Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 46:43. Prezentu(...)
87
To będzie kolejka wielkich rozstrzygnięć w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. (...)
0
Kto spadnie a kto się utrzyma? Czy poznamy odpowiedź już teraz?(...)
0
Już jutro na stadionie pilskiej Polonii zostanie rozegrany mecz między drużyną miejscową a gośćmi z Krakowa. Będzie to już drugie w tym sezonie spotkanie obu ekip, pierwsze zakończ(...)
0
W najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim w Rzeszowie rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy miejscową Stalą a Polonia Bydgoszcz. Dla obu zespołów będzie to mecz "o być albo nie (...)
62
Ostatnie spotkanie obu drużyn zostało przerwane z powodu deszczu, który pojawił się na gdańskim stadionie. Tym samym to właśnie gospodarze zakończyli ten mecz wygraną.(...)
100
Już w najbliższą niedzielę na stadionie pilskiej Polonii odbędzie rewanżowy mecz miedzy miejscową drużynom a gośćmi z Krakowa. Pierwszy mecz obu ekip odbył się w ubiegłą niedzielę (...)
19
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie informuje o zawieszeniu trójki zawodników : Mariusza Fierleja, Pawła Staniszewskiego oraz Siergieja Logacheva za nie wykonanie(...)
79
W zaległym meczu 4 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonała na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
12 miesięcy temu
Wiceprezydent Łodzi, Tomasz Trela, poinformował, że po analizie formalno-prawnej nie ma możliwości aby na tym etapie budowy nowego stadionu żużlowego powiększyć zadaszenie obiektu (...)
103
Cztery kolejne porażki wprowadziły lekki niepokój w szeregi zespołu Euro Finance Polonii Piła. (...)
0
Po 10. biegach mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów został przerwany. Wszystko przez opady deszczu.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 4 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 32:28. Prezentujemy Pań(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 61:29. Prezentujemy Pa(...)
706
W dniu dzisiejszym od godziny 18:00 rozpocznie się odrabianie ligowych zaległości. Na dwóch torach odbędą się mecze PGE Ekstraligi, zaś w Tarnowie, Nice 1.Ligi żużlowej. Portal ZUZ(...)
65
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 48:41. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:39. Prezentujemy Pańs(...)
377
W niedzielne popołudnie rozegranych zostanie siedem spotkań ligowych w Polsce. Poniżej prezentujemy linki do relacji live ze wszystkich meczów.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Stal Rzeszów w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 58:32. Prezentujem(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com