Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
585
Dużym zaskoczeniem dla kibiców Agre Speedway Wandy Kraków była postawa krakowskiego junior, Bartłomieja Kowalskiego w zremisowanym spotkaniu z faworyzowanym Lokomotivem Daugavpils.(...)
0
Pierwszej porażki w sezonie doznali żużlowcy Speed Car Motoru Lublin ulegając na własnym torze Zdunek Wybrzeżu Gdańsk 42:48. Gdańszczanie zgarnęli również punkt bonusowy. Oto, co p(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 50:40. Prezentujemy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Speed Car Motor Lublin w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 45:45. Prez(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
11
Już dzisiaj na stadionie w Łodzi odbędzie się hitowe starcie w Nice 1. Lidze Żużlowej, w którym miejscowy Orzeł zmierzy się z innym kandydatem do awansu - ROW-em Rybnik. Początek s(...)
328
Brytyjczyk Kyle Newman został nowym zawodnikiem pierwszoligowego Orła Łódź - czytamy w najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego.(...)
2
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Car Gwarant Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Pańs(...)
0
W najbliższą niedzielę po 41 dniach przerwy w startach Nice 1.LŻ na tor wracają zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. Gospodarze zapewne już myślami wybiegają do fazy play-off, o któr(...)
102
W najbliższą sobotę odbędzie się kolejne spotkanie w Łodzi. W świetnie zapowiadającym się pojedynku miejscowy Orzeł zmierzy się z ROW-em Rybnik. Poznaliśmy już awizowane składy obu(...)
0
Pechowe są ostanie dni dla lidera Nice 1.LŻ. Tydzień temu nogę złamał Daniel Jeleniewski, a wczoraj w zawodach młodzieżowych poważnie ucierpiał junior Emil Peroń. (...)
435
W sobotni wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki, natomiast pozytywnie kibic(...)
67
Po tym jak w niedzielę po raz drugi został odwołany mecz Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Orłem Łódź a Zdunek Wybrzeże Gdańsk, oba kluby zobowiązane były wspólnie ustalić nowy termin (...)
0
4 miesiące temu
Nie powiodło się rozegranie meczu w Łodzi.(...)
44
Firma Lubelski Węgiel Bogdanka dołączyła do grona sponsorów głównych Speed Car Motoru Lublin. Z logo firmy na kevlarach zawodnicy pojadą już 12 sierpnia w meczu ze Zdunek Wybrzeże(...)
100
Złe wieści dla sympatyków Speed Car Motoru Lublin. Kapitan lidera Nice 1.LŻ Daniel Jeleniewski złamał nogę. Kontuzja na pewno wykluczy go z najbliższego meczu ligowego ze Zdunek Wy(...)
34
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 58:32. Prezentujem(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com