Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
101
Zarząd rybnickiego klubu pochwalił się podpisaniem kontraktu z nowym zawodnikiem. Do rybnickiej drużyny dołączył Brytyjczyk Craig Cook.(...)
55
Anders Thomsen, Oskar Fajfer, Mikkel Michelsen, Patrick Hougaard oraz Michał Szczepaniak będą stanowić podstawowy seniorski skład Zdunek Wybrzeże Gdańsk w nadchodzącym sezonie. Tre(...)
102
Podczas dzisiejszego spotkania z kibicami prezes ROW-u Rybnik zdradził pierwsze nazwiska zawodników, którzy reprezentować będą rybnicki klub w przyszłym sezonie. Szeregi Zielono-Cz(...)
153
Po dziesięciu latach w barwach Wybrzeża Gdańsk, Renat Gafurow w najbliższym sezonie przejdzie ligę niżej do TŻ Ostrovii Ostrów. (...)
217
Mirosław Kowalik przestał z dniem dzisiejszym pełnić rolę trenera gdańskiego Zdunek Wybrzeże. Włodarze klubu postanowiły nie przedłużać kończącego się kontraktu, gdyż według słów p(...)
241
Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi po meczu barażowym Speed Car Motor Lublin - Stal Rzeszów.(...)
103
Zdunek Wybrzeże Gdańsk poległo dzisiaj na własnym torze w rewanżu meczu barażowego o PGE Ekstraligę z toruńskim Gett Well Toruń 40:50. W pierwszym spotkaniu na toruńskiej MotoAreni(...)
107
Speed Car Motor Lublin w Nice 1.Lidze żużlowej. (...)
138
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30 zostanie rozegrany w Gdańsku mecz, który będzie najważniejszy dla toruńskiego klubu od kliku dekad. Wtedy to zostanie rozegrany rewanż m(...)
117
Jednym z ojców dobrej postawy Zdunek Wybrzeża Gdańska w Toruniu był Kacper Gomólski, który w sześciu startach zdobył sześć punktów. Wychowanek Startu Gniezno jeszcze przed rokiem r(...)
48
Get Well Toruń wygrał na swoim domowym torze pierwszą rywalizację ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk o utrzymanie w PGE Ekstralidze 47:43. Nie jest to duża zaliczka a na pewno nie daje ona(...)
100
Mirosław Kowalik po pierwszym meczu barażowym w Toruniu może być zadowolony z wyniku osiągniętego na Motoarenie. Gdańszczanie po pierwszych trzech biegach gdzie przegrywali 15:3 po(...)
79
Get Well Toruń pokonał na własnym torze w meczu barażowy Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43. W kontekście dwumeczu ekipa z Grodu Kopernika nie wypracowała sobie bezpiecznej pozycji i cię(...)
368
Get Well Toruń zamknął ligowe ściganie w tym sezonie na własnym torze meczem barażowym o PGE Ekstraligę ze Zdunkiem Wybrzeżem Gdańsk. To był zdecydowanie dzień gdańszczan, którzy z(...)
100
Już w najbliższą niedzielę na Motoarenie odbędzie się barażowy mecz pomiędzy Get Well Toruń, a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.(...)
154
Toruński klub niemal od trzech dekad jest jednym z wiodących klubów w najwyższej klasie rozgrywkowej. W Grodzie Kopernika, kibice są przyzwyczajeni do walki o medale. Niestety w ty(...)
107
Wiele kontrowersji wzbudza liczba zawodników zagranicznych z jaką mogą przystąpić do meczu barażowego o Nice 1.Ligę żużlową zespoły Stali Rzeszów oraz Speed Car Motor Lublin. Wedł(...)
100
Niestety bardzo pechowo zakończył swój udział we wczorajszym finale o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów w Toruniu, Marcin Turowski. Junior Zdunek Wybrzeże Gdańsk uczestniczył w(...)
22
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy mecz barażowy pomiędzy Get Well Toruń a Zdunkiem Wybrzeżem Gdańsk. Gdańszczanie na ten mecz przyjadą bez dwóch podstawowych zawodni(...)
100
Dzisiaj prezydent Miasta Tarnowa wystosował oświadczenie, w którym czytamy, iż miasto w związku z awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej podejmie się modernizacji stadionu tak ab(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com