Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Pomimo problemów z pieniędzmi bydgoscy zawodnicy cały czas się przygotowują do nadchodzącego sezonu. Tym razem w ramach akcji promocyjnej zagrają w squasha.(...)
0
Dzisiejsze obrady Rady Miasta Bydgoszczy zdominował temat czarnego sportu. Bydgoscy radni w dużej mierze dyskutowali o pomocy finansowej dla Polonii.(...)
0
Magistrat miasta Rybnika ogłosił propozycje podziału środków drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie w 2015 r. realizacji zadań w obszarze upowszechniania kultury fizycznej. (...)
0
W tym roku pogoda sprzyja żużlowcom. Zima była łagodna, niewiele śniegu spadło na rybnicki tor, również temperatura była zazwyczaj dodatnia. Od kilku dni panuje wręcz wiosenna pogo(...)
0
Stowarzyszenie ŻKS ROW Rybnik ogłosiło właśnie nabór do swojej szkółki. Trener Jan Grabowski zaprasza wszystkich chętnych chłopców z rocznika 2001. (...)
0
4 lata temu
Jak podaje Express Bydgoski działaczom bydgoskiego klubu nie udało się przekonać radnych do pomocy w załataniu dziury budżetowej.(...)
0
Rozdane zostały pieniądze na promocję Ostrowa Wielkopolskiego przez sport. Największym dofinansowaniem pochwalić może się zespół koszykarski z Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
0
We wtorek w Bydgoszczy radni z komisji kultury fizycznej sportu i turystyki wysłuchają prezesa Polonii Andrzeja Polkowskiego i przewodniczącego rady nadzorczej Józefa Gramzę.(...)
0
Po sukcesie ekipy Startu Gniezno w zeszłym roku i czwartym miejscu na zakończenie rozgrywek Nice PLŻ apetyty wzrosły. Adrian Gomólski przedłużył kontrakt z klubem tuż przed zamknię(...)
0
W dniu wczorajszym odbył się casting na podprowadzające drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii. Ze "starego" składu pozostała jedna podprowadzająca - Martyna.(...)
0
ŻKS ROW Rybnik w dniach 1-7 marca organizuje wystawę w galerii handlowej Focus Mall, poświęconą historii rybnickiego żużla. Będzie można zobaczyć dawne plastrony i skóry, w których(...)
0
Podczas wczorajszej konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie łódzkiego klubu dowiedzieliśmy się ile w sezonie 2015 kosztować będą wejściówki na spotkania łodzian.(...)
0
Już w kwietniu wystartują rozgrywki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W tych rozgrywkach startować ma również bydgoska Polonia, czy do tego czasu poradzi sobie z problemami finansowymi?(...)
0
W dniu dzisiejszym zakończyło się zgrupowanie zawodników MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów. Z przebiegu obozu zadowolony jest Marek Cieślak, lecz żałuje, że w Szklarskiej Po(...)
0
Młodzieżowiec Startu Gniezno udzielił ostatnio wywiadu dla oficjalnej strony klubowej, w którym możemy przeczytać o przygotowaniu do sezonu i nastawieniu na nadchodzący sezon. - Wy(...)
0
Pogoda coraz bardziej przypomina nam o zbliżającym się sezonie, a przed klubami ostatnia prosta przed rozpoczęciem sezonu. Wszystkie sprawy są dopinane na ostatni guzik, a w bydgo(...)
0
W błyskawicznym tempie rozeszły się wejściówki na prezentację zawodników ŻKS-u ROW-u Rybnik. W sumie kilkanaście minut zajęło rozdanie całej puli, ośmiuset wejściówek. (...)
0
Chcemy doprowadzić tor do mniej więcej stanu sprzed modernizacji w 2013 roku, czyli poszerzyć wejścia i wyjścia dla 2 lub nawet 3 zawodników. Aktualnie istnieje tylko jedna trajekt(...)
0
W czwartek 19 lutego rozpocznie się coroczny cykl Żużlowych Wieczorów w Bydgoszczy. Miejscowi fani będą mieli możliwość porozmawiania z zawodnikami swojego zespołu. (...)
0
Można nabywać już karnety na sezon 2015. Wanda Kraków podała miejsca, w których można je kupić.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com