Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
347
Już w dzisiejsze popołudnie zainaugurowane zostaną rozgrywki 1 Ligi Żużlowej. Hitem kolejki będzie niewątpliwie starcie beniaminka z województwa Lubelskiego z głównym kandydatem do(...)
21
Już jutro o godzinie 14:30 motocykle ponownie zawarczą na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie. Beniaminek Car Gwarant Start Gniezno podejmie "wiecznego" pierwszoligowca - (...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu inaugurującym rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Spotkanie dostarczyło wielu emocj(...)
46
Na inaugurację Nice 1. Ligi żużlowej ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już jutro startuje sezon ligowy w Polsce! Spragnionych emocji kibiców czeka bardzo ciekawe spotkanie na zapleczu PGE Ekstraligi. Na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku miejsc(...)
0
W dzisiejszym meczu kontrolnym pomiędzy Iveston PSŻ Poznań a Orłem Łódź lepsza okazała się ekipa z Nce 1.Ligi żużlowej wygrywając 27:33. (...)
36
Pewną wygraną gospodarzy 49:29 zakończył się rewanż meczu sparingowego pomiędzy Stainer Unia Kolejarz Rawicz a Euro Finannce Polonia Piła. (...)
109
Już w najbliższą sobotę rozgrywki zainaugurują żużlowcy Nice 1. Ligi Żużlowej. Do ciekawego spotkania dojdzie w Rybniku, gdzie miejscowy ROW zmierzy się z Euro Finannce Polonią Pił(...)
224
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 43:47. W drużynie Fogo Unii najlepiej spisał się Brady Kurtz, zdobywca 14 punktów.(...)
142
W środę na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rewanżowego spotkania sparingowego pomiędzy Fogo Unią Leszno i ROWem Rybnik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00. K(...)
178
We wtorkowe popołudnie dojdzie do pojedynku sparingowego pomiędzy ROWem Rybnik i Fogo Unią Leszno, początek test-meczu zaplanowano na godzinę 16.00. Trening punktowany będzie trans(...)
101
Już niemal tradycją dla opolskiego kibica stało się, iż w Lany Poniedziałek godziny popołudniowe przeznaczyć należy na zawody żużlowe na stadionie przy ulicy Wschodniej 5. Nie inac(...)
210
W poniedziałkowe popołudnie na torze w Gnieźnie doszło do pojedynku sparingowego pomiędzy Car Gwarant Startem Gniezno i Fogo Unią Leszno. W dzisiejszym test - meczu lepsi okazali z(...)
147
Poznaliśmy nowy termin Finału Złotego Kasku. Zawody odbędą się 19 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:30.(...)
137
Dzisiaj na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku miał odbyć się trening punktowany pomiędzy ROW-em Rybnik a forBet Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie to jednak nie doszło do sk(...)
43
W środowe popołudnie żużlowcy forBET Włókniarza zmierzyli się z ROW-em Rybnik. Spotkanie rozegrano na torze w Częstochowie, a nie jak początkowo planowano w Rybniku. W treningu pun(...)
0
Aby tradycji stało się zadość w Lany Poniedziałek na torze w Opolu zawarczą motocykle. Opolski OK Kolejarz podejmie w ten dzień w meczu sparingowym pierwszoligowy Speed Car Motor L(...)
48
W poniedziałek (2 kwietnia) dojdzie do spotkania pomiędzy Car Gwarant Startem Gniezno i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.45. Jest to drugie podejście (...)
102
Już jutro na stadionie w Rybniku odbędzie się pierwszy tegoroczny sparing ROW-u. Rywalem rybnickiej drużyny będzie forBET Włókniarz Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na g(...)
15
Niestety nie dojdzie do skutku zaplanowany na jutrzejszy dzień mecz sparingowy na opolskim torze pomiędzy OK Kolejarzem Opole a pierwszoligowy Orłem Łódź.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com