Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
W Rzeszowie czują zapach spalenizny. (...)
38
Czy to tak miało wyglądać? (...)
79
Poznaliśmy składy na najbliższy mecz 10. kolejki w Krakowie.(...)
0
Zgromadzeni na stadionie kibice liczyli na przełamanie swojej drużyny, która w sezonie 2017 radzi sobie wyjątkowo słabo. Przełamanie jednak nie nadeszło, a przynajmniej nie w takim(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Polonia Bydgoszcz w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 51:39. Prezentujemy Pań(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Stal Rzeszów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 53:37. Prezentujemy Pańs(...)
1185
W dniu dzisiejszym rozegrana zostanie kolejna runda PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji tych meczy.(...)
0
Już w niedzielę Arge Speedway Wanda Kraków i Zdunek Wybrzeże Gdańsk zmierzą się ze sobą po raz drugi w tym sezonie. Czy drużyna z Krakowa wygra na własnym torze?(...)
48
W sezonie 2017 Polonia Bydgoszcz nie ma szczęścia. Wprawdzie tegoroczne rozgrywki jeszcze się nie zakończyły, ale wysoce prawdopodobne jest to, że klub znad Brdy pożegna się z pier(...)
114
Chyba nie tak wyobrażali sobie I fazę rozgrywek w Rzeszowie. (...)
92
12 miesięcy temu
Dwa lata trwała walka Kennetha Bjerre o miejsce w elitarnym cyklu Speedway Euro Championship. Już raz był bardzo blisko. Podczas SEC Challenge 2015 zajął ósme miejsce, które dało m(...)
0
W komunikacie wydanym dzisiaj przez Główną Komisję Sportu Żużlowego ustalono nowe terminy odwołanych spotkań Nice 1.Ligi żużlowej w Daugavpils oraz Tarnowie. Ponad to GKSŻ informuj(...)
159
W dzisiejszym komunikacie wydanym przez Główną Komisję Sportu Żużlowego podana została nowa data meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk z Euro Finannce Polonia Piła. Ponad to dowiadujemy się(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 52:32. Prezentujemy Państwu wynik tego sp(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 58:31. Prezentujemy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Stal Rzeszów w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik(...)
133
Rory Schlein nie wystąpi w niedzielnym meczu w barwach Orła Łódź. Australijczyk w ostatniej chwili odmówił przyjazdu na to spotkanie przeciwko Polonii Bydgoszcz. (...)
104
Zaplanowane na godz. 12.30 spotkanie Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Euro Finannce Polonia Piła zostało odwołane.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com