Pierwsza Stolica Polski – Gniezno – będzie gospodarzem, aż dwóch wydarzeń, współorganizowanych przez SpeedwayEvents.pl. To piękne miasto odwiedzimy 30 kwietnia i 21 września. Wraz z miejscowym Startem przeprowadzimy na jego torze zawody ściśle związane z Nice 1. LŻ.(...)
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
122
Wczoraj dobiegł końca kontrakt Duńczyka, Nicklasa Porsinga z rzeszowską Stalą. Dzisiaj natomiast Porsing na swoim profilu jednego z portali społecznościowych umieścił bardzo kryty(...)
599
Speed Car Motor Lublin po znakomitym sezonie wywalczył awans do PGE Ekstraligi. Jednym z autorów tego sukcesu jest Oskar Bober. Młodzieżowiec był ważnym ogniwem pary juniorskiej, c(...)
27
4 miesiące temu
Podczas dzisiejszego spotkania w Halo! Rybnik prezes rybnickiego ROW-u poinformował licznie zgromadzonych kibiców, że w przyszłym sezonie w barwach Rekinów startować będą: Kacper W(...)
157
Po udanym sezonie w rozgrywkach Nice 1.Ligi żużlowej włodarze GTM Start Gniezno postanowiły wzmocnić skład na przyszły rok, przez co zmuszeni zostali rozstać się z trzema zawodnika(...)
189
W tym roku do grona żużlowców dołączył nowy żużlowiec. Swoją przygodę z czarnym sportem w barwach Car Gwarant Start Gniezno rozpoczął Michał Lewandowski. Pierwszy egzamin na licenc(...)
52
Lech Kędziora w przyszłym sezonie nie będzie pełnił funkcji trenera Stali Rzeszów w przyszłym sezonie. Głównym powodem tej decyzji jest odległość jaką za każdym razem musi pokonać (...)
0
Remisem zakończył się drugi z meczy barażowych o PGE Ekstraligę. W najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019 będą jeździć zawodnicy Falubazu Zielona Góra, którzy w dwumeczu pok(...)
0
Zwycięstwem zespołu MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów zakończyło się rewanżowe spotkanie barażowe o Nice 1. Ligę żużlową. Drużyna z Ostrowa przed własną publicznością pokonała ekipę(...)
108
Średnia biegowa: 2,389, meczowa: 11 punktów. To statystyki najlepszego zawodnika Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2018 Andreasa Jonssona. Lider zwycięzcy rozgrywek zaplecza PGE Ekstral(...)
0
W niedzielę na stadionie miejskim w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 15 odbędzie drugi z meczu barażowych o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. (...)
23
Nie milkną echa awansu Speed Car Motoru Lublin do PGE Ekstraligi po pokonaniu w finałowym dwumeczu ROWu Rybnik. W wywiadzie dla klubowych mediów swoimi refleksjami dzieli się jeden(...)
0
Zespół Euro Finannce Polonii Piła uległ przed własną publicznością w pojedynku z MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów. Zawody zakończyły się rezultatem 43:47. Najlepiej punktującym zaw(...)
385
Falubaz Zielona Góra wygrał przed własną publicznością w pierwszym meczu barażowym o miejsce w PGE Ekstralidze. Zielonogórzanie pokonali ROW Rybnik w stosunku 51:39. Liderem miejsc(...)
167
5 miesięcy temu
Poznaliśmy już ostatniego zawodnika, który weźmie udział w jutrzejszym turnieju “60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Z Dziką Kartą wystartuje 27-letni Rosjanin, Artiom(...)
0
Już nadchodzącą niedzielę na stadionie Arge Speedway Wandy Kraków, będzie miał miejsce turniej „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Odbędzie się on na zasadzie zawodów(...)
8
Porsing nie pojedzie.(...)
39
Robert Lambert, 20 – latek z Wielkiej Brytanii reprezentował w tym sezonie barwy pierwszoligowego Motoru Lublin. Był jednym z najjaśniejszych punktów zespołu i miał duży wkład w wy(...)
0
W tym starciu decydujący był każdy szczegół i każdy punkt. Speed Car Motor Lublin pokonał na własnym torze ROW Rybnik 53:37 (91:89 w dwumeczu) i awansował do najwyższej klasy rozgr(...)
1
W rewanżu meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Awans do PGE Ekstraligi zdobył zespół z Lublina będą(...)