Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą telewizje Eleven i Polsat.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
W sezonie 2015 Norbert Kościuch będzie reprezentował barwy drużyny z Gniezna, wychowanek Fogo Unii Leszno prowadził rozmowy z gnieźnieńską drużyna już w latach ubiegłych jednak dop(...)
0
W dniu dzisiejszym zostały zamontowane bandy na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie. Na poniedziałek zaplanowany jest odbiór toru przez komisarza, a dzień później odbędzie się pie(...)
0
Trójka Polonistów nadal czeka na pieniądze za sezon 2014. Termin płatności minął 28 lutego.(...)
0
Nowa dyrektor beniaminka 1 ligi - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia opowiada o rozpoczęciu pracy w Ostrowie Wielkopolskim. (...)
0
W Ostrowie Wielkopolskim wybrano nowego dyrektora, który będzie zajmował się przede wszystkim marketingiem i pozyskiwaniem sponsorów.(...)
0
Australijski żużlowiec - Max Fricke - został wypożyczony z toruńskiego klubu. Młody żużlowiec najbliższy sezon spędzi w drużynie z Rybnika.(...)
0
Sytuacja w bydgoskiej Polonii z dnia na dzień się zmienia. Ostateczną decyzję czy i w jakiej lidze wystartuje Polonia powinniśmy poznać w najbliższych dniach.(...)
0
Nie wypaliły plany Rybniczan dotyczące pierwszych treningów na swoim torze. Przed tygodniem zarząd klubu zapowiadał, że zawodnicy wyjadą na owal z początkiem marca, jak się okazuje(...)
0
Będą kolejne inwestycje na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Nie wiadomo jednak czy będzie to inwestycja w trybuny, czy może w nagłośnienie. (...)
0
W czasie okresu transferowego przed sezonem 2015 z Lokomotivem Daugavpils związał się Cameron Woodward. Ostatecznie Australijczyk nie pojedzie w tym sezonie w zawodach. Wszystko pr(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że drużyna beniaminka pierwszej ligi - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia wyjedzie na tor już przed 10 marca. (...)
0
Rybnik dostał ogromną dotację od miasta, która wynosi blisko 2,5 mln złotych. Prezes rybnickiego klubu skomentował tę sprawę dla klubowego serwisu zksrow.rybnik.com.pl. - To dla na(...)
0
Pomimo problemów z pieniędzmi bydgoscy zawodnicy cały czas się przygotowują do nadchodzącego sezonu. Tym razem w ramach akcji promocyjnej zagrają w squasha.(...)
0
Dzisiejsze obrady Rady Miasta Bydgoszczy zdominował temat czarnego sportu. Bydgoscy radni w dużej mierze dyskutowali o pomocy finansowej dla Polonii.(...)
0
Magistrat miasta Rybnika ogłosił propozycje podziału środków drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie w 2015 r. realizacji zadań w obszarze upowszechniania kultury fizycznej. (...)
0
W tym roku pogoda sprzyja żużlowcom. Zima była łagodna, niewiele śniegu spadło na rybnicki tor, również temperatura była zazwyczaj dodatnia. Od kilku dni panuje wręcz wiosenna pogo(...)
0
Stowarzyszenie ŻKS ROW Rybnik ogłosiło właśnie nabór do swojej szkółki. Trener Jan Grabowski zaprasza wszystkich chętnych chłopców z rocznika 2001. (...)
0
4 lata temu
Jak podaje Express Bydgoski działaczom bydgoskiego klubu nie udało się przekonać radnych do pomocy w załataniu dziury budżetowej.(...)
0
Rozdane zostały pieniądze na promocję Ostrowa Wielkopolskiego przez sport. Największym dofinansowaniem pochwalić może się zespół koszykarski z Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
0
We wtorek w Bydgoszczy radni z komisji kultury fizycznej sportu i turystyki wysłuchają prezesa Polonii Andrzeja Polkowskiego i przewodniczącego rady nadzorczej Józefa Gramzę.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com