żużlowej pokonała w meczu o utrzymanie Polonię Bydgoszcz 52:38 i dzięki temu zwycięstwu oraz punktowi dodatkowemu za bonus zepchnęła By(...)
101
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 53:37. Prezentujemy Pa(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com