Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu inaugurującym rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Spotkanie dostarczyło wielu emocj(...)
46
Na inaugurację Nice 1. Ligi żużlowej ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już jutro startuje sezon ligowy w Polsce! Spragnionych emocji kibiców czeka bardzo ciekawe spotkanie na zapleczu PGE Ekstraligi. Na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku miejsc(...)
0
W dzisiejszym meczu kontrolnym pomiędzy Iveston PSŻ Poznań a Orłem Łódź lepsza okazała się ekipa z Nce 1.Ligi żużlowej wygrywając 27:33. (...)
36
Pewną wygraną gospodarzy 49:29 zakończył się rewanż meczu sparingowego pomiędzy Stainer Unia Kolejarz Rawicz a Euro Finannce Polonia Piła. (...)
109
Już w najbliższą sobotę rozgrywki zainaugurują żużlowcy Nice 1. Ligi Żużlowej. Do ciekawego spotkania dojdzie w Rybniku, gdzie miejscowy ROW zmierzy się z Euro Finannce Polonią Pił(...)
224
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 43:47. W drużynie Fogo Unii najlepiej spisał się Brady Kurtz, zdobywca 14 punktów.(...)
142
W środę na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rewanżowego spotkania sparingowego pomiędzy Fogo Unią Leszno i ROWem Rybnik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00. K(...)
178
We wtorkowe popołudnie dojdzie do pojedynku sparingowego pomiędzy ROWem Rybnik i Fogo Unią Leszno, początek test-meczu zaplanowano na godzinę 16.00. Trening punktowany będzie trans(...)
101
Już niemal tradycją dla opolskiego kibica stało się, iż w Lany Poniedziałek godziny popołudniowe przeznaczyć należy na zawody żużlowe na stadionie przy ulicy Wschodniej 5. Nie inac(...)
210
W poniedziałkowe popołudnie na torze w Gnieźnie doszło do pojedynku sparingowego pomiędzy Car Gwarant Startem Gniezno i Fogo Unią Leszno. W dzisiejszym test - meczu lepsi okazali z(...)
147
Poznaliśmy nowy termin Finału Złotego Kasku. Zawody odbędą się 19 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:30.(...)
137
Dzisiaj na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku miał odbyć się trening punktowany pomiędzy ROW-em Rybnik a forBet Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie to jednak nie doszło do sk(...)
43
W środowe popołudnie żużlowcy forBET Włókniarza zmierzyli się z ROW-em Rybnik. Spotkanie rozegrano na torze w Częstochowie, a nie jak początkowo planowano w Rybniku. W treningu pun(...)
0
Aby tradycji stało się zadość w Lany Poniedziałek na torze w Opolu zawarczą motocykle. Opolski OK Kolejarz podejmie w ten dzień w meczu sparingowym pierwszoligowy Speed Car Motor L(...)
48
W poniedziałek (2 kwietnia) dojdzie do spotkania pomiędzy Car Gwarant Startem Gniezno i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.45. Jest to drugie podejście (...)
102
Już jutro na stadionie w Rybniku odbędzie się pierwszy tegoroczny sparing ROW-u. Rywalem rybnickiej drużyny będzie forBET Włókniarz Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na g(...)
15
Niestety nie dojdzie do skutku zaplanowany na jutrzejszy dzień mecz sparingowy na opolskim torze pomiędzy OK Kolejarzem Opole a pierwszoligowy Orłem Łódź.(...)
57
W najbliższy weekend miały odbyć się treningi punktowane pomiędzy ROW-em Rybnik a OK Kolejarzem Opole. Niestety oba spotkania sparingowe nie dojdą do skutku. Być może dwumecz uda s(...)
124
9 miesięcy temu
Wczoraj na stadionie przy ulicy Gliwickiej odbył się pierwszy tegoroczny trening żużlowców ROW-u Rybnik. Mimo temperatury poniżej zera i trudnej nawierzchni rybniczanom udało się w(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com