Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
1
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wy(...)
109
Piątkowy mecz Lokomotiv Daugavpils – Speed Car Motor Lublin rozpocznie fazę play-off rozgrywek Nice 1.LŻ. Trenerzy drużyn Nikołaj Kokin i Dariusz Śledź podali awizowane składy na t(...)
77
W czwartek o 17.30 na tor w Łodzi powinni wyjechać żużlowcy miejscowego Orła i Speed Car Motoru Lublin. W ten sposób oba zespoły zakończą rundę zasadniczę Niece 1.Ligi Żużlowej.(...)
1
W tym tygodniu odbędą się zaległe spotkania Nice 1. Ligi Żużlowej. Jednak najważniejsze rozstrzygnięcia po rundzie zasadniczej już są znane. Wczoraj oficjalnie poznaliśmy pary półf(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
194
Zaplanowany na jutro mecz Orła Łódź z liderem Nice 1.LŻ w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej rozgrywek odbędzie się w czwartek 30 sierpnia.(...)
14
Zawodników i sympatyków drużyn z Krakowa i Gdańska czeka sportowo gorzkie niedzielne popołudnie. Dla Arge Speedway Wandy będzie to pożegnanie z Nice 1.LŻ. Z kolei Gdańszczanie stra(...)
93
W meczu 14 kolejki Nice 1.Ligi żużlowej, SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 50:39. Punkt bonusowy zdobył zespół z Gniezna. Pr(...)
12
Jutro (25.08) o godzinie 16:00 trzecią próbę rozegrania meczu 12 kolejki Nice 1.LŻ podejmą drużyny Orła Łódź i Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Wcześniejsze próby przeprowadzenia zawodów(...)
157
3 miesiące temu
Znamy awizowane zestawienia na ostatni mecz rundy zasadniczej Orzeł Łódź – Speed Car Motor Lublin, który zaplanowano na niedzielę 26 sierpnia o godzinie 14:30. W kwietniowym pojedy(...)
11
W najbliższą niedzielę zostanie rozegrany mecz XIV kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Euro Finannce Polonią Piła a ROW-em Rybnik. Poznaliśmy już awizowane składy obu ekip.(...)
0
Faza play-off w Nice 1.LŻ coraz bliżej. Z pierwszego miejsca wystartuje w niej beniaminek tegorocznych rozgrywek Speed Car Motor Lublin. Ostatnie trzy występy Koziołków w rundach f(...)
20
Decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego zawodnik Speed Car Motoru Lublin Oskar Bober został zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy dyscyplinarnej.(...)
0
W niedzielę ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 56:34. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu rybnicki zespół zdobył również punkt bonusowy. Na konferencji pomeczowej(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wyn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 47:43. Prezentujemy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 63:27. Prezentujemy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik (...)
76
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wyni(...)
213
Poznaliśmy awizowane składy na niedzielny mecz wicelidera z liderem zaplecza ekstraligi Car Gwarant Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com