Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
57
W najbliższy weekend miały odbyć się treningi punktowane pomiędzy ROW-em Rybnik a OK Kolejarzem Opole. Niestety oba spotkania sparingowe nie dojdą do skutku. Być może dwumecz uda s(...)
124
2 miesiące temu
Wczoraj na stadionie przy ulicy Gliwickiej odbył się pierwszy tegoroczny trening żużlowców ROW-u Rybnik. Mimo temperatury poniżej zera i trudnej nawierzchni rybniczanom udało się w(...)
35
Dziś w Gdańsku ekipa Zdunek Wybrzeże odbyła pierwszy trening na torze w tym roku. W galerii można obejrzeć już fotorelację z tego wydarzenia. Autorem zdjęć jest fotoreporterka port(...)
342
Kacper Woryna był objawieniem poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi. Młody rybniczanin był liderem ROW-u, a rozgrywki ligowe zakończył z imponującą średnią - 1,987. Pozwoliło mu to za(...)
132
Kiedy niemal większość klubów żużlowych w Polsce boryka się z powrotem zimy, a ich tory przykrył śnieg lub w najlepszym przypadku zalał deszcz, to w Gdańsku sztab szkoleniowy zapla(...)
278
Na 16 do 18 marca zaplanowane zostało zgrupowanie Orła Łódź na torze w węgierskim Nagyhalasz. Zgrupowanie zostało odwołane ze względu na fatalne prognozy pogody w tych dniach. (...)
77
Dzisiaj prezes Orła Łódź, Witold Skrzydlewski zwołał specjalną konferencję prasową dotyczącą opóźnień budowy stadionu żużlowego. Późniejszy niż zakładano, termin oddania do użytkow(...)
42
3 miesiące temu
Prezes Polskiego Związku Motorowego Michał Sikora odwiedził w środę Łódź. Przy okazji zdołał przyjrzeć się postępom pracy na budowie nowego stadionu. (...)
152
Lars Skupień kreowany jest na podstawowego juniora w składzie drużyny ze Śląska. Nadchodzący sezon będzie kluczowy dla kariery młodego zawodnika ROW-u Rybnik, ponieważ będzie to je(...)
162
Artur Czaja po dobrym sezonie w barwach drużyny z Tarnowa zmienił klub. Jego nowym pracodawcą został ROW Rybnik. W nadchodzących rozgrywkach 23-latek będzie chciał pokazać się z do(...)
105
Dzisiaj odbyła się przedsezonowa prezentacja drużyny ROW-u Rybnik. Wydarzenie to miało miejsce tradycyjnie na hali w Rybniku-Boguszowicach. W wypełnionym po brzegi obiekcie na kibi(...)
100
W niedzielę, podczas uroczystej sesji Rady Miasta, Hans Nielsen odbierze tytuł Honorowego Obywatela Piły.(...)
190
ROW Rybnik potwierdził wszystkich rywali w przedsezonowych meczach sparingowych. Rybnicka drużyna zmierzy się z Kolejarzem Opole, forBet Włókniarzem Częstochowa i FOGO Unią Leszno.(...)
66
Wszyscy zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk są już w Szczyrku, gdzie od poniedziałku rozpoczną się treningi w ramach obozu przygotowawczo-integracyjnego. Wyjazd w polskie góry ma scal(...)
104
Żużlowcy Orła blisko przez tydzień przebywali na zgrupowaniu w Szczyrku, na którym ciężko przygotowywali się do nadchodzącego sezonu. Zawodnicy sporo pracowali w terenie, jeździli (...)
150
Craig Cook liczy, że w tym sezonie nastąpi jego wielkie przełamanie w polskiej lidze. Brytyjczyk w Nice 1. Lidze żużlowej będzie reprezentował barwy ROW-u Rybnik.(...)
204
Od niedziel trwa pięciodniowe zgrupowanie Speed Car Motoru Lublin, w którym bierze udział mianowany na jednego z liderów zespołu, Andreas Jonsson. (...)
246
Zawodnicy Orła Łódź od 17 do 23 lutego pod okiem trenera Janusza Ślączki będzie trenować w Szczyrku. Żużlowcy mają dostać ostro w kość. Na brak zajęć nikt nie będzie narzekać. (...)
108
W ostatni piątek lutego tj. 23 lutego o godzinie 18.30 kibiców GKŻ Wybrzeże czeka nie lada atrakcja. Gdański Klub Parlament będzie gospodarzem prezentacji zespołu Zdunek Wybrzeże n(...)
222
Władze Piły zaproponowały aby legendarny żużlowiec Hans Nielsen został Honorowym Obywatelem miasta. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com