Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
278
Na 16 do 18 marca zaplanowane zostało zgrupowanie Orła Łódź na torze w węgierskim Nagyhalasz. Zgrupowanie zostało odwołane ze względu na fatalne prognozy pogody w tych dniach. (...)
77
Dzisiaj prezes Orła Łódź, Witold Skrzydlewski zwołał specjalną konferencję prasową dotyczącą opóźnień budowy stadionu żużlowego. Późniejszy niż zakładano, termin oddania do użytkow(...)
42
9 miesięcy temu
Prezes Polskiego Związku Motorowego Michał Sikora odwiedził w środę Łódź. Przy okazji zdołał przyjrzeć się postępom pracy na budowie nowego stadionu. (...)
152
Lars Skupień kreowany jest na podstawowego juniora w składzie drużyny ze Śląska. Nadchodzący sezon będzie kluczowy dla kariery młodego zawodnika ROW-u Rybnik, ponieważ będzie to je(...)
162
Artur Czaja po dobrym sezonie w barwach drużyny z Tarnowa zmienił klub. Jego nowym pracodawcą został ROW Rybnik. W nadchodzących rozgrywkach 23-latek będzie chciał pokazać się z do(...)
105
Dzisiaj odbyła się przedsezonowa prezentacja drużyny ROW-u Rybnik. Wydarzenie to miało miejsce tradycyjnie na hali w Rybniku-Boguszowicach. W wypełnionym po brzegi obiekcie na kibi(...)
100
W niedzielę, podczas uroczystej sesji Rady Miasta, Hans Nielsen odbierze tytuł Honorowego Obywatela Piły.(...)
190
ROW Rybnik potwierdził wszystkich rywali w przedsezonowych meczach sparingowych. Rybnicka drużyna zmierzy się z Kolejarzem Opole, forBet Włókniarzem Częstochowa i FOGO Unią Leszno.(...)
66
Wszyscy zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk są już w Szczyrku, gdzie od poniedziałku rozpoczną się treningi w ramach obozu przygotowawczo-integracyjnego. Wyjazd w polskie góry ma scal(...)
104
Żużlowcy Orła blisko przez tydzień przebywali na zgrupowaniu w Szczyrku, na którym ciężko przygotowywali się do nadchodzącego sezonu. Zawodnicy sporo pracowali w terenie, jeździli (...)
150
Craig Cook liczy, że w tym sezonie nastąpi jego wielkie przełamanie w polskiej lidze. Brytyjczyk w Nice 1. Lidze żużlowej będzie reprezentował barwy ROW-u Rybnik.(...)
204
Od niedziel trwa pięciodniowe zgrupowanie Speed Car Motoru Lublin, w którym bierze udział mianowany na jednego z liderów zespołu, Andreas Jonsson. (...)
246
10 miesięcy temu
Zawodnicy Orła Łódź od 17 do 23 lutego pod okiem trenera Janusza Ślączki będzie trenować w Szczyrku. Żużlowcy mają dostać ostro w kość. Na brak zajęć nikt nie będzie narzekać. (...)
108
W ostatni piątek lutego tj. 23 lutego o godzinie 18.30 kibiców GKŻ Wybrzeże czeka nie lada atrakcja. Gdański Klub Parlament będzie gospodarzem prezentacji zespołu Zdunek Wybrzeże n(...)
222
Władze Piły zaproponowały aby legendarny żużlowiec Hans Nielsen został Honorowym Obywatelem miasta. (...)
308
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej gnieźnieńskiego Startu, na której doszło m.in. do podpisania umowy ze sponsorem strategicznym klubu żużlowego GTM Start Gniezno oraz tytula(...)
233
W ostatnich dniach rozstrzygnięty został, organizowany przez Miasto Gdańsk, otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska. W wy(...)
102
W poprzednim sezonie Mateusz Szczepaniak reprezentował barwy Arge Speedway Wandy Kraków. Jego średnia biegowa wyniosła 2,361, dzięki czemu był niepodważalnie najlepszym żużlowcem n(...)
100
W sobotę 3 marca odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny ROW-u Rybnik. Jak co roku impreza ta odbędzie się na hali w Rybniku-Boguszowicach. Na kibiców czeka sporo niespodzia(...)
184
Polonii Piła przed rozpoczęciem się sezonu 2018 zaplanowała sześć meczy kontrolnych z zespołami z Wielkopolski: PSŻ Poznań, TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski i Unią Kolejarzem Rawicz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com