Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
2
Dobiegły końca prace związane z uzupełnieniem nawierzchni lubelskiego toru które przez ostatnie kilka dni nadzorował Marek Kępa. (...)
127
W ubiegłym tygodniu w rybnickim klubie odbyła się zbiórka, podczas której kibice przynosili prezenty dla dzieciaków z oddziału pediatrii rybnickiego Szpitala Wojewódzkiego nr 3. W (...)
72
Komisja Orzekająca Ligi przesłuchała przedstawicieli Zdunek Wybrzeża w sprawie próby przekupstwa gdańskiego żużlowca przed meczem barażowym z Get Well Toruń. (...)
94
6 grudnia w Nowej Hali Expo przy Aleji Politechniki 4 w Łodzi odbędzie się prezentacja składu Orła Łódź. Podczas wielkiej gali jakiej jeszcze żużlowa Łódź nie widziała zostaną prze(...)
2
W sobotę w Bydgoszczy zawodnicy, były trener, Mirosław Kowalik, a także działacze Zdunek Wybrzeża Gdańsk będą przesłuchiwani przez Komisję Orzekającą Ligi. Sprawa dotyczy próby prz(...)
2
Krakowska Speedway Wanda podczas okresu transferowego przeszła poważną rewolucję kadrową. Z zespołu odeszło dwóch liderów: Mateusz Szczepaniak i Patrick Hougaard. W ich miejsce wło(...)
108
W Krakowie znowu sporo się dzieje! Duże zmiany w składzie krakowskiej Wandy na sezon 2018 i związane z nimi emocje. Kiedy parę dni temu, zamknięte zostało okienko transferowe i po(...)
150
Jednym z klubów, które najdłużej trzymały w tajemnicy swój przyszłoroczny skład jest Polonia Piła. Niemal do ostatniej chwili pilscy kibice nie wiedzieli jakich zawodników przyjdzi(...)
102
Patryk Fajfer będzie stanowić o sile formacji młodzieżowej Polonii Piła. Dla 20-letniego zawodnika rok spędzony w klubie z Bydgoskiej będzie ostatnim, w którym będzie występować ja(...)
0
Marcin Jędrzejewski oraz Joel Andersson są kolejnymi zawodnikami jakich przedstawiła dzisiaj Speedway Wanda Kraków jako swoich żużlowców w przyszłym sezonie. (...)
0
Za pośrednictwem mediów społecznościowych ROW Rybnik poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Do rybnickiej drużyny dołączył Ukrainiec Andriej Karpow.(...)
100
Niemal do ostatniej chwili włodarze Speed Car Motoru Lublin trzymali w tajemnicy skład w jakim przystąpią w nadchodzącym sezonie do rozgrywek Nice 1.Ligi żużlowej. W dniu dzisiejsz(...)
105
7 miesięcy temu
Powoli krystalizuje się przyszłoroczna kadra Speedway Wandy Kraków. Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do krakowskiego składu jest Australijczyk, Justin Sedgmen. (...)
62
Nowym zawodnikiem Arge Speedway Wada Kraków został Sergiej Logachev. Rosyjski żużlowiec reprezentował w poprzednim sezonie Lokomotiv Daugavpils.(...)
0
Rasmus Jensen spędzi kolejny sezon w Krakowie. (...)
0
Drużyna Arge Speedway Wanda Kraków rozpoczęła ofensywę transferową. W poniedziałek działacze klubu ze stolicy Małopolski ujawnili nazwiska czterech juniorów, którzy będą bronić bar(...)
0
W przedostatni dzień okienka transferowego do drużyny Car Gwarant Start Gniezno dołączył Kim Nilsson. Zakontraktowaniem Szweda działacze z Pierwszej Stolicy Polski kończą budowani(...)
71
W najbliższy poniedziałek tj. 13 listopada działacze klubu Speed Car Motor Lublin podadzą skład beniaminka pierwszej ligi na sezon 2018. (...)
112
Po Maksymilianie Bogdanowiczu poznaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika, który w 2018 roku będzie reprezentował barwy GTM Start Gniezno w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej.(...)
104
Kilku byłych zawodników gdańskiego Wybrzeża poniesie najprawdopodobniej karę finansową po tym jak pod wpływem alkoholu zdecydowali się pojeździć na motocyklu po torze Stadionu im. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com