Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
189
W tym roku do grona żużlowców dołączył nowy żużlowiec. Swoją przygodę z czarnym sportem w barwach Car Gwarant Start Gniezno rozpoczął Michał Lewandowski. Pierwszy egzamin na licenc(...)
52
Lech Kędziora w przyszłym sezonie nie będzie pełnił funkcji trenera Stali Rzeszów w przyszłym sezonie. Głównym powodem tej decyzji jest odległość jaką za każdym razem musi pokonać (...)
0
Remisem zakończył się drugi z meczy barażowych o PGE Ekstraligę. W najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019 będą jeździć zawodnicy Falubazu Zielona Góra, którzy w dwumeczu pok(...)
0
Zwycięstwem zespołu MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów zakończyło się rewanżowe spotkanie barażowe o Nice 1. Ligę żużlową. Drużyna z Ostrowa przed własną publicznością pokonała ekipę(...)
108
Średnia biegowa: 2,389, meczowa: 11 punktów. To statystyki najlepszego zawodnika Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2018 Andreasa Jonssona. Lider zwycięzcy rozgrywek zaplecza PGE Ekstral(...)
0
W niedzielę na stadionie miejskim w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 15 odbędzie drugi z meczu barażowych o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. (...)
23
Nie milkną echa awansu Speed Car Motoru Lublin do PGE Ekstraligi po pokonaniu w finałowym dwumeczu ROWu Rybnik. W wywiadzie dla klubowych mediów swoimi refleksjami dzieli się jeden(...)
0
Zespół Euro Finannce Polonii Piła uległ przed własną publicznością w pojedynku z MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów. Zawody zakończyły się rezultatem 43:47. Najlepiej punktującym zaw(...)
385
Falubaz Zielona Góra wygrał przed własną publicznością w pierwszym meczu barażowym o miejsce w PGE Ekstralidze. Zielonogórzanie pokonali ROW Rybnik w stosunku 51:39. Liderem miejsc(...)
167
2 miesiące temu
Poznaliśmy już ostatniego zawodnika, który weźmie udział w jutrzejszym turnieju “60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Z Dziką Kartą wystartuje 27-letni Rosjanin, Artiom(...)
0
Już nadchodzącą niedzielę na stadionie Arge Speedway Wandy Kraków, będzie miał miejsce turniej „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Odbędzie się on na zasadzie zawodów(...)
8
Porsing nie pojedzie.(...)
39
Robert Lambert, 20 – latek z Wielkiej Brytanii reprezentował w tym sezonie barwy pierwszoligowego Motoru Lublin. Był jednym z najjaśniejszych punktów zespołu i miał duży wkład w wy(...)
0
W tym starciu decydujący był każdy szczegół i każdy punkt. Speed Car Motor Lublin pokonał na własnym torze ROW Rybnik 53:37 (91:89 w dwumeczu) i awansował do najwyższej klasy rozgr(...)
1
W rewanżu meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Awans do PGE Ekstraligi zdobył zespół z Lublina będą(...)
151
Choć sezon ligowy w Krakowie już za nami, nie oznacza to wcale końca żużlowych wrażeń w tym roku. W minionym tygodniu, we wtorek i w środę, na torze w Nowej Hucie odbył się już tur(...)
184
Już dzisiaj na stadionie w Lublinie odbędzie się najważniejszy mecz tegorocznych rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy Speed Car Motor zmierzy się z ROW-em Rybnik. Po(...)
81
2 miesiące temu
W czwartkowym finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów groźny upadek zaliczyli Lars Skupień oraz Szymon Szlauderbach. Po tym zdarzeniu młody rybniczanin został przetransportow(...)
72
Honorowa Pani Prezes wypowiedziała się na temat ostatniej imprezy w Łodzi oraz planach na przyszłość.(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno zakończył już tegoroczny sezon. Podopieczni managera Rafaela Wojciechowskiego uplasowali się na trzeciej pozycji w Nice 1. Lidze Żużlowej, przegrywając w (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com