Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Pierwsza Stolica Polski – Gniezno – będzie gospodarzem, aż dwóch wydarzeń, współorganizowanych przez SpeedwayEvents.pl. To piękne miasto odwiedzimy 30 kwietnia i 21 września. Wraz z miejscowym Startem przeprowadzimy na jego torze zawody ściśle związane z Nice 1. LŻ.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
116
Speedway Stal Rzeszów S.A. organizuje świąteczną zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujący osób.(...)
63
Ubiegły sezon nie był zbyt udany dla Daniela Jeleniewskiego. Lublinianina z poważnego ścigania wyeliminowała kontuzja. Jak zapewnia nowy nabytek Orła na przyszły rok będzie odpowie(...)
112
W mijającym roku Marcin Jędrzejewski uplasował się na 42. miejscu wśród najskuteczniejszych zawodników Nice Polskiej Ligi, będąc jednocześnie w trójce najlepszych żużlowców Wandy K(...)
260
Kamil Nowacki wraz z Marcinem Kościelskim stworza w przyszłym sezonie parę juniorską Ostrovii Ostrów Wielkopolski. (...)
30
Najlepszy zawodnik mijającego sezonu pilskiej Polonii, a 13. wśród wszystkich żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej postanowił zmienić klubowe barwy. W przyszłym roku przywdzieje p(...)
347
Orzeł Łódź do końca trzymał w niepewności swoich sympatyków i dwa dni po zakończeniu się okna transferowego podał cały przyszłoroczny skład drużyny. Oprócz siedmiu zupełnie nowyc(...)
27
W piątek poznaliśmy nazwisko nowego trenera oraz cały skład Orła Łódź na sezon 2019.(...)
19
Aleksandr Loktajew to ostatni senior w składzie MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (...)
1
4 miesiące temu
W Tarnowie na poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do żużlowej elity. Kolejnym zawodnikiem, który ma pomóc w spełnieniu zadania jest Peter Ljung. Szwed podpisał dwuletni kontr(...)
1
4 miesiące temu
Grupa Azoty Unia Tarnów pozyskała nowego zawodnika. Dwuletnim kontraktem z „Jaskółkami” związał się Daniel Kaczmarek.(...)
18
Wczoraj Tomasz Gapiński poinformował, że w przyszłym sezonie zmieni żużlowe otoczenie. Dziś już wiemy, że „Gapa” dołączy do beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej MDM Komputery TŻ (...)
12
Ubiegły sezon spędził w ekstraligowym GKM – ie Grudziądz. Krystian Pieszczek nadal ma ważny kontrakt z MRGARDEN ale w przyszłym roku na zasadzie wypożyczania startować będzie w Zdu(...)
0
4 miesiące temu
W nadchodzącym sezonie Artur Czaja wróci do tarnowskiego zespołu. (...)
0
4 miesiące temu
Zmiany nie tylko w kadrze zawodniczej.(...)
32
Dzisiaj kolejna drużyna Nice 1. Ligi żużlowej przedstawiła swój skład w jakim przystąpi do rozgrywek w nadchodzącym sezonie. W zespole Zdunek Wybrzeże Gdańsk nastąpiły bardzo duże(...)
109
Dzisiaj w rzeszowskim Apart Hotel 12 włodarze Stali Rzeszów podczas konferencji "odkryli kart" i tym samym przedstawili skład zespołu w jakim walczyć będą w Nice 1.lidze żużlowej. (...)
0
Oskar Fajfer jeszcze przed weekendem osiągnął porozumienie z działaczami GTM Start Gniezno, a dzisiaj został zaprezentowany jako nowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie bro(...)
174
Nadzieja duńskiego żużla Frederik Jakobsen dołączył dzisiaj do składu Car Gwarant Startu Gniezno. Młody żużlowiec związał się z pierwszoligowym klubem dwuletnim kontraktem.(...)
0
4 miesiące temu
Nicklas Porsing skierował wczoraj pod adresem Ireneusza Nawrockiego oraz Marcina Janika, będącymi osobami zarządzającymi rzeszowską Stalą, poważne oskarżenia.(...)
0
Andrzej Lebiediew po dwóch latach rozłąki powraca do swojego macierzystego klubu, Lokomotivu Daugavpils. Dzisiaj włodarze łotewskiego klubu poinformowały także, że w nadchodzącym(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com